Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Od marzeń, projektów, wizualizacji do ...


mirela99

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pięknie pozuje. :D

Ja żeby sfotografować moje kicie muszę się tęgo namęczyć. Ujecie gotowe, tylko zwolnić migawkę i właśnie liżemy tylną łapę, albo wtykamy nos w obiektyw:lol2: To się nazywa pełna współpraca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo jego się nie da nie uwielbiać. BAndziora kocham bardzo, taki jest przytulasek ale młody ... on jest jak I.T. Ostatnio go mierzyłam i jak stanie na dwóch łapkach to mierzy przeszło 90 cm. A jak siądzie i wygnie ten swój chudy kregosłup jak by miał garba to od czubka nosa do tyłka ma 18 cm :). Jak się go głaska to same kosteczki czuć. Taki chart koci :).

 

pesteczko ja ma tysiąc zroionych zdjęć tylko kilka mam w porządku - one są ciągle w ruchu :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przeżyłam fotografowanie kociaków. Pięć sztuk kłębiących się nawet podczas posiłków. A musiałam zrobić ładne fotki, żeby im rodziny znaleźć.

Do tego ich matka i moje dwa ciągle przeszkadzały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana, nigdy więcej kociaków. Ani słowa o tej upiornej karuzeli więcej.

Mam dobre serce i przybłęda wykorzystała. Przyszła w marcu udając młodziutką kociczkę. Odkarmiłam i odchuchałam chudzinę, do weta się najeździłam. Nie przyszło nikomu do głowy, że kotna, taka była drobniutka, a w czerwcu mieliśmy przychówek. Pomogłam odchować. Potem ją wysterylizowałam, a ona pobyła jeszcze do następnego kwietnia i poszła sobie. Może znalazła inny dom bez kociej konkurencji, bo moja Spinoza ciągle na nią fukała i syczała. Mam taką nadzieję, bo była śliczna trzykolorowa i straszna przytulajska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jak byłam nakrecona na peterbaldy na kocim forum czytałam co jedna włascicielka hodowli przeżywała. Podobo to najgorsza rasa do rozrodu. Matki sie nie interesują małymi. Ona w całości młode musiała karmić (w nocy, budzik co chwila dzwonił), myć, brać urlop na poród (cesarka przeważnie) itd. Jak opisywała maluchy które nie przybierały (a miały już np 2 tygodnie) jak jej umierały ... miałam łzy w oczach. Co ta babka przeżyła. A to "stara" hodowczyni, zęby na tych kotach zjadła. Potem wszyscy się dziwli, ze młode 3 tysie kosztuje (czy więcej). Masakra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To u mnie tak źle nie było. Cizia poradziła sobie sama. Nie wiem, gdzie się te maluchy w niej zmieściły, bo jak urodziła, to te pięć kitków było razem prawie tej samej wielkości co ona.

Tyle, że później rozrabiały, a ona prędko zaczęła je zostawiać pod moją opieką. Jak zaczęły jeść stałe pokarmy, przychodziła tylko na karmienie i spać. No, a ja się w nich zakochałam i umierałam ze strachu czy im się coś nie stanie. Schody, półki, kominek.... A jak odkryły jak używać kocich drzwiczek, to już była tragedia. Nie mówiąc o ulubionej kociej rabacie z funkiami :yes: Tyle, że szybko nauczyły się przybiegać jak kiciałam, albo naśladowałam miałknięcia kotki.

W sumie to nam ich teraz brakuje czasem. Fajnie było obserwować jak się uczyły różnych rzeczy i bawiły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj, po półtorarocznym szaleństwie na punkcie monster high moje dziecko zmieniło opcje polityczną. Napisało list do św mikołaja i chce ... matko pomóżcie mi odszyfrować:

magno zet - wyczaiłam, ze w biedronce itd ale co to jest trans pakt ??????????????? Czy ktoś mi pomoże ? Bo w googlach się fIrmy transportowe pojawiają :lol2:

Edytowane przez mirela99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, śmieciaki ... trash pask .... mamo do czego to dochodzi ....masakra ....

 

 

 

Śmieciaki dzielą się na różne rodzaje wzależność od czasu rozkładu i segregacji śmieci:* Jedzeniaki,* Nierozkładki,* Koszosekty,* Śmieciołaki,* Śmieciotwory* Koszozarazki

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieciaki dzielą się na różne rodzaje wzależność od czasu rozkładu i segregacji śmieci:* Jedzeniaki,* Nierozkładki,* Koszosekty,* Śmieciołaki,* Śmieciotwory* Koszozarazki

Ileż to człowiek może się dowiedzieć :rolleyes:

 

Jakub jest na etapie gormitów i ninjago.

My się opieramy, ale pewnie kiedyś trzeba będzie ustąpić.

Szczęśliwie budowanie z lego też lubi.

 

No nic, czekam aż mój syn usiądzie do listu do świętego. Tylko czy ja rozszyfruję te jego obrazki???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Mirelko :hug: witam sie u Ciebie po raz pierwszy :) widzialam Twoja prosbe do mnie u Karolki :D jestes teraz na forum?

A jeszcze jedno :) to cos co Twoja coreczka chce od mikolaja ja mam przyklejone na lodowce (szt 4) juz okolo 8 lat i nawet nie wiedzialam ze to sie jakos nazywa:lol2: kupilam je dlatego ze fryzurki maja fajne:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Mirela :welcome:

przyszłam się przywitać do Ciebie, ja na fm początkująca jestem, zwiedzam po kolei blogi, teraz przyszła kolej na Twój :D

spodobały mi się na początku zdjęcia Twoich wnętrz, ale doszłam gdzieś do 7 strony i nie wytrzymałam, nie dam rady przejrzeć jeszcze 100 stron, najpierw muszę Ci napisać :

TWOJE KOTY SĄ CUDNE!!!!! :wave:

a na forum muratora wchodzę ponoć, aby przybliżyć sobie tematykę budowania :confused:

ale ja kocham koty, nie wyobrażam sobie bez nich życia i cieszę się że nie jestem jakaś dziwna

 

nooo, teraz mogę wracać z powrotem na 7 stronę :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirelko, czy rozszyfrowałaś juz to transcośtam?:D

Ja mam w tym roku ułatwione zadanie, bo mój Mi nie potrzebuje zadnej rzeczy, która nie jest autem/resorakiem/samochodem:D Wiec bedzie mało oryginalnie.:) Boje sie tego co bedzie pozniej...bakugany...Benteny i inne cuda wianki:D

buziaki zostawiam:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...