Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

DaMa dzięki za namiary. Dzwoniłam do niego, ale na telefon za wiele nie powie bo musi widzieć projekt. Powiedział od 400 do 800 więc duża rozpiętość.Nie mam pojęcia ile to może kosztować. Póki co jestem jeszcze w Katowicach, więc dopiero jak przyjadę do Lubina to się do niego zgłoszę.Mam jeszcze jedno pytanie czy ktoś korzystał z usług pana Dulewskiego ( bądź Dylewskiego)- robią same fundamenty.Słyszałam bardzo dobre opinie. :wink:

 

Mialem okazje rozmawiac osobiscie z tym Panem na placu budowy,zrobil na mnie wrazenie osoby znajacej sie na rzeczy - konkretny czlowiek.

Podobno wykonuje solidne fundamenty i w szybkim tempie,jednak nie jest tanim wykonawca,niewatpliwie ma doswiadczenie we wspolpracy z KGHM odnosnie zwrotow kosztow za wzmocnienia fundamentow pod katem szkod gorniczych = szybki i satysfakcjonujacy zwrot kosztow.

 

Osobiscie zdecydowalem sie na wykonawce poleconego przez glogowskiego kierownika budowy.Moge go polecic jako wykonawce uczciwego,dokladnego ale powolnego.Moja plyta fundamentowa prezentuje sie okazale,czas pokaze czy "udzwignie" ciezar pokladanych w niej oczekiwan :)

(calkowity koszt plyty o powierzchni 220m2 z drenazem,odgromieniem,wymiana gruntu nienosnego/wszystko zgodnie z projektem - wyniosl mnie 70 tys, inni wykonawcy wyceniali na 80-90 tys)

 

Jezeli ktos jest zainteresowany szczegolowymi informacjami na temat wyzej wymienionych wykonawcow,to jestem do dyspozycji pod nr tel 660 777 660

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

 

czy ktoś z Was potrzebuje WEŁNY MINERALNEJ bardzo dobrej jakości?

 

Chodzi o wełnę grubości 18 cm i 20 cm firm URSA i ISOVER o współczynnikach przenikania ciepła lambda - 0,035 W/m2 oraz 0,033 W/m2.

 

Zostało mi tego trochę po ociepleniu poddasza...

 

tel. 791 377 311

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma wir 0768447818 ul. Wiśniowa 55( osiedle domków na Polnym). Pan Ryszard Nikończuk. Chyba najtańszy w Lubinie, a zna się na rzeczy. Nie lubi za dużo zmian w projektach, choć ja ich miałam sporo.Tylko nie przyznawać się , że się nie śpieszy.Ja się przyznałam i trwało to trochę.Dobrze,że mi się nie śpieszyło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Poszukuje bardzo dobrego kafelkarza z wolnymi terminami ^^ Jeśli możecie to prosze przesłać mi numery telefonu na priv albo na gg: 4404476

 

Witam,

Jesli jeszcze potrzebujesz plytkarzy, to znam 2 dobrych chlopakow z Lubina. Namiar do nich: 787130386. Na stronce mozesz zobaczyc ich prace: http://www.bauservice.ovh.org

Pozdrawiam

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poradźcie, podpowiedźcie: którą polecacie hurtownie w zaopatrywaniu budowy, taka w miare tanie ceny, doradztwo, szybka i sprawna realizacja? Lubin i okolice najlepiej. mam pare wycen (ryczko, matbudex, mercus, predom, keramoss, cer-bud, wkt, gaja) komplexowo w sumie podobne ceny, ale wiadomo że chodzi jeszcze o obsługe, zwroty, reklamacje itp.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poradźcie, podpowiedźcie: którą polecacie hurtownie w zaopatrywaniu budowy, taka w miare tanie ceny, doradztwo, szybka i sprawna realizacja? Lubin i okolice najlepiej. mam pare wycen (ryczko, matbudex, mercus, predom, keramoss, cer-bud, wkt, gaja) komplexowo w sumie podobne ceny, ale wiadomo że chodzi jeszcze o obsługe, zwroty, reklamacje itp.

 

pozdrawiam

 

A słyszałeś o hurtowni JAWA z Bolesławca? Podobno mają najniższe ceny, nawet z transportem.T&T z Nowej Wsi z Legnickiej też ma dobre ceny, ja narazie jestem na etapie cen, nie wiem do końca jak współpraca. Może ktoś ma doświadczenie z Jawą lub T&T ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...