Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek Poli


Recommended Posts

hazeleyes wpadaj do woli;)

jak najbardziej dadzą radę! Każda lampa u nas nad blatem ma 50V. Lamp jest 5, a kuchnia ma 15 mkw. W części salonu (tej z kanapami) też jest Optique z Chorsa tylko poczwórna. Ta cześć ma ok. 16 mkw, a jak zapalam wszystkie 4 to jest jak na przesłuchaniu.

 

aha zawsze możesz dokupić żarówki mniejszej mocy. Tylko, że nie są tanie bo od 60-100 zł każda:rolleyes:

Edytowane przez pola08
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 484
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witaj Anna Maria!

Dziękuję. Ta część salonu od pleców kanapy mniej więcej do tv ma 4x4m. Od kanapy do tv jest jakieś 2,5 m.

 

A nie jest za blisko TV?

Dopytuję, bo jestem na etapie "na chwilę przed budową" i wątpliwości mnie dopadły co do mojego salonu - też do TV będę miała jakieś 2,5 metra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem u Ciebie po raz pierwszy i jestem pod ogromnym wrażeniem.

Bardzo mi się podobają Twoje wnętrza. W szczególności łazienki.

Nie ukrywam, że zachwycił mnie Twój stół - a już cena w szczególności :) Czy kolor jest taki jak na Twoich zdjęciach czy bardziej zbliżony do tych na stronie sklepu (wydaje mi się, że tam jest ciemniejszy)?

Na pewno już teraz będę zaglądać na stałe :)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aneta s jedyne co zdołałam ustalić to to, że zostały zakupione na Marktplaats.nl (takim holenderskim allegro) z rąk wtórnych.

Myślę, że trzeba szukać w starociach. Jakbym znalazła gdzieś sklep to dam znać;)

 

Można gdzieś zobaczyć efekty Twojej pracy? Ciekawam bardzo jak prezentuje się pokoik, bo widzę, że krążymy w podobnych klimatach;)

Edytowane przez pola08
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na etapie urządzania sypialni i pokoiku małej. Resztę sobie na razie odpuściłam...Z pomocą mamy szyją się białe zasłony. Musze kupić jakiś jasny dywanik jeszcze i narzutę na łóżko. W przyszłym tygodniu powinien być gotowy. Generalnie: białe meble, różowa pasiasta tapeta, białe lamperie...

 

Sypialnia oczywiście szara. Zastanawiam się tylko czy dodać jakiś kolor np. jasny turkus, czy zostawić szaro-grafitową? Aktualnie to miszmasz kolorystyczny i nie nadaje się na pokazywanie...

 

Anetko, a kiedy planujecie wracać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planujemy wrocic 30 kwietnia, wlasciwie to bilety mamy juz kupione ale 5 okruszek bedzie mial usg serduszka i gdyby cos bylo nie tak to zostaniemy tutaj dluzej. Z sypialnia nie doradze bo dla mnie im mniej kolorow tym lepiej, choc te zwlaszcza szare z turkusem, ktore widzialam na forumowych inspiracjach byly piekne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Pola :)

 

temat ściana w kuchni nadal bez decyzji, ale póki nie będę jakiegoś rozwiązania na 100% pewna to pozostaje malowanie od czasu do czasu ;)

 

u nas sypialnia szaro-grafitowa, wprawdzie miałam plan na kobaltowe zasłony, ale ostatecznie wydygałam i jest grafit :rolleyes: ostatecznie dodatki będą kobaltowe, bo uwielbiam połącznia szarości i różnych odcieni niebieskiego i granatu

 

 

ps. doczytałam, że awansowałaś - gratulacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Pola! Piękny domeczek!

Powiedz mi, czy jesteś zadowolona z drzwi wejściowych? Okna i bramę masz koloru złoty dąb? A drzwi? Zobaczyłam jeszcze parapet w salonie - jakie drewno i kolor?

Kuchnia bardzo mi się podoba! Uchwyty dopełniają uroku.

 

Gratuluję, że zdążyliście wprowadzić się w grudniu! :) No i awansu!

Edytowane przez Viga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...