Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dobrze wiedzieć że nie tylko mi ich oferta wydała się co najmniej dziwna :roll: mi domek 160 m2 stan surowy z dachem wycenił na 270 tys PLN :o

 

Też gościu wyceniał 5 min wertując projekt?

 

Dostał w piątek po południ około 18,00 a w poniedziałe około 8 rano miałem ofertę. :o . Fakt domek nie jest zbyt skomplikowany a nawet powiem że, prosty w swej prostocie :lol: ale pewne obliczenia trzeba wykonać, ja myślę :o że, gość ustalił sobie stawkę z 1m2 powierzchni stanu surowego otwartego z dachem i tylko przelicza wynik wrzuca w standardową ofertę robi małą korektę i puszcza do klienta :wink: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam w biurze Pana Podbuckiego ( w Lubinie) adaptacja projektu, projekt działki i przyłączy, cała papierologia do otrzymania pozwolenia na budowę - 5500 zł - można gdzieś taniej?

Dodam że dostarczam: mapę do celów projektowych, wypis i wyrys, warunki zagospodarowania terenu, umowę z energia pro o prąd, warunki przyłaczenia się do sieci wodn-kan., projekt gotowy.( gazu niet - ogrzewanie pompą ciepła)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam w biurze Pana Podbuckiego ( w Lubinie) adaptacja projektu, projekt działki i przyłączy, cała papierologia do otrzymania pozwolenia na budowę - 5500 zł - można gdzieś taniej?

Dodam że dostarczam: mapę do celów projektowych, wypis i wyrys, warunki zagospodarowania terenu, umowę z energia pro o prąd, warunki przyłaczenia się do sieci wodn-kan., projekt gotowy.( gazu niet - ogrzewanie pompą ciepła)

 

Taniej będzie tu

http://tnij.org/bo8u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do firmy Pana Podbuckiego to korzystaj z jego usług tylko jeżeli nie zależy Ci na czasie i masz czas na okrągło dzwonić, przychodzić i sprawdzać czy dobrze robią......

A najważniejsze to projekty po nich należy dokladnie sprawdzać, odległość budynku od granicy dzialki 6 a 3 m to dla nich żadna różnica..........., taras za domem a po boku? ,,o zapomnieliśmy" to sobie Pani przeniesie....."wrrrrr

najgorzej, że z tym przesunięciem budynku nie widziałam wcześniej i tak poszlo do pozwolenia i teraz mam domek za blisko drogi:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Dzisiaj dzwoniłam do Pana z zapodanego linka. Umówiłam sie na jutro. Ciekawa jestem co mi powie.

 

A tak to mnie trafia. Okazało się ( nie wiadomo kto) że rozwalono nam rurę od kanalizacji, która była już polożona w ziemi i wpieta w kanalizację. czeka nas wymiana. Nikt nic nie widział :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam co do załatwienia spraw do budowy Krystiana Brzozowca tel. 076 842 85 36. kom. 0 605 73 47 48 Wszystko załatwia bezproblemowo i szybko. Tylko zgłaszasz się po odbiór pozwolenia. Ja za to zapłaciłem 3800zł. A u Podbuckiego to przypuszczam , że jeszcze bym czekał.

 

Też polecam p. Krystiana sprawnie i kompetentnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dom pod klucz 190 m2 wyceniono nam na 430 tyś zł rok temu (3 poziomy, piwnica z garażem, parter i piętro już ze skosami, strych ok 30 m2 po podłodze nie wliczane do tych 190). A ile wyjdzie to sie okaże w praktyce, stan surowy zamknięty niewiele ponad 200 może 210 z przyłączami kanalizy, deszczówki i wody). Potem juz sie gubię w rachunkach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rob***
xavier jakbys pisal o moim architekcie Tez kontakt z nim byl okropny i mojego nie polecal

 

Szukam namiarów na sprawnego geologa do badania technicznego gruntu (Polkowice). Czy ktoś zna lub wie, gdzie mogę namierzyć tegoż ??

 

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...