Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

ja mam taki dom (Lmb 24a) tyle ze poszerzony, wiec powierzchnia uzytkowa wynosi 125m.

Na dzis skonczylismy stan surowy otwarty-jesli takie dane Ci pomoga, to koszt materialow i dzialki (nie liczac projektu, architekta, przylaczy) wyszedl 160tys. Nie wiem czy to duzo czy malo-po prostu tyle wyszlo!

Jedyna róznica, to u mnie jest dachówka ceramiczna....hm za samą dachówke dałam około 17tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to taniej niz ja... :{

Powiedzcie mi ile placiliscie za wykonanie przylaczy wod - kan. Ja z materialem i odbiorem mam wycene na ok. 8 tys(+Vat) z tym ze mam w kanalizie dodatkowa studzienke do wykonania. media sa w zasadzie na dzilce (jesli chodzi o odleglosc - tylko wode trzeba przecisnac pod asfaltem jakies 2 metry. Jest to moja pierwsza wycena (przeds. wod kan z kreczyna) i nie wiem co o tym sadzic - nie mam porowaniania....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam taki dom (Lmb 24a) tyle ze poszerzony, wiec powierzchnia uzytkowa wynosi 125m.

Na dzis skonczylismy stan surowy otwarty-jesli takie dane Ci pomoga, to koszt materialow i dzialki (nie liczac projektu, architekta, przylaczy) wyszedl 160tys. Nie wiem czy to duzo czy malo-po prostu tyle wyszlo!

Jedyna róznica, to u mnie jest dachówka ceramiczna....hm za samą dachówke dałam około 17tys.

 

DZieki za info

my działkę już mamy wiec interesowałaby mnie : koszt materiałów + robocizna

Z czego budowaliscie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomocy !!!

proszę o namiary na ekipy do stanu surowego otwartego, tylko plizzz jakieś takie co by chciały za mniej niż 100 tyś za robociznę .

Nie wiem o co chodzi, czy my mamy taki bunkier zazbrojony czy cuś, bo co kolejny kosztorys to zawał. Przecież nie stawiamy pałacu kultury i nauki :o :o :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzebiuszka-naprawdę wzbudziłaś zainteresowanie-co Ty budujesz? SSO za 100tys??? Możesz zdradzic projekt....? Ja dopiero co skonczyłam ten etap i firma-mnie się wydawało,ze droga, wzięła 55tys.Teraz przy kryzysie sadziłam,ze ceny za usługi nieco się zmniejszyły!

Mialam swietna firme-nie wiem co teraz robia, ja ich biore wiosna do wykanczania-jesli jestes zainteresowana odezwij sie na priva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budujemy parterówkę z nieużytkowym poddaszem ok 133 metrów.... kolos prawda :-? :-?

najtańsza jak na razie ekipa chciała za robocizne 75 tyś z dachem, ale cos nie podpadli mojemu mężowi do gustu. Inna 64 tyś bez dachu, jeszcze inna 97 tyś z dachem, a kolejna 210 tyś robocizna + materiały na stan surowy otwarty, nie możemy się zdecydować którą ofertę wybrać :) :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My budujemy dom dwurodzinny (mieszkanie 60 m2 i nasz część 140 z( poddaszem użytkowym), budowlańcom płacimy za stan surowy z dachem (dachówka Robena) 51 tyś.Pracują od 23 września, mieszkają na budowie, stan na dziś więźba stoi cała........................................Budowlańcy nap[raw

de suuuuuuuuper jest ich trzech a pracują za sześciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My budujemy dom dwurodzinny (mieszkanie 60 m2 i nasz część 140 z( poddaszem użytkowym), budowlańcom płacimy za stan surowy z dachem (dachówka Robena) 51 tyś.Pracują od 23 września, mieszkają na budowie, stan na dziś więźba stoi cała........................................Budowlańcy nap[raw

de suuuuuuuuper jest ich trzech a pracują za sześciu.

 

No naprawdę imponujące tempo i cena ok. Gratuluję. Jeszcze mam pytanie czy są szkody górnicze i z czego jest strop?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My budujemy dom dwurodzinny (mieszkanie 60 m2 i nasz część 140 z( poddaszem użytkowym), budowlańcom płacimy za stan surowy z dachem (dachówka Robena) 51 tyś.Pracują od 23 września, mieszkają na budowie, stan na dziś więźba stoi cała........................................Budowlańcy nap[raw

de suuuuuuuuper jest ich trzech a pracują za sześciu.

 

No naprawdę imponujące tempo i cena ok. Gratuluję. Jeszcze mam pytanie czy są szkody górnicze i z czego jest strop?

 

 

 

Szkody górnicze oczywiście są. Strop terriva.........................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...