Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek Poli


Recommended Posts

Witajcie!

Oldzia! :D

Czarny gres przy wejściu to Ceramica Picasa - kolekcja City Black. Gdzieś wklejałam jego zdjęcie z bliska. Bardzo ładny szkliwiony gres. Mam go w wiatrołapie i normalne jest że sie bardzo brudzi, natomiast czyszczeie nie sprawia problemów, nie widać na nim żadnych plam po myciu, bo ma jakby "poprzecieraną" powiechnię. POLECAM! Jasne i ciemne mają swój urok :). Wybrałam jasne kafle do salonu ze względu na północne okna i wieczny półcień. Czarne natomiast podobno pomniejszają:rolleyes:

Zrobię zdjęcie z bliska!

 

Aneta s! Dziękuję:D

 

Ilona Agata!

Schody z bliska...

http://img153.imageshack.us/img153/7486/p1110640.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 484
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

dziękuje za odp :)

chętnie zobaczę, jak prezentuje się z bliska:yes:.

Schody równie piękne..... a ten pasek dodaje im uroku - sama pomyślałam, że miało tak być:D piszesz, że nie będzie barierki - mi to rozwiązanie bardzo się podoba, myślę o podobnym rozwiązaniu u siebie, tylko obawiam się trochę o dzieci - czy to oby nie niebezpieczne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polu, ściany do odmalowania, to nic, u nas po założeniu schodów trzeba by wymienić podłogę, takich szkód panowie montażyści narobili. Nie mówiąc, że na oślep wykuli dziury w ścianach, złożyli schody, przymierzyli je i okazało się, że nie pasują, więc trzeba było kuć drugi raz, tylko kilka centymetrów niżej. Potem tymi złożonymi schodami po całej podłodze szurali, kilkakrotnie musiały im spaść, bo w podłodze poza licznymi rysami mamy dziury grubości palca, a czwarty stopień pękł, co naprędce zostało załatane i zauważone przeze mnie już po odbiorze. Niestety, dziur w ścianach po sobie nie załatali, a było ich całkiem sporo (tyle, ile stopni). Jakiś budowlany koszmar po prostu, więc ścianą się nie martw - to naprawdę najmniejsze (bo naprawialne) zło.

 

Gres świetny, swego czasu chciałam położyć podobne płytki w łazience, ale narzeczony wniósł stanowczy sprzeciw i może miał rację, bo toaleta mała i bez okien. Ale u Ciebie na podłodze prezentuje się super :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Polu!

Nie było mnie U ciebie kilka dni-a tu takie zmiany :o.

Schody CU_DO_WNE! warto było czekać i się wkurzać.Widzę,że trochę przypadkowo,ale świetny kolor Ci wyszedł.

Świetnie się uzupełnia z resztą salonu i jak do stołu pasuje:)

Czarny gres zjawiskowy.Trichę mi przypomina moją płytkę loft silver (nastęnpna wspólna cecha :)

Widzę,że oświetlenia nadal brak.W ramach zadośćuczynienia,że mnie tyle nie było propozycje oświetlenia (miłe dla portfela) :

http://www.leroymerlin.pl/multimedia-storage/f5/a4/b939c0bcab3f1c3991c731114d53-43894382n_d.jpg

Widziałam na "żywo" w LM jeszcze jedną lampę w loftowym stylu,czarną-ale nie ma jej na stronie@ sklepu.

Jak ją znajdę dam Ci znać :)

Decyzja apropo stolika podjęta?

Edytowane przez lady in red
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Polu.

 

Mam do Ciebie pytanie o płytki Baldocer Snake, które masz w łazience. Bardzo podobają mi się na Twoich zdjęciach, ale zjeździłam już kilka salonów i nigdzie nie mogę znaleźć ich w rzeczywistości. Trochę boję się je zamawiać w ciemno, bo już nie raz przekonałam się, że to, co podoba mi się na zdjęciach, niekoniecznie zachwyca mnie w rzeczywistości.

Czy mogłabyś mi je dokładniej opisać?Czy są podobne do Snake z Opoczna? Czy też mają takie kropeczki, które są lekko wypukłe? I czy są błyszczące, czy matowe? Jeśli możesz, to podaj mi jak najwięcej szczegółów, bo mam wir w głowie :) i totalnie nie wiem, co robić. Będę bardzo wdzięczna za pomoc. Te z Opoczna nie bardzo mi leżą - jest jeszcze kolekcja snakeowa z Tubądzina, Macieja Zienia, ale tamte z kolei mają za "gruby" wzór.

