Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

dzien dobry

a propo bramy garażowej

drążyłem ten temat bardzo długo mam u siebie bramę o szerokości 5m i wysokości 2,4m w legnicy i okolicach taka brama to majątek

ceny szybują od około 10 tys

mnie wyniosła 6500 z pilotami silnikiem przyciskiem nasciennym

oczywiście segmentowa z ociepleniem blacha z obu stron

brama przyjeżdza w elementach z instrukcją montażu w wielu językach

ale nie w polskim

jak ktoś jest zainteresowany to pomogę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam na zbyciu biologiczną oczyszczalnię ścieków firmy Roth.Wbrew zapewnieniom naszego kierownika nie dostaliśmy zgody na jej zainstalowanie (tylko w gminie Lubin nie pozwalaja; Polkowice,Legnica,Głogów mogą... :evil: ).

Oczyszczalnia nie wymaga drenażu a wodę z niej spokojnie można wykorzystywać do podlewania ogrodu.

I przy okazji : macie namiary na szybkiego i niedrogiego projektanta? potrzebuję projekt sieci i przyłącza wodno-kanalizacyjnego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Tablica ogłoszeń" tez jest pewną formą wymiany doświadczeń.. Więc ja nie mam nic przeciwko - a jestem w zasadzie ZA...

Ja także pod tym się podpisuję. Myślę,ze wielu z nas ma po raz pierwszy w zyciu kontakt z budowlanką. Mamy na głowie masę codziennych spraw zawodowych i rodzinnych, więc takie ogłoszenia ułatwiają nam poszukiwania właściwych materiałów czy wykonawców.

Ja kupowałam okna w oknoplaście (grudzien 2008). Jeszcze nie są wstawione-oczekuja na drzwi wejściowe,

 

Czy uważacie ,ze alarm na etapie stanu surowego zamknietego (chodzi mi o ochronę okien i potem przy instalacjach) jest w dzisiejszych czasach zabezpieczeniem przed złodziejami???? Czy wogóle można się przed nimi zabezpieczyć????? Jaką firmę polecacie? Buduję sie pod Legnicą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...