Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja zamówiłam okna Greenline....fakt z daleka tj.:z Lubania,ale chłopaki przyjeżdżają natychmiast na pomiar i pozostałe transakcje.Ceny są niższe o ok 30% niż w Lubinie.Na okna i rolety czekałam równe 4 tygodnie.Szczerze polecam.Oto ich adres:

 

http://artex.biz.pl/index.php?option=com_contact&Itemid=3

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Potrzebuje namiar na kogoś wykonanie schodów?

 

Kogo polecacie?

 

Jaki jest orientacyjny koszt wykonanie prostych schodów ze spocznikiem bez podstopnia?

 

ja polecam gościa z Wrocka :D

Bogusław Chyliński tel 663 129 404

 

a tu jego prace http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=7361124

ja jestem baaaardzo zadowolona z jego pracy. Od początku budowy to najlepsza decyzja, najlepiej wykonana usługa i najlepsza inwestycja :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim, my też budujemy się w okolicach Lubina, mamy już zamówione okna, a niedługo wejdą fachowcy od dachu. Niestety nie mamy jeszcze obłożonych kominów :-? Może macie kogoś, kto byłby zainteresowany taką robotą za rozsądną cenę i jak najszybciej?

 

kobraa My okna braliśmy w MS OKNA z Lubina, może nie były tanie, ale mają niski U i trafiliśmy na promocje -1 zł z a wkład trzyszybowy, na który się zdecydowaliśmy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim, my też budujemy się w okolicach Lubina, mamy już zamówione okna, a niedługo wejdą fachowcy od dachu. Niestety nie mamy jeszcze obłożonych kominów :-? Może macie kogoś, kto byłby zainteresowany taką robotą za rozsądną cenę i jak najszybciej?

 

kobraa My okna braliśmy w MS OKNA z Lubina, może nie były tanie, ale mają niski U i trafiliśmy na promocje -1 zł z a wkład trzyszybowy, na który się zdecydowaliśmy :D

 

dziama i kobraa

Co do okien z MS to bardzo pilnujcie częstej regulacj szczególnie drzwi balkonowych ....(częściej niż zalecana w gwarancji).

Mi już od ,,naprężeń" w wyniku ,,osiadania "pękła szyba i usłyszałam od nich:,,zdarza się ,ale szyba nie jest objęta gwarancją'... :evil:

W sierpniu wszystko wyregulowane itp (przez nich po wielu telefonach, bo wzywaliśmy ich też do innych rzeczy), a zimą już przy drzwiach balkonowych takie szpary, że wiatr chula...(stojąc metr od drzwi czuć silny powiew wiatru, ponowna regulacja całkiem problemu nie rozwiązała, 10 letnie okna w mieszkaniu mam szczelniejsze :evil: )

Dobrze, że z oknami prawie nic się nie dzieje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gabsien dziękuje za info, będę ich mocno monitorować podczas montażu i wszystko się wypytam, okna nie są tanie, więc lepiej niech fuszery nie odstawiają, ale przyznam sie że trochę mnie przestaszyłeś ta opinią, mam nadzieje że u nas będzie wszystko ok, bo jak nie to tego dziadka z biura ... :x

 

Ja mam jeszcze pytanie do wszystkich: może macie jakiś sprawdzonych fachowców do tynków maszynowych? ile taka ekipa bierze za metr?

 

Pozdrawiam wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dłuższej nieobecności i przerwie spowodowanej problemami większymi i mniejszymi,pojawiam się ponownie poszukując ekipy budowlanej , która wybuduje nam domek od podstaw w okolicy Lubina. Mamy pozwolenie na budowę i chcemy ruszyć jak tylko śniegi odpuszczą. Mam prośbę do wszystkich życzliwych o podanie namiarów na swoje porządne i zaufane ekipy na priva. Dziękuję przy okazji tym , którzy napisali do mnie wcześniej jednak nie udało nam się jeszcze znaleść ekipy, która mogłaby ruszyć tej wiosny. Dziękuje i proszę o pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze pytanie do wszystkich: może macie jakiś sprawdzonych fachowców do tynków maszynowych? ile taka ekipa bierze za metr?

 

Pozdrawiam wszystkich!

 

Wcześniej pisaliśmy o ekipach od tynków... podałam namiary na sprawdzoną ekipę... polecam!! Ceny nie podaję, bo najlepiej samemu zadzwonić i się popytać.

W razie czego podaję numer jeszcze raz : 605 106 922

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim, my też budujemy się w okolicach Lubina, mamy już zamówione okna, a niedługo wejdą fachowcy od dachu. Niestety nie mamy jeszcze obłożonych kominów :-? Może macie kogoś, kto byłby zainteresowany taką robotą za rozsądną cenę i jak najszybciej?

 

kobraa My okna braliśmy w MS OKNA z Lubina, może nie były tanie, ale mają niski U i trafiliśmy na promocje -1 zł z a wkład trzyszybowy, na który się zdecydowaliśmy :D

Z czego mają być te kominy, bo teraz to trochę nie bardzo za oknami:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzebiuszka a kto was sprzedawał okna? nam taki starszy pan, trochę śmieszny, ale taki jakiś dziwny, jakby wyłączony ze wszechświata, a ekipy będziemy pilnować, dzięki że na to zwróciłaś uwagę, bo człowiek taki czasem naiwny jest, a później tylko problemy go tapią

 

:) no ten sam i jeszcze szef jego się udzielał, bo my troszke nietypowe zamówienie mieliśmy :) pilnować trzeba, zwłaszcza tego, żeby sie przyłozyli do pomiarów otworów okiennych. U nas zmierzyli tylko jedno okno :) i to tylko dlatego, że było nietypowe. Reszte na oko i z projektu sobie zamówili. Troszke potem było zamieszania przy wstawianiu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzebiuszkau nas pomierzył wszystkie okna, dzisiaj nam wstawiają 8)

 

pablo ica kupiliśmy już klinkier na kominy, mamy już fachowca, ale wyślij mi na priva cene za metr jaką bierzesz za położenie płytek (czeka nas ułożenie woodentica, a z tego co pamiętam ty masz już w tym zakresie doświadczenie) a z opłytkowaniem kominów poczekamy na lepszą pogodę- to już postanowione (mieliśmy to zrobić, przed ukończeniem dachu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...