Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zdjęciowa zbieranina


efilo

Recommended Posts

Efilo, też jestem fanką Twoich wnętrz...

 

Chciałam się też poradzić w sprawie salonowej lampy :D

 

Co wisi u Ciebie?

 

Póki co planuję WIlly Panzeri, ale stać mnie tylko na 60cm średnicy, a chyba lepsze byłoby 100cm..

 

Zaczęłam się zastanawiać czy nie lepiej byłoby powiesić kilka dużych ale węższych lamp na różnych wysokościach - muszę to zwiesić z jednego miejsca z jętki - salon ma ok 7-8m wysokości, powierzchnia na dole do oświetlenia to ok. 40m, ale zależy mi na tym żeby świeciła też do góry i oświetliła dach, czyli musi być przezroczysta/szklana...

 

z góry dziękuję za pomoc!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hejka, myśle ze sama sobie odpowiedziałas tylko szukasz potwierdzenia :)

tak, lampa panzeri 60 bedzie za mała do tak dużego salonu. Szczerze mówiąc cieżko mi sobie ja wyobrazić u siebie a mój salon to malenstwo w porównaniu z Twoim - na dodatek ja mam dużo oświetlenia na ścianach i obu sufitach. Ponadto panzeri jest ladniejsza i bardziej efektowna w wydaniu kolorowym niż białym więc generalnie ja odradzam.

Twoja koncepcja zakładająca lampy świecące na rożnych wysokościach jest zacna bo rozswietlisz równomiernie pomieszczenie na całej jego wysokości. Ale od razu Ci powiem ze nie ma co jakoś demonizowac tych 7-8 metrów. U mnie w salonie często świeca sie tylko konkrety nad tv, które są najgłębiej schowane pod tym niższym sufitem i nie ma wrażenia ze nad nami jest jakaś ciemna otchłań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Efilo!

Czy po czasie jaki użytkujesz białą łazienkę możesz polecić płytkę Aparici Angel? Zwłaszcza chodzi mi o płytkę podstawową. Ona jest taka matowa i mam obawy, że będzie na niej widać każdy odcisk palca, każdą kroplę wody. Masz jakieś zastrzeżenia?

Wiem, że płytka nie jest rektyfikowana i tu kolejne pytanie, czy pan układający miał problemy (czytaj: klął w żywy kamień :))? Jakiej szerokości jest fuga między płytkami? I jaki kolor fugi wybrałaś? Czy jest czysto biała czy jakaś złamana biel? I ostatnie - płytki na podłodze: masz ułożone te dedykowane białe czy wybrałaś coś innego?

Pomóż proszę bo mam zgryza z tymi płytkami.

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia

nie mam zastrzezen. Też mialam takie obawy ale na obawach sie skonczylo. Nie wiem jak ona to robi ale nie widac plam zadnych. Z tym ze zastrzegam ze ja mam zmiekczacz wody. fuga 1,5mm panowie nie narzekali. kafle wyszly bardzo rowno. a wiem bo musialam na styk dopasowac meble

Na podlodze mam te na V ktore byly do kompletu ale szczerze mowiac teraz chyba bym wybrala cos innego bo mi odprysnela w dwoch miejscach a w sumie z niczym ciezkim i ostrym tam nie latam.

 

lucka

szczerze mowiac nie lubie podrob, zwlaszcza oryginalow ktore mam w domu

 

marta kurcze usiluje sobie przypomniec ale za chinskiego boga nie moge. ale dam rade... jakos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monika po miliardzie lat wreszcie zamowilam rolety hehe

a wiatrołap jak nie był zrobiony tak nie jest - najbardziej obskórne miejsce w domu

 

za to pralnia nabrała kształtów i jest coraz bardziej ergonomiczna i pakowna. nawet pies ma swoją szafkę ;)

 

 

mirela klejony. no to super

 

Efilo, a czy mogłabyś się pochwalić typem tych rolet oraz miejscem zamówienia ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Ja tylko na chwilkę i nie budowlano. :wink:

 

Wesołych Świąt.

Zdrowia, szczęścia humoru dobrego,

a, przy tym wszystkim

stołu bogatego.

Mokrego dyngusa, smacznego jajka.

I niech, te święta będą

jak bajka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
Agulenkaosw Kafle Piemme fashion ivory o ile jeszcze mnie pamięć nie zawodzi. :)

niestety co do paneli nie pomogę - nie mam

 

bea zwykle rolety rzymskie. Białe. Cudne. Uwielbiam je ;)))) zamawialam w Tomżalu

dzień dobry,

Czy mogłabyś przesłać fotkę okna w salonie z roletą rzymską, interesuje mnie mocowanie rolety jakie wybrałaś: na ścianie, oknie czy suficie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efilo, czy chciałoby Ci się spojrzeć na tę płytę indukcyjną: http://www.teka.com/products/view/17438

Zastanawiam się jakimi funkcjami się różni od Twojej, poza "stop & go". "Twojej" płyty na stronie producenta już nie ma i ciężko mi dokładnie te dwie płyty porównać. A w sklepach internetowych informacje nie do końca są dokładne. Jeśli zechce Ci się poczytać i porównać - będę wdzięczna, bo różnica w cenie jest ogromna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

No i WROCIŁAM...

Wróciłam do wnętrz ,które kiedyś zawładnęły moim umysłem,emocjami , uczuciami;)

WRÓCIŁAM DO KUCHNI-mojej ulubionej:rolleyes:-jakże szkoda ze nie ma jej w rankingu najładniejszych kuchni,ale to tylko dlatego ze rocznik jej nie pozwala;)-KOCHAM TWOJA KUCHNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Przycupne sobie w kąciku kuchennym i będę cichutko podziwiać:eek::rolleyes:-może rano się na kawe załapie;):stirthepot:

 

POZDRAWIAM WŁAŚCICIELKE PIEKNEGO DOMU:wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...