Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

romans11 ja bylem dzisiaj w skladzie budowlanym gdzie w listopadzie byla najnizsza cena stali w okolicach polkowic i lubina cena nastepujaca :

 

fi 12 zebrowana 2450 zl za tone

fi 10 2560 zł za tone

fi 6 3290 zł za tone - cena taka wysoka poniewaz zostalo im ze starych dostaw a nowych nie maja

 

cement mozna kupic od 9 zł za worek (25 kg )

 

bloczki na fundament w cenie 3,5 zł z dostawa 25 km ( ilosc 1000 szt )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam Wszystkich

Poszukuję dobrego elektryka, może ma ktoś namiary? Budowa w Jaczowie.

Pozdrawiam Sylwia :wink:

Mieszkam w Jaczowie od nie dawna mam firmę budowlaną zajmuję się elektryką,instalacje alarmowe,centralnego odkurzania,bramy i automatuka,wykończenia pod klucz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ma ktos moze namiary na pozadna ekipe do ocieplenie poddasz (welna,regipsy itd) , sporo skosow.

 

669 982 824 doskonały fachowiec, na pewno nie jest wolny "od ręki" ale warto troszkę poczekać Zadzwoń, zapytaj. :) My polecamy. To jeden z niewielu ludzi na naszej budowie, którego oceniamy na "5", a oceniamy baaaaardzo krytycznie.

Wychowałem się w Raszówce dobra ekipa co wykończy cały dom 664-722-405 lub 519-383-571 niezłe łazienki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Tablica ogłoszeń" tez jest pewną formą wymiany doświadczeń.. Więc ja nie mam nic przeciwko - a jestem w zasadzie ZA...

Ja także pod tym się podpisuję. Myślę,ze wielu z nas ma po raz pierwszy w zyciu kontakt z budowlanką. Mamy na głowie masę codziennych spraw zawodowych i rodzinnych, więc takie ogłoszenia ułatwiają nam poszukiwania właściwych materiałów czy wykonawców.

Ja kupowałam okna w oknoplaście (grudzien 2008). Jeszcze nie są wstawione-oczekuja na drzwi wejściowe,

 

Czy uważacie ,ze alarm na etapie stanu surowego zamknietego (chodzi mi o ochronę okien i potem przy instalacjach) jest w dzisiejszych czasach zabezpieczeniem przed złodziejami???? Czy wogóle można się przed nimi zabezpieczyć????? Jaką firmę polecacie? Buduję sie pod Legnicą.

Ja jak wykańczam domek to namawiam inwestorów na system alarmowy zaraz po tynkach oczywiście sam montuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, proszę o informację jak kształtują się ceny w naszym regionie. Firma, która buduje mi dom od początku, będzie robić też wykończenie i chciałabym ponegocjować ceny. To co mnie interesuje to:

-elewacja z ociepleniem styropianem,

-tynki,

-co+woda,

-ogrzewanie podłogowe,

-płytki,

-ocieplenie dachu

 

Dzięki za odpowiedzi.

Pozdrawiam

 

Renia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, proszę o informację jak kształtują się ceny w naszym regionie. Firma, która buduje mi dom od początku, będzie robić też wykończenie i chciałabym ponegocjować ceny. To co mnie interesuje to:

-elewacja z ociepleniem styropianem,

-tynki,

-co+woda,

-ogrzewanie podłogowe,

-płytki,

-ocieplenie dachu

 

Dzięki za odpowiedzi.

Pozdrawiam

 

Renia

 

 

 

...mnie także interesuja ceny w/w robót w naszym regionie! Bardzo proszę, napiszcie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, proszę o informację jak kształtują się ceny w naszym regionie. Firma, która buduje mi dom od początku, będzie robić też wykończenie i chciałabym ponegocjować ceny. To co mnie interesuje to:

-elewacja z ociepleniem styropianem,

-tynki,

-co+woda,

-ogrzewanie podłogowe,

-płytki,

-ocieplenie dachu

 

Dzięki za odpowiedzi.

Pozdrawiam

 

Renia

 

za tynki płaciłam ok 26 zł za m (materiał i robocizna)

- płytki - 40 zl za m

- ocieplenie dachu (wełna, regipsy, szpachlowanie-z gładziowaniem i szlifowaniem) - 45 zł za m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...