Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zdjęciowa zbieranina


efilo

Recommended Posts

  • 3 weeks później...
  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

hazeleyes

zacznę od najłatwiejszej sprawy - pyroliza. to oczywiscie jest bajer bez którego da się żyć. ale... ja sobie nie wyobrażam takiego życia. piekarnik musisz czyścić przynajmniej raz na miesiąc bo inaczej wnętrze będzie ulegać destrukcji. wyszorowanie silną chemią to zadanie upierdliwe, szkodliwe dla zdrowia i kuchenki i co tu dużo ukrywać - mało efektywne, bo zawsze zostaną ci jakieś zakamarki których nie doczyścisz - choćby dlatego że na górze masz grill. pyroliza to bajka - włączasz, zapominasz o sprawie a potem otwierasz piekarnik i mówisz: WOW! normalnie nowy piekarnik. czy dodałam że blachy i ruszty czyszczą się też w środku? ;) podsumowując - jak masz kasę to bierz.

indukcja - jak tylko spróbujesz to z tekstu z butlą gazową będziesz się śmiała do rozpuku. nie przejmuj się - indukcja jest identyczna w obsłudze jak gaz tylko nie przypala rączek ebonitowych, haha. ma jeden jedyny minus - nie możesz nad ogniem przypalić cebuli :) będziesz naprawdę zachwycona. indukcja w większości nowych kuchni to nie moda tylko wygoda. no i nie ma nic wspólnego z gotowaniem na zwykłej kuchni ceramicznej.

co do wyboru to niewiele pomogę. ja nie miałam w ogóle wyboru bo w tym czasie moja teka była jedyną kuchnią która miała układ liniowy. teraz może już coś się pojawiło. na pewno nie wybrałabym płyty ze slajderem i z ramką stalową tylko z facette czy jak to się tam nazywa - znaczy wolę taką zeszlifowaną. śmieszne jest to że to jest jakoś tak kosmicznie zrobione że mimo że ten szlif jest z górki to nawet jak cos wykipi to nie spada z płyty na blat tylko sie zatrzymuje na brzegu.

 

Efilo nie wiem czy się na mnie nie gniewasz za tak duże opóźnienie w odpowiedzi na privie, ale odważę się jeszcze zapytać o coś tutaj :)

Z tego co zauważyłam mamy w zasadzie te same piekarniki, tylko że w opisie mojego nie napotkałam się na perylizację, lecz na system ecoclean. Z tego co czytałam to podobno nie do końca to samo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Efilo:)

Gdzie kupiłaś te śliczne glutkowate lampy z salonu???? Wiem, że kiedyś takie były w VOX-ie, ale je wycofali:( A wnętrza są cudne!!!! Wszędzie szukałam zdjęć czarnej łazienki i dopiero u Ciebie znalazłam. Czy masz w niej wannę czy brodzik? Ja planuję wannę z parawanem ale nie wiem jak będzie wyglądała czarna?

Edytowane przez SylwiaS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki. Niestety przegrałam walkę z mężem który powiedział, że zniesie wszystko poza zwisającymi nad głową glutami. Cóż, czasami trzeba zgodzić się na kompromisy:( Twoje wnętrza są super i chociaż sądzę, że każdy powinien mieć taki wystój w jakim będzie się czuł najlepiej a nie "zrzynać" od innych to jednak czuję się bardzo przez Ciebie zainspirowana... Jeśli to nie tajemnica to jakiego koloru masz pozostałe ściany w sypialni? Myślałam również o czarnej ścianie za łóżkiem, ale pokrytej mięsistą, wytłaczaną, czarną tapetą. Co Ty na to?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukam , jeszcze jedno czy blaty palisandrowe zamawiałaś gotowe już zrobione na wymiar z dlh ? Wczoraj facecik w mało znanym studiu kuchennym powiedział mi cenę ponad 5 tys. za metr 6 cm. blatu palisandrowego, spodziewałam się że tani nie jest ale aż tyle:jawdrop:

 

efilo przepiękne te Twoje wnętrza, zdradź co to za meble u młodego bo bardzo mi się podobają i ile młody ma lat szkolniak czy nastolatek. wciąż nie mogę się zdecydować na mebelki dla synka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
Witam, na początek chciałam się przywitać i powiedzieć WOW!!! Wnętrza po prostu bajka!!! Jak z katalogu. Mam pytanie w temacie kuchni,a konkretnie oświetlenia- gdzie zakupiłaś (o ile jeszcze pamiętasz :) te kinkiety wiszące po prawej strony okna? (pozwoliłam sobie wkleić Twoje zdjęcie z pierwszej strony). I naprawdę wielkie gratulacje!

dsc41203.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia&krzyś.. poszukaj .. na pewno pisze co to... Wpisz może w wyszukiwarkę...

Efi ma olbrzymią cierpliwość, że odpowiada setny raz na te same pytania...

I pewnie z stronę, dwie/trzy była na to pytanie odpowiedź .

 

Powodzenia w szukaniu..

I to chyba massiwy.) ale mogę się mylić, bo to nie moja bajka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...