Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zdjęciowa zbieranina


efilo

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

jesli na odp. Efilo czekasz powyżej 7dni to znaczy, ze temat jest objęty zaslonką tajemnicy - czasem coś przez nią może prześwitywać

..;)

 

:p

 

Są tylko dwie takie sytuacje i obie wywołały niemal wojnę wiec już wszyscy chyba wiedza jakie :p

Na resztę pytań z wielka przyjemnością odpowiadam. O ile znam odpowiedzieć.

 

Trzeba mieć tez na uwadze ze często pisze z telefonu. A to nie jest super wygodne wiec odpowiedzi długie zostawiam sobie na bytność przed kompem.

 

No i się rozgadalam z telefonu zamiast opisać ścianke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli na odp. Efilo czekasz powyżej 7dni to znaczy, ze temat jest objęty zaslonką tajemnicy - czasem coś przez nią może prześwitywać

..;)

 

aha:-) ale przypomnialam sie, bo mialam "obiecane" te pomiary;)

 

EDIT: Dzieki Efilo;)

tak, dopasuje-chodzilo mi o wymiary w przyblizeniu. Wydaje mi sie, ze taka wielkosc sprawdzi sie tez u mnie.

Edytowane przez hazeleyes1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poczatku chciałabym się przywitać:) i powiedziec,że masz boskie wnętrza:)mam kilka pytań odnośnie kuchnii- czy lodówkę masz tak zabudowaną w meblach, czy najpierw robiliście jakąś obudowę- bo widzę, że nie wystaje poza meble, a wszystkie wizualizacje które miałam robione wystawały za meble i jaki masz model okapu?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć paula

 

bo większość lodówek sbs jest o 10 cm głębsza, a ponadto drzwi gdyby były zlicowane nie mogłyby się otwierać ze względów konstrukcyjnych. moja ma 60 cm głębokości, a drzwiczki otwierają się w świetle lodówki (nie wystają po otworzeniu poza miejsce lodówki) nie jest zamontowana na stałe tylko jest wstawiona we wnękę. mogę ją w każdej chwili wysunąć.

 

okap to elica bodajże twin - są chyba tylko dwa podwójne więc nie będziesz mieć problemu z rozpoznaniem na stronie producenta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...