Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nurniego dziennik- komentarze :)


magi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 942
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Różne marki były pite :wink: , ale pafa nie było :D :o .

Trochę mi przeszło. Może dlatego, że taga ładna pogoda na zewnątrz.

 

A mogliby sk..........ny zakładać wszystko jak taka ładna pogoda

(to jeszcz pozostałości :-? )

 

Reasumując:

włoski mnie trochę "swędzą" :wink: ale humor mi się poprawił.

Miłego dnia wszystkim życzę zwłaszcza, że dzisiaj piątek, potem trzy soboty i niedziela

:D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty sięnie chwal, jeno pokaż zdjęcie jak wyglądałaś świeżo po wylądowaniu. :roll:

no coś Ty Kroyena ? wątpisz we nmnie ? byłam cała w skowronkach :lol:

Było to jedno z najpiękniejszych doznań - szybowac w chmurach :lol: Powtórze to kiedyś i polecam kazdemu , chociaż mój małż nie był zbytnio zachwycony po wylądowaniu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RYDZU

Jak już wszystko będzie zainstalowane i w porządku to mam nadzieję tak się poczuć a i wychylę (-limy) porządną miarkę trunku wyskokowego. W końcu to będzie zakończenie dość istotnego etapu budowy :wink:

Też mam nadzieję na opóźnioną zimę bo ziemię trzeba rozgarnąć a i instalacje w środku kłaść jest lepiej jak jest cieplej. Co prawda koza już czeka na instalację jak tylko będą rzeczone okna i brama.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Nurni u Ciebie nie zgrywają się poprzeczki, a u mnie niestety w salonie górny glif drzwi tarasowych będzie niżej niż okna! Okna były zamawiane jeszcze przed wymurowaniem parteru, gdy wykonawcy murowali otwory zrobili je z lekkim zapasem. Ekipa montująca okna zaczęła od okien, a nie od drzwi tarasowych i w efekcie okna w salonie poszły maksymalnie do góry (1cm pianki od góry, 5cm od dołu), a drzwi tarasowe musiały trzymać poziom przyszłych posadzek i są o te 5-6cm niżej - czyli mamy "schodek".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...