Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam!

Poszukuje bardzo dobrego kafelkarza z wolnymi terminami ^^ Jeśli możecie to prosze przesłać mi numery telefonu na priv albo na gg: 4404476

 

Witaj !

Znam porządnego płytkarza z przygotowaniem praktycznym ponad 10 letnim oraz dużą wiedzą teoretyczno-praktyczną. Nie jestem z Twoich okolic ale dość często bywam w okolicy Lubina/Głogowa i znam tam pewnego wykonawcę z tradycjami, mogę Go spokojnie polecić jako naprawdę super fachmana - u mnie robił za doradcę ale widziałem Jego prace i można śmiało Go samego na budowie zostawić - zrobi elegancko. Zresztą pogadaj z Nim sam. Namiar na człowieka Paweł 788 718 945.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam!

Poszukuje bardzo dobrego kafelkarza z wolnymi terminami ^^ Jeśli możecie to prosze przesłać mi numery telefonu na priv albo na gg: 4404476

 

"Nasz" Pablo lca tym sie zajmuje, napisz do Niego na pm-a, moze z terminami bedzie wolny.

 

A ja szukam z okolic Legnicy po swietach "zlota raczke" do babraniny poremontowej :roll: takie drobne kurna sprawy mi zostaly i wszystkiego po trochu ... pol lazienki, wiatrolap g-k i ocieplenie w tym ustrojstwie dachu i takie tam - zdrowia juz do tego nie mam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Poszukuje bardzo dobrego kafelkarza z wolnymi terminami ^^ Jeśli możecie to prosze przesłać mi numery telefonu na priv albo na gg: 4404476

 

"Nasz" Pablo lca tym sie zajmuje, napisz do Niego na pm-a, moze z terminami bedzie wolny.

 

A ja szukam z okolic Legnicy po swietach "zlota raczke" do babraniny poremontowej :roll: takie drobne kurna sprawy mi zostaly i wszystkiego po trochu ... pol lazienki, wiatrolap g-k i ocieplenie w tym ustrojstwie dachu i takie tam - zdrowia juz do tego nie mam :wink:

\Jeśli dalej potrzebujesz wykonawcy do poddasza to daj znać, podeślę Ci jednego

Pozdrawiam

Pablo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Poszukuje bardzo dobrego kafelkarza z wolnymi terminami ^^ Jeśli możecie to prosze przesłać mi numery telefonu na priv albo na gg: 4404476

 

"Nasz" Pablo lca tym sie zajmuje, napisz do Niego na pm-a, moze z terminami bedzie wolny.

 

A ja szukam z okolic Legnicy po swietach "zlota raczke" do babraniny poremontowej :roll: takie drobne kurna sprawy mi zostaly i wszystkiego po trochu ... pol lazienki, wiatrolap g-k i ocieplenie w tym ustrojstwie dachu i takie tam - zdrowia juz do tego nie mam :wink:

\Jeśli dalej potrzebujesz wykonawcy do poddasza to daj znać, podeślę Ci jednego

Pozdrawiam

Pablo

 

Pablo, dzieki za checi ... ale to nie jest cale poddasze, tylko ocieplenie plus gk na suficie dachu w dobudowanym wiatrolapie, tego jest tylko troche z 8m2 i polozenie g-k na jednej scianie, wylozenie tego gresem .... do tego w lazience mam trocjhe kafli do polozenia i zabudowa kibelka podwieszanego.

Dlatego myslalam o kims ktory jest bardziej wszeschstronnie uzdolniony :wink: bo dla kogos kto sie specjalizuje w konkretnych robotach nie bedzie to za ciekawa propozycja ... tz przyjsc na pare godzin, bo to ani robota, ani kasa :lol:

 

musze chyba kogos od remontowki znalezdz, zeby mi to wykonczyl :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rob***
helio

macie moze kogos godnego od tarasow drewnianych kompleksowo ??

 

Witaj Kokesz, sorki, że nie na temat. Byłęm ostatnio na działce i Twój dom robi wrażenie, ale chyba jeszcze nie zamieszkujesz ?

 

Kupka gruzu na mojej dróżce zaczyna kwitnąć, a i sąsiedzi rozpoczęli budowę, hmm chyba i na mnie czas do roboty :-)

 

pozdrawiam

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DaMa dzięki za namiary. Dzwoniłam do niego, ale na telefon za wiele nie powie bo musi widzieć projekt. Powiedział od 400 do 800 więc duża rozpiętość.Nie mam pojęcia ile to może kosztować. Póki co jestem jeszcze w Katowicach, więc dopiero jak przyjadę do Lubina to się do niego zgłoszę.Mam jeszcze jedno pytanie czy ktoś korzystał z usług pana Dulewskiego ( bądź Dylewskiego)- robią same fundamenty.Słyszałam bardzo dobre opinie. :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowyInwestor ta ziemia do niwelacji to daleko od Legnicy?

 

Ziemia "spoczywa" miedzy Głogowem,a Polkowicami - okolo 50 km do Legnicy.

 

Chetnych na ziemie jest coraz wiecej,pozostaje czekac na odpowiednia pogode :)

 

Wszystkich zainteresowanych prosze o kontakt w odpowiednim momencie,bo teraz raczej rzadna firma uslugowa nie zdecyduje sie wjechac na plac budowy ciezkim sprzetem - 660 777 660

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DaMa dzięki za namiary. Dzwoniłam do niego, ale na telefon za wiele nie powie bo musi widzieć projekt. Powiedział od 400 do 800 więc duża rozpiętość.Nie mam pojęcia ile to może kosztować. Póki co jestem jeszcze w Katowicach, więc dopiero jak przyjadę do Lubina to się do niego zgłoszę.Mam jeszcze jedno pytanie czy ktoś korzystał z usług pana Dulewskiego ( bądź Dylewskiego)- robią same fundamenty.Słyszałam bardzo dobre opinie. :wink:

 

gość z Polkowic mi robił "0" jak zainteresowany/a priv

ps. nie polecam "synusia"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rob***
Potrzebuje taniego geodety na wytyczenie zarysu budynku z okolic Lubina lub Polkowic.

 

Bardzo solidny "gość" (Lubin) 601776740 i tani :D

 

W jakiej cenie jest ten "gość" ? Byłbym również zainteresowany !

 

Rob

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...