Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zdjęciowa zbieranina


efilo

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

monika po miliardzie lat wreszcie zamowilam rolety hehe

a wiatrołap jak nie był zrobiony tak nie jest - najbardziej obskórne miejsce w domu

 

za to pralnia nabrała kształtów i jest coraz bardziej ergonomiczna i pakowna. nawet pies ma swoją szafkę ;)

 

 

mirela klejony. no to super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xgundziax - wystają o ok. 10 cm. zrobiłam dla Ciebie fotke, postaram sie wkleic.

 

dolphin to firma Tupai, z tego co pamiętam to model Image (do tego był jakiś numer ale tego już nie sposób spamiętać, kupowałam chyba na klamki.pl, kojarzy mi sie 2002 ale to moze byc sciema)

 

stufi kurcze byłam przekonana że to aquaform. ten długi co znalazłeś to na pewno baset - to nie ten. może mi sie przypomni albo znajde to ci napisze, skoro piszesz ze nie aquaform to albo juz ich nie ma w sprzedaży albo faktycznie to inna firma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efilio bardzo dziekuje za odpowiedź widze że to prawda co piszą forumowicze o Tobie - zawsze można na Ciebie liczyć! Jeszcze jedno jakie masz uchwyty w szafkach w kuchni bo wyczytałam na forum że to zobal U - 9 ale czy wszędzie są takie same. Jakie są uchwyty w tej ścianie z opaską bo tam ich nie widać za bardzo i czy kolor mebli to czysta biel? Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 1 month później...
Efilo, przyczłapałam od Gumisiowej, u której podpytywałam o kuchnię...dziewczyny - to co robicie w swoich domach jest boskie!!!! Mogę się wprowadzić do Was - po trochu u każdej, po cichutku se przysiądę gdzieś w kąciku i będę się zachwycać - oczywiście zachwyt niemy, bo mi słów brakuje na pieśni pochwalne...Jesteście niesamowite....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 3 weeks później...

kasiahinc, eve

Dziewczyny meble u córci są francuskiej firmy Sauthon. Seria bodajże się nazywała Laura ale już jej nie ma. Ale są inne. Polecam te meble są wyjątkowej jakości.

 

Paula

drzwi są mojego projektu wykonane na zamówienie.

 

Justka

dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paulinaf no to zabiłaś mi ćwieka. nie mam bladego pojęcia. powiem szczerze że chyba nawet nigdy nie zostało to ustalone bo się liczyła szerokość szarej opaski a reszta to była wypadkowa tych wartości i wysokości pomieszczenia. ale sprawdze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...