Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A u nas problem z gazem. Nie dostaliśmy warunków ze względu na rentowność czy raczej nie rentowność. Nie wiem o co chodzi, ale całe to gazowe przyłącze do którego moglibyśmy się wpiąć znajduje się na działce obok, więc dlatego niec nie rozumię o co z tym chodzi. Może ktoś mi pomoże co teraz robić????I czy jest jeszcze szansa na to żeby jednak ten gaz mieć????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest u Was ale moja tesciowa mieszka juz rok w nieogrzewanym domu tzn ma kominek Dopiero wczoraj podlaczyli jej gaz I powod byl taki sam Nie oplacalo im sie podlaczyc jej blizniaka Dopiero jak wybudowalo sie jeszcze kilka domkow to kazdy wplacil po 8500 tys i gaz maja , w dniu odkrecenia kurka z gazem gazownia zwraca im 70 % z tych 8500 tys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u nas problem z gazem. Nie dostaliśmy warunków ze względu na rentowność czy raczej nie rentowność. Nie wiem o co chodzi, ale całe to gazowe przyłącze do którego moglibyśmy się wpiąć znajduje się na działce obok, więc dlatego niec nie rozumię o co z tym chodzi. Może ktoś mi pomoże co teraz robić????I czy jest jeszcze szansa na to żeby jednak ten gaz mieć????

 

sprawdz czy na mapce, którą daliście do gazowni było naniesione przyłącze sąsiadów, na ich mapach często nie ma przyłaczy które zrobili parę lat wcześniej...(mimo że są odebrane). Można wogole do nich podejść i poprosić żeby pokazali swoją mapkę:)

Ja do przyłaczy mam ponad 200 m, ale napisali, że jeżeli zaplacę 19 tyś. to przyłacze dociągną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że coś sie dzieje na tej stronie, ale większość to ogłoszenia to tez jest potrzebne, mało sie dzielicie swoimi doświadczeniami. Ja nie wiem jak to sie dzieje ale od jakiegoś czasu ciągle czegoś mamy nadwyżkę 5 palet pustaków nam zostało (juz sie pozbyliśmy) a teraz znowu styropian. Kupiłam go w grudniu frezowany 12 z tymi kropeczkami i mam go nadto bo robią ocieplenie i zostanie go dużo na pewno z 40 m2 a może i 50 chętnie sprzedam po bardzo korzystnej cenie. Może znacie kogoś kto jest właśnie albo niedługo będzie na tym etapie czyli ocieplania. Będę wdzięczna.

 

 

A ap ropo wycen za ocieplenie. Mamy domek bliźniak 3 ściany ok 150 m2i ceny za ocieplenie wąchają sie od 4500 (ta firma ma czas dopiero w lipcu) do nawet 9000 (obie ceny z tynkiem z tynkiem) . Wybrałam tą obcję 5100 za wszystko bez parapetów, tylko nie wiem ile będzie szef sobie życzył za ozdoby okna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę - potrzebuję pomocy. Potrzebuję namiar na sprawnego i dobrego geodetę. Od pół roku nie mogę takowego znaleźc. Nierzetelnych za to sporo :( Chciałabym w tym roku choc papierki pozałatwiac, ale bez mapy do celów projektowych - nie dam rady. Mam już prąd, wydane warunki przyłaczenia wody i kanalizacji, warunki zagospodarowania przestrzennego, ale bez mapy - dalej - ani rusz.

Możecie podac jakiś namiar?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska dajcie namiary na gaodete w Lubinie niedrogiego

Boniu czekam na warunki z gazowni juz 3 miesiace (ale tylko na to jak sie okazuje) a dom na dzialce nadal nie wytyczony

jestem taka zla na tego goscia ktory sie tym wszystkim zajmuje ze az mnie trzepie Do Wrocka nie idzie sie dodzwonic z sprawie tego gazu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i są, ale niekoniecznie terminowi :( sam fakt że od paru miesięcy nie mogę doczekac się mapki do celów projektowych.

Ech, szkoda gadac..... jak tak dalej pójdzie to ja ten dom za 10 lat wybuduję.

A potem poszukiwania ekipy - chyba że mąż inwestorki silikaty będzie nosił a one sa ponoc dośc ciężkie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Geodeta Pan Bem tel 601844451. Generalnie jestem bardzo zadowolony ze współpracy. NIe wiem jak inni P.Bema klienci. Niestety trzeba brać pod uwagę fakt, że na termin wykonania mapy do celów projektowch największy wływ (z tego co pamiętam) miały nasze kochane lokalne urzędy (a nie fizycznie geodeci) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie namiary na kogoś poleconego do ocieplenia i tynków bo szukam, ale naprawdę solidny wykonawca i o rozsądnych cenach (moze byc po godzinach albo firma mała) dzieki

 

bo swojego pogoniłam (jeszcze nie całkiem bo jego ciuchy robocze są u mnie ale juz robić nie będzie.

 

z moich informacji sam tynk zewnetrzny to ok 13 zł za metr

a z ociepleniem i sitka to róznie sie układa, robocizna od 30 zł do nawet 60 za m 2 sama robocizna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz "pan od zalatwiania wszystkiego" znow dal ciala Geodeta mial wyznaczyc dom na dzialce i co....nic

 

Powiedzcie mi ile zajmie geodecie wytyczenie domu?

Rezygnujemy z uslug tego goscia i teraz musimy szukac kogos kto poprowadzi nam dalej nasze sprawy i bedzie kierownikiem budowy

:(

:(

 

Macie moze jakies namiary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...