Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zdjęciowa zbieranina


efilo

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gość monika996
efilo dzięki za inspiracje łazienkowe. mam czarne 2 z 4. u ciebie sie przekonałam do czarnych łazienek:yes:oraz za obrazki sypialni, bardzo mi pomogłaś. moża w końcu uda mi się wkleić zdjęcia z prawdziwego aparatu, tam mam sypialnię zrobioną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ciepło...efilo pięknie u Ciebie:) Mam pytanie dotyczące schodów zewnętrznych, bardzo mi sie spodobały, ciekawi mnie z czego są wykonane? Czy to okładzina kamienna, to chyba nie granit. Czy przed położeniem tych płyt, schody były już wylane betonem? Jestem na etapie wyborów i będę ci ogromnie wdzięczna za odpowiedź
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno mówimy o moich schodach? Bo moje nijak nie przypominają granitu - są z kafli klinkierowych. I w związku z tym oczywiście były lane. Choć teraz jak czytam w dziale co zrobilibyscie inaczej to chyba bym zrobiła pochylnie zamiast schodów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(..) może więcej zdjęć? Jak oni włożyli ta lodówkę side by side w szafkę? (...)

 

lodówka jest wolnostojąca - stoi obok szafek stojących i pod szafką wiszącą. to po prawej to drzwi do spiżarni (widać ją na trzecim zdjęciu którego w tamtym wątku nie zamiesciłam). żeby miała luz a jednocześnie nie było szpary są dodatkowo zamontowane dwie nazwijmy to blendy zrobione na wymiar z mdf - po lewej i na górze.

 

Efilo- Twoja kuchnia...(...)super dobrane oświetlenie (...)

gdzieś się już wypowiadałaś, przypomnij, co to są te natynkowe- chyba Chorsy - tak?

jeśli pytasz o te nad wyspą to tak - to chors z serii optique - kinkiety nad oknem z tej samej serii, kinkiety nad blatem to clin z aquaform

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 4 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...