Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...
Witam wszystkich. Jestem nowa na tym forum . Obecnie jestem na etapie wyboru okien i bramy garażowej. Buduję w okolicach Lubina . Potrzebuję opinii o sprzedawcach okien z Lubina lub Głogowa. Może ktoś mógłby polecić mi rzetelną firmę. Pozdrawiam Wszystkich :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie są ceny pustaków ceramicznych poroton ? szerokość 24

 

Najtaniej znalazłem 4,15/szt. Poroton Roben

4,85/szt. Poroton Wienerberger

 

A może ytong 7.30/szt

 

Podajcie gdzie i za ile?

 

Pozdrawiam

 

Jeżeli to są ceny brutto to bardzo tanio. Ja brałem w sierpniu Wienerbergera z MAT_BUDEXU po 4,98 zł a sprawdzałem w okolicy i mieli najtaniej.

 

To są ceny brutto. Na dzień wczorajszy.

 

 

 

Nie można w taki sposób porównywać cen ,bo pustaki mają inne wymiary i różnie wchodzą na metr.czasami jest ich 8 a czasami 11-13.Ceny powinny być podane w metrach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

601931129 - p. Prośniak

 

potwierdzam! Prośniak -solidny, słowny, kompetentny

:)

 

dzieki

 

Hej... u mnie Prośniak robił tynki... miał robić wylewki tez ale nam się przeciągnęło a potem on już nie miał czas. Fakt, są solidni i sprawni, ale muszę powiedzieć,że jakbym miała brać jeszcze raz kogoś, to wzięłabym mojego kuzyna z Miłosnej. On wcześniej nie mógł dlatego wzięłam Prośniaka. Zrobił mi te tynki, tak że teraz przed malowaniem będę musiała zacierać niektóre miejsca, bo nie są za rewelacyjne :cry: A po to przecież się robi tynki gipsowe,żeby były gładkie jak lustro...

Dla zainteresowanych w razie czego podaję numer do kuzyna: 605 106 922- naprawdę solidni i robią suuuper!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jestem nowa na tym forum . Obecnie jestem na etapie wyboru okien i bramy garażowej. Buduję w okolicach Lubina . Potrzebuję opinii o sprzedawcach okien z Lubina lub Głogowa. Może ktoś mógłby polecić mi rzetelną firmę. Pozdrawiam Wszystkich :)

 

Anika ja zamawiałam w Chojnowie... okna z Okno-plast z Krakowa. Firma suuper, solidna, słowna i na czas!! Nazywa się GB Okna: 076 818 70 99 i kom: 602 216 030...

wiem,że w Lubinie koło mercusa, w takich baraczkach też są dobre okna. Mieliśmy tam brać,ale Chojnów dał nam dobrą cenę za okna, drzwi i bramę... ale moja przyjaciółka tam brała i stąd wiem,że są ok :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety p. Prosniak bardzo zajety i dopiero w listopadzie bedzie mial czas a nam sie nie usmiecha czekac 1,5miesiaca na niego

Moze ktos ma jakies inne namiary?

 

A ty Kasia masz już w końcu te posadzki?

 

ps. piszę tak na raty bo dawno mnie tu nie było, więc czytam i od razu piszę :lol:

 

mam mam prosniak skonczyl w piatek Mial byc w listopadzie ale ublagalismy go i wszedl do nas wczesniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie są ceny pustaków ceramicznych poroton ? szerokość 24

 

Najtaniej znalazłem 4,15/szt. Poroton Roben

4,85/szt. Poroton Wienerberger

 

A może ytong 7.30/szt

 

Podajcie gdzie i za ile?

 

Pozdrawiam

 

Jeżeli to są ceny brutto to bardzo tanio. Ja brałem w sierpniu Wienerbergera z MAT_BUDEXU po 4,98 zł a sprawdzałem w okolicy i mieli najtaniej.

 

To są ceny brutto. Na dzień wczorajszy.

 

 

 

Nie można w taki sposób porównywać cen ,bo pustaki mają inne wymiary i różnie wchodzą na metr.czasami jest ich 8 a czasami 11-13.Ceny powinny być podane w metrach.

 

Można, gdyż podałem rodzaj pustaka i firmę a osoba która ma minimalne pojęcie o tym będzie wiedziała ile pustaków wchodzi na m2.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...