Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Gość rob***
Witam budujących z okolic Lubina.

 

Właśnie jesteśmy w trakcie załatwiania pozwoleń i trochę zaszokowała nas kwota jaką zażyczył sobie architekt: 4500 za projekt działki (brak zmian w projekcie domu, który zakupiliśmy wcześniej), on składa wszystkie dokumenty i załatwia geodetę (jego usługi płatne dodatkowo).

 

Czy możecie podać kwoty jakie płaciliście za architekta i ewentualnie namiary na jakiegoś z "normalnym" cennikiem.

 

Szukam również namiarów na taniego geodetę.

 

Skąd jest ten architekt- pytam , aby nie trafić na niego !

 

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak teraz z bloczkami - ja kupowałam przez Dejona z Bolesławca chyba - ale mam propozycję dla wszystkich tu zaglądających - może by tak i u nas wprowadzić tzw. "pchli targ" czyli co komu zostało a innym przydać się może po niższej cenie z budowy ????

 

Do tej pory wszystko oddawałam do hurtowni, ale został mi np. styropian na elewację o różnej grubości - sprawdzę ile jakiego i jak ktoś ma ochote odkupić to bardzo proszę.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietnie, bo ja wlasnie za tydzien bede kupowac styropian na ocieplenie fundamentow!

....firma tak wyliczyla mi bloczki betonowe ,ze zostal tylko JEDEN !!! :D

ale do ocieplenia fundamentów idzie inny styropian (twardszy).

 

Mi pozostały elewacyjnego 3 pełne paczki o gr. 5 cm (15) i niekompletne - gr.10 i 12 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was miał do czynienia z firmą "BUZDYSARTI" - Andrzej Buzdygan usługi budowlane z siedzibą w Orzeszkowie 72 Wińsko :roll:

 

Miałem, ale tylko przy wycenie. Nie wspominam najlepiej... Pan zaoferował mi cenę 230 tyś zł za stan surowy z dachem (dom 130 m2) i na tym zakończyłem moją przygodę z tą firmą:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was miał do czynienia z firmą "BUZDYSARTI" - Andrzej Buzdygan usługi budowlane z siedzibą w Orzeszkowie 72 Wińsko :roll:

 

Miałem, ale tylko przy wycenie. Nie wspominam najlepiej... Pan zaoferował mi cenę 230 tyś zł za stan surowy z dachem (dom 130 m2) i na tym zakończyłem moją przygodę z tą firmą:)

 

Dobrze wiedzieć że nie tylko mi ich oferta wydała się co najmniej dziwna :roll: mi domek 160 m2 stan surowy z dachem wycenił na 270 tys PLN :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich czytających to forum :D i mam do zaoferowania ładny kawałek ziemi a raczej działke budowlaną w okolicy Legnicy blisko trasy Legnica - Lubin. Powierzchnia do uzgodnienia max 40 arów cena do dogadania i miłych fajnych przyszłych sąsiadów.

tel. kontaktowy 505167474

POZDROWIONKA :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...