 

A widziałaś mozaikę z Baldocera Snake? Znalazłam ją w Max-Flizie, ale zdjęcie jest fatalne

Edytowane przez masajka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Od poniedzialku jestem na zwolnieniu lekarskim i jestem u-mor-do-wa-na! Stolarz ukończył robotę i pozostało mi ogarniecie domu. Padam na pysk,a sprzatam juz trzeci dzień. Dzisiaj nawet umyłam okna dachowe korzystając z niezłej pogody (nie byly myte odkąd zostały zainstalowane, a w grudniu przed przeprowadzką się nie udało).

No! Wiosna się zbliża:D!

 

Zaglądnęłam do wątku "pochwalcie sie swoimi kuchniami" i humor straciłam. Jeden "ciężki egzemplarz" potrafi tak obrzydzić wątek, że szok! Czy naprawdę nie da sie go pozbyć???!!!

 

W pracy układa sie całkiem nieżle, aż muszę sie pochwalić! Przez najbliższe trzy lata będę zarządzała dużym projektem infrastrukturalnym:D.

Tulpia! Witam znowu i dziekuję.

 

Ilona Agata:o dziury w podłodze bym nie wybaczyła raczej, jak też pękniętego trepa. Żądałabym jego wymiany powołując sie na tzw. "wady ukryte". Kosztuje to jednak trochę nerwów...... No i nie zmieni to faktu, że schody masz PIĘKNEEEE!!! A ja popołudniami, zamiast leżeć na kanapie, będę szpachlowała dziury:lol2:

 

Lady in red! Witam po długiej nieobecności:yes:

To prawa! Lamp nadal nie mam, ale najlepsze decyzje wymagają czasu.... prawda? Wraz z jego upływem dojrzewa we mnie koncepcja i jestem już blisko celu .....hihi Zapłaciłam stolarzowi i teraz zbieram na lampy....Dostałam wycenę lamp, o której pisałam i stwierdzam, że w innemeble ta sama lampa kosztuje 30% mniej. A chodzi konkretnie o tą

http://www.innemeble.pl/storage/full/1297799576_39978-FALCON.JPG. W LM byłam we wtorek i nic z lamp nie wpadło mi w oko...:no: Pewnie przeoczyłam, tym bardziej czekam na fotkę....

Lady, czy przeprowadzka na święta nadal aktualna? O ile dobrze pamiętam to niebawem montaż mebli kuchennych? Może juz są?

Pozdrawiam ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masajka a ja kupowałam je w ciemno:rolleyes:

Płytki nie sa rektyfikowane, a to odbiera im dużo uroku. Nie są też czysto czarne, raczej bardzo bardzo ciemo czekoladowe... Widzialam jakiś snake w salonie i bardzo mi sie podobał....gdybym miala wybierać ponownie - wybrałabym właśnie te. Były idealnie czarne i rektyfikowane....

Nie zmienia to jednak faktu, ża uwielbiam swoja łazienkę.... ale wiecie jak to jest..:rolleyes:.hmm?

Wzór ich to raczej malutkie fale niz wężowa skórka. Są błyszczące, szkliwione...

Może zamów jedną sztukę?! Kupowałam w sklepie internetowym z Tych i wysyłali..!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Polu!

Twój sukces w pracy -gratuluję serdecznie!!!Coś czuję,że jesteś bardzo ważną osobą,będą się do Ciebie zawracać teraz-per Pani Kierownik :)

Lampa z innych mebli-super!Widzę,że od dawna chodził Ci po głowie taki właśnie model.I dobrze-marzenia trzeba spełniać.W tej sytuacji nie będę Ci zawracać głowy jakimiś leroyami ;)Kup ją koniecznie-bo jeśli kupisz jakiś tańszy zamiennik-ZAWSZE będziesz żałowała,a tak lepiej dołożyć i być zadowolonym.

Pytasz jak u mnie wykańczanie?Jestem wykończona :D a w domu jeszcze duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuużo brakuje.Albo ja mam za duże wymagania,ale prace nie postępują tak szybko jak planowałam.Lecz przeprowadzka na Święta wciąż (mam nadzieję) aktualna:)

Schodów nie ma,kuchni nie ma,podłogi w salonie nie ma :o.Mam nadzieję,że damy radę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Lady!

no to masz teraz ogrom pracy.....

Życzę Ci żeby jednak udało się przeprowadzić do Wielkanocy....:yes: Dacie radę!

Co do mojego awansu to nie byłoby nic dziwnego, gdyby nie mój wiek (nie mam jeszcze trzech dyszek), który praktycznie dyskryminował mnie w walce o to stanowisko, ale ostatecznie się udało! :D

Pozdrawiam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...