Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek Poli


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 484
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Nie przesadzam.......bardzo fajnie się zaczyna....jak ja robiłam łazienki nie widziałam jakoś takich pięknych, szarych kafli, a jeszcze połączone z tą imitacja drewna- świetnie to wygląda. A ogród też zagospodarowany, dużo tam roślin w nim juz rośnie i pięknie ogórd zadbany....brawo, brawo....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nelli

:welcome:

Wczoraj się bardzo pozytywnie zaskoczyłam, ale i zaniepokoiłam...pisałam o bałaganie!? Przyjeżdzam do domu, a tam lśni prawie tak wysprzątane, pozamiatane, kurzu po gładzi brak. Szok normalnie. Nasi fachowcy od gładzi i ocieplenia poddasza od jakiegoś czasu bardzo się spieszyli, bo robotę inną podłapali podobno jak skończą u nas. Co mnie zaniepokoiło to to, że byli i owszem, ale zabrali się o 14.00:jawdrop:Co więcej, w sobotę zapłaciliśmy im za wykonaną pracę (płacimy tygodniowo), a u nas tyle jeszcze nie zrobione :( Mąż pojechał się z nimi rozmówić. Mam nadzieję, że nie planują od nas wiać...

Edytowane przez pola08
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się pięknie, będę podglądać. Łazienki bardzo ładne. Czy mogę poznać firmę/nazwę zlewu i wucetu w dolnej łazience ?

I jeszcze pytanie o drzwi zewnętrzne wejściowe, jaka firma i czy dużo kosztowały? Będę mieć u siebie własnie takie, a boję się tej ceny za takie szerokie drzwi.

Edytowane przez KasiaC79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzety nie są markowe. Kupowane były na allegro. Muszla to Carocaro kupowana u IdelaSpa, umywalka u sprzedawcy Domitp. Jakościowo też sa ok. Mi zależało przede wszystkim na takiej prostej formie. Drzwi nie były tanie (cena poszła na priva), ale warto było. Wbrew pozorom doświetla nie dają dużo światła, bo to lustro weneckie. Wewnątrz jest delikatny mrok. Kupowane tutaj www.door-system.pl/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Polu!

Przyszłam i ja się przywitać. Bardzo ładne to wszystko co pokazujesz. Podoba mi się ta łazienka z drewnopodobnymi płytkami.

Wiesz, ja pomysł na ścianę klatki schodowej miałam ten sam co ty :) Będą cegły, naturalne, ale to jeszcze, może nie odległa, ale przyszłość.

Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

meble extra.......czy to palisander?

ja mam w podobnym stylu i chyba drewnie meble w salonie....pieknie mają słoje......

Sara twój stolik i stół widziałam przepiękne są! :rolleyes: Tak ,uroku nadaja drewnu te wyraziste słoje i ciepły odcień. Nie wiem czy bedzie to palisander, bo stolarz właśnie przymierza się do schodów i elementów drewnianych w naszym domu...no i chciałabym, żeby stół i ława były podobne. Schody będą jesionowe, bejcowane i lakierowane w półmacie...

 

Z jakiego drewna jest Twój stolik?

Edytowane przez pola08
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Pola! Świetnie się zapowiada! Będę zaglądać z miłą chęcią.

Mam pytania dotyczące dolnej łazienki. Też zdecydowałam się (chyba ;)) na Signum z NG. Chciałam osiągnąć efekt betonu - czy te płytki sprawiają takie wrażenie??? Jaką lampę planujesz nad lustro? czy którąś z tych, które prezentowałaś? Aha i czy na żywo ta łazienka nie jest za smutna, bo na zdjęciach wygląda fajnie, ale ja nie chciałam dodawać płytek drewnopodobnych tylko mebel pod umywalkę miał być w kolorze drewna i może jakaś półka i nie wiem czy nie będzie za szaro ;)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj ragazza. :welcome:

Długo poszukiwałam szarych płytek. Rozważałam Orientale z NG, Amanda, Zirconio, Cosmic Perla z STN Ceramica (bardzo ładny z resztą), ale nic nie dorównywało Signum właśnie w tej surowości. Tak, te jasne z kolekcji wiernie imitują beton. Myslałam nad tą druga lampą do tej łazienki, ale ostatnio chodzi mi po głowie Chors. Łazienka nie jest smutna, może jest spokojna, nie panuje w niej haos. Dojdą dodatki i przede wszystkim oświetlenie. Zdjęcia robiłam bez lampy, by oddać wiernie kolor płytek. Jak ją dokończę to wrzucę więcej fot. Na pewno nie bedzie u Ciebie za szaro. Będzie elegancko:). Powodzenia i zapraszam częściej...

Edytowane przez pola08
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...