Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Moze się komuś przyda.

Baaaardzo polecamy p. Józefa - hydraulik sieciowiec, drenaże, przepompownie, deszczówka, itp. Dokładny, solidny, nie zdziera, szanuje prace innych. Bardzo polecamy. tel.: 695 947 466

Polecamy też panów od podbitki - solidnie wykonana robota. tel.: 603 119 207

Z jakich okolic jest ten Pan?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A ile wyszło z materiałem? Mi zaproponowali 14 zł za m2 z materiałem za wylewki. To dużo?

Do tynków mialam sympatycznych i solidnych chłopaków ze Ścinawy- 27 zł za m2 gipsowe - tel. 665439684.

Szukam kogoś do ocieplenia poddasza i regipsy. Może kogoś polecicie?

Najważniejsze- kopią nam kanalizację do domu :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy pozwolenie na budowę!!!!!!!! :D I Kierownika też mamy!!!! Tylko ekipy jak na razie niet, no i czekamy na skończenie formalności związanych ze sprzedażą mieszkania. Będą pieniązki to i budowa ruszy!

 

Macie jakieś godne polecenia ekipy????

 

Mogę polecić firmę, która u mnie buduje i niedługo kończy. Nr tel. można znaleźć tu

http://www.firma-ogolnobudowlana.pl.tl/Kontakt.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam pytanie do wszystkich forumowiczów. Moglibyście napisać ile otrzymaliście zwrotu z tytułu poniesionych kosztów na zabezpieczenia górnicze ? Ja prawdopodobnie będę miał ok 6-7 tyś. i zastanawiam się czy nie jest to zaniżona kwota, dodam że dom ma ok120m2 powierzchni zabudowy.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

od kilku tyg. planujemy budowę domu w Zamosciu ok. 110-120m .

Działka jest

Narazie jestesmy na etapie wyboru projektu i wyboru rodzaju ścian: porotem, yutong, keramzyt oraz kosztorysu takiego prostego domu (bez bakonów, dach dwuspadowy z blachodachówki, poddasze uzytkowe - 3 pokoje z łazienką, parter z salonem jadalnią połaczoną z kuchnią, gabinetem i kotłownią)

 

Moze ktoś budował tej wielkosci dom z ww. materiałów - jaki jest koszt stanu surowego zamknietego ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...