Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek Poli


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 484
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie kochane!:)

Haneczka dziękuje za inspirację dot drzwi garderobianych. Chyba lustro jednak zostawię, ale pomysł bardzo fajny. Rozważę takie rozwiązanie w łazience...bo tam też będzie "mini" szafa.:D Aktualnie jetem w delegacji w Warszawie i zdjęć nie posiadam, ale powiem Wam, że tapeta w sypialni jest i bardzooo nam sie podoba. Sypialnia jak i górna łazienka wyszły takie glamour. Zastanawiam sie nad oświetleniem:-?. Wiem na pewno, że w sypialni naszej będzie czarne, a u lali białe o takie.

http://www.ella.home.pl/soteesklep4/htdocs/photo/lampy/italux/MB2473B-1-WHITE.JPG

http://predomrzeszow.pl/zdjecia/produkty/v2473b-5-white.jpg

Wspominana lampa filcowa w motylki nie pasuje mi do tapety:no:

Oczywiście udało mi się wyrwac na drobne zakupy w tematyce Świąt..hihi.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Lady! Mój duszku:)

Zasypało to mało powiedziane! NIe zaglądałam, bo zeszło ze mnie powietrze:(

Święta za trzy tygodnie, przeprowadzka planowana na przyszły tydzień, ale raczej się nie uda..nie zdążymy! Wszystko z powodu kilku zaległych prac. Przede wszystkim barierki i schody. Czekamy na materiał od stolarza. Inny stolarz będzie je montował ok. tygodnia. Jeszcze się z nim nie umówiliśmy na konkretny termin, a wiadomo co powie jak zadzwonię za tydzień:(. Normalnie dałoby sie mieszkać, ale nie z takim maluchem wędrującym po nocach.

Elektryka! W domu mam kilka gniazdek i żadnego włącznika czy stałego źródła światła. Czekam na elektryka...

Drzwi do piwnicy! Muszą być zamontowane jak najszybciej. Piwnica jest powodem wiecznego bałaganu w domu, brzydkiego zapachu wypalającego się nowego pieca, wilgoci i chłodu wędrującego w domu. Po pracy jedziemy kupić jakieś gotowe, drewniane, pasujące do wejściowych. Wszystkie inne drzwi w domu będą białe, listwy przypodłogowe też...ale to gdzieś w lutym.

Kuchnia! Miała być montowana w sobotę, ale już wiem że się nie uda. Raczej przyszły tydzień!

Mąż w tym tygodniu ma zamiar pomalować część domu nad garażem i położyć tam panele. Baranek położony w kuchni i przedpokoju na piętrze nie jest śnieżno biały i muszę go przemalować! Czy ktoś malował już takiego baranka?

Z lepszych informacji:

- mam kafle w pralni i nową pralkę otrzymaną w prezencie urodzinowym od teściów:D

- kupiłam zlew i zmywarkę Siemens SN64M001EU. Nie wiem czy to dobry wybór? Okaże się. Konsekwentnie stawiam na niemiecką technologię!

- do domu przewieźliśmy już część naszych rzeczy...takie preludium do przeprowadzki:)

- no i jest tak pięknie, biało...świątecznie się robi? To mnie pozytywnie nastraja. Mam piękny widok na zaśnieżony ogród z salonu. Wczoraj z mężem niedzielną kawę tam piliśmy. Wybraliśmy się z naszym bąblem na sankach napalić w piecu... :) (tak w drodze wyjaśnienia - mieszkamy 2 km od naszego nowego domu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję dziewczynki za wsparcie...:)

Po dzisiejszych wieściach humor mi się trochę poprawił! Nie powiem! Byłam kompletnie załamana:(

Ale odetchnę dopiero jak zobaczę barierki...

Lady dokładnie "na wariata", bo gdyby nie te Święta to bym się tak nie śpieszyła. A tak człowiek coś sobie zaplanował i wariuje teraz... Ma to dobre strony, bo moja histeria nakręca męża....chociaż czasami ma mnie dość:D

Edytowane przez pola08
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pola, ja do tej pory nie mam barierek. Stwierdziliśmy, że będzie wygodniej do wnoszenia dużych gabarytów. I tak zostało, bo nasz pan od schodów nie ma teraz czasu. Bez drzwi mieszkaliśmy 1,5 miesiąca. Obecnie tak się wypaliliśmy, że NIC nam się nie chce. Może lepiej się wcześniej zmobilizować...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ane3ka1 rzeczywiście lepiej wcześniej się za to zabrać...Barierki to absolutny mus! W holu na górze jest dosłowna przepaść! Słabo mi się robi jak moje dziecko koło niej przechodzi. Normalnie w nocy bym drzwi do sypialni zamknęła, gdybym miała, a tak...:rolleyes: W dzień pilnować można....

Pisałam Ci już, że drzwi masz cudne... Zamawiamy te same:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ane3ka1 pokazujjj te drzwi koniecznie! Mąż mnie namawia na szybkę w łazienkowych, a ja jakoś nie jestem przekonana! Nie pasują mi do nowoczesnego salonu te szybki. Ogólnie Fiordy są takie bardzo klasyczne i nie wiem jak przy moim "minimalistycznym" w założeniach salonie i kuchni będą się prezentowały, ale chyba zaryzykuję... Nie znalazłam innych, białych co by się tak podobały. Simple z Polskone nie podobają mi się, a z pewnością by bardziej pasowały....

Problem drzwi wewnętrznych zostawiam sobie na później, bo innych mam aż nadto:)

Edytowane przez pola08
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...