Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

pablo ica kupiliśmy już klinkier na kominy, mamy już fachowca, ale wyślij mi na priva cene za metr jaką bierzesz za położenie płytek (czeka nas ułożenie woodentica, a z tego co pamiętam ty masz już w tym zakresie doświadczenie) a z opłytkowaniem kominów poczekamy na lepszą pogodę- to już postanowione (mieliśmy to zrobić, przed ukończeniem dachu)

Powrót do góry

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

 

dziama

 

Ja mam wycenę woodentica na całym dole...ok 60m2 w podłogach....

Dwie ekipy(dobre ekipy) powiedziały wstępnie 50zł za 1m.Cena do małej negocjacji:)oczywiście...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

Myślę, że na dniach dostaniemy pozwolenie na budowę. Będziemy budować się w Sobinie koło Polkowic. Potrzebuję namiary na jakąś ekipę Budowlaną od fundamentu do stanu surowego. Oczywiście ma być tania , solidna i dobra. Budowa ma przebiegać w dwóch etapach .Na wiosnę fundamenty, a na jesień reszta. Mieszkamy jeszcze na Górnym Śląsku, stąd tez nieciekawie z kontaktami. Myślę, że w czasie wakacji uda nam się przeprowadzić na stare śmieci czyli na Dolny Śląsk i wtedy zaczniemy dalszą budowę, bo na odległość to jednak nie budowa. Najlepiej będzie chyba na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje ziemie do niwelacji terenu oraz humus ,będe wdzięczna za namiary.

Wiosna idzie !

Pozdrawiam.

 

I ja...!!!!!!!!!Też potrzebuję....

 

Pozdrawiam

 

 

ZAPRASZAM NA WIOSNE,MAM DO ODDANIA KILKA WYWROTEK ZIEMI DO NIWELACJI - MUSIMY POCZEKAC AZ CIEZKI SPRZET BEDZIE MOGL WJECHAC NA PLAC BUDOWY - MOJ NR KONTAKTOWY 660 777 660

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...