Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Co wybrać dla córki stomatologia czy biotechnologia ?


Zbigniew100

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 82
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 3 weeks później...
A czy kochani rodzice nie zaspakajają swoich ambicji. Czy ktoś pomyślał że ci młodzi ludzie może marzą o czymś innym. Żeby za jakiś czas nie było że to ty tato, czy ty mamo mnie tam wysłałaś ? Mój syn też zaczął studia w tym roku. Też myślał o medycynie, przy moich namowach o informatyce bo miał do tego smykałkę. A wiecie gdzie skończył ? Na Akademii Morskiej w Gdyni. Też nie byłem zachwycony tym pomysłem ale teraz widzę że dobrze że zaproponował mi rozmowę na ten temat i wyszło jak wyszło. Jest zadowolony i teraz ja się cieszę że będzie robił u uczył się tego co go interesuje. Pomyślcie o tym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy kochani rodzice nie zaspakajają swoich ambicji. Czy ktoś pomyślał że ci młodzi ludzie może marzą o czymś innym. Żeby za jakiś czas nie było że to ty tato, czy ty mamo mnie tam wysłałaś ? Mój syn też zaczął studia w tym roku. Też myślał o medycynie, przy moich namowach o informatyce bo miał do tego smykałkę. A wiecie gdzie skończył ? Na Akademii Morskiej w Gdyni. Też nie byłem zachwycony tym pomysłem ale teraz widzę że dobrze że zaproponował mi rozmowę na ten temat i wyszło jak wyszło. Jest zadowolony i teraz ja się cieszę że będzie robił u uczył się tego co go interesuje. Pomyślcie o tym.

 

Słuszne obawy, ale nie z naszą Karolinką takie numery.;)

Jest tak zdecydowaną i zasadnicza dziewczyna ,że czasami zastanawiamy się po kim ona to ma ./ przydało by się tej stanowczości przy moim odchudzaniu /.:eek:

Jest bardzo zadowolona z faktu dostania się na ten kierunek. Nauka nie jest problemem.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

O , jak ten czas szybko leci.:(

 

Już mamy 1 sesję na stomatologii.

Na dobry początek 4 z historii medycyny w terminie 0-ym .:D

 

Ps.

Już wiem dla czego niektórzy stomatolodzy tak lubią dręczyć swoich pacjentów.

To odgryzanie się za naukę na stomatologii.:lol2:

 

Jak się dowiem kiedy następny egzamin to dam znać i liczę na kciuki.:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbigniew,gratulacje dla córki .Fajnie ,że udało jej się na stomę dostać .Nas (tzn,syna) czekamaturka w tym roku i też bedzie próbował dostac się na stomatologię .On niczego innego nie bierze od uwagę .Powiedzial ,że jak sie nie dostanie ,to za rok będzie poprawiał. maturę. A w jakim mieście córcia studiuje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbigniew,gratulacje dla córki .Fajnie ,że udało jej się na stomę dostać .Nas (tzn,syna) czekamaturka w tym roku i też bedzie próbował dostac się na stomatologię .On niczego innego nie bierze od uwagę .Powiedzial ,że jak sie nie dostanie ,to za rok będzie poprawiał. maturę. A w jakim mieście córcia studiuje?

Dziękuję.

Powodzenia dla syna.

Córka dostała się na UJ, Kraków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
A ja właśnie znalazłam wątek :) - szybka jestem, nie?

 

I mam pytanie, czaszka zdobyta ?

 

Nie, znaczy nie było za rozsądną cenę, a na większe wydatki córka nie pozwoliła ' weźcie nie przesadzajcie" tak mówiła.

Gdzieś tam , umówiła się raz z koleżanką a tak to nauka z atlasu.

Ostatecznie z czaszki miała 20 punktów na 20. Moja krew . :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to brawo :)

 

tak mi sie tylko na wspomnienia zebrało - bo z czaszką to ja miałam historie niezapomnianą......ahhhhhh .

A z własnego doświadczenia wiem, że kości można nauczyć się z atlasu "z palcem w nosie" ;) natomiast z mięśniami nie jet już tak łatwo, ale nie jest to niewykonalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i trudniej zdobyć "żywą" nogę z mięśniami :lol2:

 

moje szczytowe osiągnięcie to była nauka anatomii z kumplem przy obiedzie w barze mlecznym. kości mieliśmy wypożyczone z Collegium Anatomicum i caały stół dla siebie przy koszmarnym tłoku obok :rotfl:

A stomatolodzy to gotowali zęby w akademiku. Kiedyś u koleżanki poszłam do kuchni po jajka a tam obok naszych jajek - garnek z zębami :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...