Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

witam, jestem tu nowa więc proszę wybaczyć jeżeli nie w tym miejscu umieściłam pytanie. jestem na etapie stawiania fundamentów, podciągania mediów z wąłsnych środków. Szukam kredytu i banku godnego polecenia działającego w Legnicy, Lubinie lub okolicach. Nie ukrywam, że zależy mi na jak najmniejszej ilości faktur dla banku.

 

 

jak bez faktur to GeMoney, wogóle nie chcą faktur interesuje ich tylko postęp prac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, jestem tu nowa więc proszę wybaczyć jeżeli nie w tym miejscu umieściłam pytanie. jestem na etapie stawiania fundamentów, podciągania mediów z wąłsnych środków. Szukam kredytu i banku godnego polecenia działającego w Legnicy, Lubinie lub okolicach. Nie ukrywam, że zależy mi na jak najmniejszej ilości faktur dla banku.

Po to jest wątek , żeby we wszystkim sobie pomagać.

...jeżeli zupełnie bez faktur to GE, ale ja osobiście po 3 miesiącach na TAK ze strony banku, potem miałam problemy żeby jednak kasę dostać - ich wyceny nieruchomości to nie wiem do czego można przyrównać - uznali, że jak na takiej prowincji jak Legnica to za 200 tys. domek mój można wybudować i sobie zamieszkać - generalnie problematyczni byli:o i chociażby z tego powodu nie polecam.

Kredyt bank wymaga 50 % faktur- i jak kasa z transzy się kończy to składam wniosek i za 2 dni mam kolejną na koncie - polecam.

A w ogóle to polecam nie brać kredytu tylko budować za gotówkę swoją :D - niestety ja tak nie mam :wink:

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby uniknąć problemów z Ge jakie miala YreQ polecam załatwianie kredytu przez ich przedstawiciela w Rynku w Lubinie- LTK coś tam:) panowie bardzo pomocni i w wycenie uwzględnili wszystkie moje sugestie ( w kredycie mam wpisane że buduje systemem gospodarczym, a faktycznie jak do tej pory wszystko robią mi firmy, wycenę i wielkość transzy ustaliliśmy tak bym bez problemu mogła zaplacić za poszczególne etapy:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze z innej beczki:)

jakbyście szukali ekipy do dachów z rozsądnymi cenami to skontaktujcie się z Mad-Budexem z Głogowa, zebrałam wyceny z wielu firm i ich bije pozostale na głowę.

Co do jakości to znam parę osób, którym dach robili i wszyscy są bardzo zadowoleni:)

Kurcze wyglada jakbym się dzisiaj za reklamę wzięła:):)

To nie reklama po prostu polecam to co sprawdzilam lub mam potwierdzone , że się sprawdza:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbyście szukali ekipy do dachów z rozsądnymi cenami to skontaktujcie się z Mad-Budexem z Głogowa, zebrałam wyceny z wielu firm i ich bije pozostale na głowę.

 

mozesz podac jakies przykladowe ceny ? moze wyjsciowe maja niskie a pozniej doliczaja za wszystko ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie banków słówko - urząd ochrony konsumenta przebadał banki i stwierdził iż banki nie mają prawa do łączenia ofert kredytu hipotecznego i konta osobistego, czyli nie mogą zmusić klienta do założenia konta osobistego po to aby ten otrzymał kredyt. Przez ostatnie dwa lata tak było - banki muszą teraz na własny koszt wprowadzić aneksy do umów kredytowych - jeżeli odmówią jest podstawa do ich zaskarżenia - tylko , że komu chciałoby się w to bawić jak taką gonitwę za wykonawcami mamy.

No ale dla tych co dopiero kredyt zaciągają, to chyba ważna informacja - wszak nie zawsze bierze się kredyt w SWOIM banku.....a za osobiste się płaci.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbyście szukali ekipy do dachów z rozsądnymi cenami to skontaktujcie się z Mad-Budexem z Głogowa, zebrałam wyceny z wielu firm i ich bije pozostale na głowę.

 

mozesz podac jakies przykladowe ceny ? moze wyjsciowe maja niskie a pozniej doliczaja za wszystko ?

 

jak się z nimi umówisz tak masz - nie robią przekrętów, wszystko na dach od nich braliśmy, a ekipy nie były najtańsze, ale bardzo dobre jakościowo.. (moje mogę na priv polecić jeśli ktoś chce - zdjęcia z ich pracy w naszym dzienniku)..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poproszę w takim razie namiary na tą firmę z Lubina - pośrednictwo kredytowe, bo zastanawiam się czy przypadkiem już nie rozmawiałam z Panią z tej instytucji ale w sprawie kredytu z Dom Banku. Ogólnie to czeka mnie wycena w GE Money. Ale rozglądam się dalej bo ponoć w GE dochodzą jakieś ubezpieczenia po roku spłaty kredytu, a Pani w banku nam tego nie powiedziała. Milenium mnie zbyło 2 razy, multibank to samo. Santander wydał się za drogi. Czekam na reakcję ING. Co do Deutsche Banku, czy ktoś wie jaką trzeba mieć zdolność na 350000 we CHF???

