Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zdjęciowa zbieranina


efilo

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzieki Kochana :yes: Na zdjeciach ten pasek wyglada na dosc waski dlatego dopytuje bo zaczelam zmieniac koncepcje wysokiej zabudowy u siebie i zamiast 3 slupkow (3x60) chcialam wcisnac 4 (2x60 i 2x45 lub 50 ) ale wtedy po bokach zostaje mi tylko po 15 lub 10 cm (chyba jednak bedzie to zbyt malo:confused:)

Markotko niedlugo dojdzie do tego ze Efilka bedzie mniej wiedziala(pozapomina szczegoly) niz osoby na biezaco interesujace sie wykonczeniowka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efilo, wiedze że niezłe pielgrzymki forumowe do Ciebie ciągną......pomyśl kobieto o założeniu biznesu, przynajmniej częściowo zwrócą ci się koszty :)

Wnętrza niepowtarzalne i ze zniecierpliwieniem czekam na drugą łazienkę, bo masz ją w płytkach, za którymi oczy wypłakałam......i w zasadzie wypłakuje dalej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nina, sprawdzałam na dwóch kompach i nie mam problemu. Jak ci sie chce to sprawdź na innej przeglądarce.

 

Leli o której łazience piszesz? o Le rablach? Jeśli tak to nie jest skończona (lustra brak więc druty wiszą ze ściany w najbardziej reprezentacyjnym miejscu ;) )

 

Dorcia aj low ju tu :D Kiedy będę mogła rozkoszować się Twoimi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz niezaprzeczalnie PIĘKNIE urządzony dom. Aż kusi żeby się przechadzać i ręką gładzić powierzchnie z zachwytem...

Szkoda, że łazienkę masz ciemną, bo choć niczego absolutnie jej nie zarzucam, to jako że ja planuję jasną, nie mogę się na Twojej inspirować. Poza tym jesteś dobrym fotografem.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki kakusku

to ten sam szary oczywiście

 

Edyś Słoneczko!!!!! Co za cudowna niespodzianka!!!! Jak Ci sie mieszka? Napisz coś proszę bo ostatnio Cie 'widziałam' chyba z milion lat temu a już na pewno na starym forum! P.S. Jaki tam finisz.. jeszcze tyle zostało :rolleyes:

 

Czesiulek!

Nie było mnie długo i owszem, ale to w zupełności nie było ode mnie zależne.

Jakbym powiedziała, że mieszka sie nie za specjalnie, to by mi pypeć z kłamstwa na języku wyrósł.:p Oczywiście, że jest bosko, po prostu kocham ten dom miłością nieograniczoną. Powiem więcej, pierwszy raz w tym roku nie chciałam wyjeżdżać na urlop. Teraz to ja się czuje jakbym była na wiecznych wakacjach.:p

Wklepałam ostatnio kilka nowych fotek. Jak się zbiorę to jeszcze dodam parę z pokoi dziewczynek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...