Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Grupo-Lar Nie polecam tego dewelopera! Standard wykończenia mieszkania nie zgadza się z rzeczywistością. Otrzymaliśmy standard od dewelopera z informacją że wysokość mieszkania będzie wynosiła 2,68cm. Podczas odbioru do protokołu została wpisana usterka o wysokości mieszkania niezgodnie ze standardem który otrzymaliśmy podczas rezerwacji mieszkania. W odpowiedzi na nasze pismo deweloper poinformował nas że standard który został nam przekazany nie obowiązuje strony. Kolejną wadą która nie jest możliwa do usunięcia to szerokość drogi manewrowej niezgodnej z Warunkami Technicznymi. W odpowiedzi na nasze pismo otrzymaliśmy szkic poglądowy nie inwentaryzacje geodezyjną.

Podczas rozmów deweloper jest nieprzyjemny. Wizyta w biurze Grupo Lar zakończyła się tym że deweloper mówił do nas podniesionym tonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 169
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Znacie jakiegoś dobrego dewelopera z okolic Warszawy? Sama stolica odpada, za drogo, myślałem o Ożarowie? Taką mam pracę że i tak jeżdżę dużo poza Warszawę, jedyne co mnie kieruje to to że duża część rodziny mieszka w stolicy i zawsze to by było bliżej nawet w razie czego dziecko podrzucić ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
No właśnie bardziej o Ożarowie myślałem, kobieta się uparła bo ma tam jakąś koleżankę z pracy i tak jej zachwalała tyle że ona ma tam dom więc deweloperów nie może za bardzo polecić, ciągle szukam, na razie na forach mi polecali tez home premium. Mamy w planach w weekend się przejechać po tych oddanych inwestycjach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...
  • 7 months później...
Ja uważam, że teraz nie ma co czekać, deweloperzy chyba zwolnili z budowami, także teraz trzeba kupować, ale też nie na łapu capu, a z głową. Ja kupowałam rok temu mieszkanie od :spam:, nie mam na co narzekać. W mieszkaniu się nie nosi, wentylacja jest prawidłowo wykonana ( w poprzednim też deweloperskim mieszkaniu innej firmy, czułam w salonie co gotuje sąsiad z dołu.) Cena też mi odpowiadała więc kupiliśmy. Zasadniczo nie mam się czego przyczepić. Edytowane przez Greengaz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...