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbyście szukali ekipy do dachów z rozsądnymi cenami to skontaktujcie się z Mad-Budexem z Głogowa, zebrałam wyceny z wielu firm i ich bije pozostale na głowę.

 

mozesz podac jakies przykladowe ceny ? moze wyjsciowe maja niskie a pozniej doliczaja za wszystko ?

 

Nie doliczaja:) oferta jest bardzo dokładna, dałam do sprawdzenia znajomemu, który robił dachy (teraz mu zdrówko nie pozwala), w dodatku jak pisalam wcześniej firma robila dachy u znajomych, nie było żadnego doliczania, raczej można było coś jeszcze stargować:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie mam do sprzedania pustaki stropowe teriva I kermazytowe 200 szt. w atrakcyjnej cenie, możliwośc transportu hds. Pustaki są w Chocianowcu. kontakt 696 478 744. Zdjęcia zbudowy domu umieściłem na nasza klasa jako gargamel gargamel, jesli ktoś jeszcze buduje dom o nazwie gagamel to proszę o fotki. Bracia ze złotoryi bedą mistawiać dach widzialem ich robote jest ok ale też cenia się :) do usłyszenia Marcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja buduje się w Chocianowcu 20 km od Lubina wiocha, ale spkojna okolica. Działka 21 arów i 12 arów pola dołożono gratis do działki. Staje się wieśniakiem pełną gębą :) Projekt z Warszawy MG projekt dom Gargamel z garażem 130 m2 z poddaszem użytkowym. Wykonawcą stanu surowego otwartego bez wieźby jest ekipa z Brunowa. Brygadzistą jest Tadeusz Stręk ekipa 5 os, Wycenili na 34 tys. Ja zrobiłem wykop oni fundamenty, ściana fundamentowa kanaliza w podłodze wylewka podłogi ściany i kominy strop teriva dwa filary przed wejsciem wymurowanie ściany kolankowej i całe zbrojenie. Izolacja obsypanie i zasypanie fundamentów nie jest w cenie. Szalunki i cały sprzęt mają swój ja organizuje materiał. zaczeli 30 marca a dziś kończą strop w czwartek zalewanie do 10 czerwca myśle że skończą. Od 12 wchodzą słynni bracia ze złotoryi. Dach 211 m2 podwójna koperta, 6 okien dachowych, 3 kominy do obrobienia blachą, dachówka robeen średzka falista plus, rynny, instalacja odgromnikowa - wycenili ostatecznie po negocjacjach na 23 tys. Zdjęcia z mojej budowy można zobaczyć na stronie nasza klasahttp://nasza-klasa.pl/profile/12616426/gallery

Można samemu ocenić robote ekipy z Brunowa. Mają jeden minus nie pracują w poniedziałki raz tylko byli w poniedziałek :) w sobote robią :) ale do 13 tylko. Pozdrawiam i do usłyszenia. A jeszcze jedno jak do tej pory to zrypali mi tylko jedno wyscie w kanalizie i beda kuć podłogę i poprawić swój bład :) ogólnie kontakt dobry. Czy waszym zdaiem dużo biorą za takie prace ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Powoli aczkolwiek wytrwale zbliżamy się do zyskania PnB i z tego to powodu mam prośbę do forumowiczów budujących się w naszym okręgu.

Proszę o wszelkie namiary na solidnych wykonawców i solidne hurtownie materiałów. Dobrze wiem, że jest piękna pogoda i prace na budowach zbieraja wam cały dostępny czas. Niemniej jednak proszę o odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stan surowy - nie polecam (na priv jakiej firmy)

dach - cieśla Polak 605 586 708 + dekarz Kurnyta Zbigniew 600 214 056

elektryka i alarm - Edward Bernat 601 568 998

brama garażowa - Mexbud Legnica

materiały na dach - Mat-Budex Głogów 076/835 62 63

tynki polecę jak skończą

wełna elewacyjna + na ocieplenie dachu Rockwool - firma MSM z Wrocławia - przedstawiciel Kinast Arkadiusz 604 45 86 27

przyłącze gazowe - Kazimierów 693 28 25 20

istalacje wod-kan - Andrzej Pater 605 827 693

geodeta - Arkadiusz Zyga 601 787 362

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...