Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Od marzeń, projektów, wizualizacji do ...


mirela99

Recommended Posts

Ten pers, to obrażalski :lol2: Koty tak mają. Norweska leśna mojej przyjaciółki znienawidziła jej koleżankę. Dziewczyna przez kilka tygodni u niej mieszkała. Przedpokój w mieszkaniu do połowy zawalony butami, bo przyjaciółka ma hopla. Kocica zawsze odnalazła buty tamtej i nasikała. Pamiętliwe są i już.

 

Mirelko faktycznie to masz kłopot. Moje łażą gdzie chcą, choć też po kastracji i sterylizacji. Ale dają sobie radę. Koty są mądre i nie lubią pakować się w kłopoty. Chociaż czasem ciężko. Kotka Spinoza jakiś czas temu zginęła na tydzień. Gdzieś ją poniosło, a my cali w nerwach. Mamy nawet w ogrodzie koci grób, bo J. myślał, że znalazł na drodze Spinozę. Zdążył zakopać pudło z kotem i ułożyć darń, odwrócił się i zobaczył kocicę statecznie paradującą przez trawnik do niego:lol2: Paskal za to nie odchodzi od domu dalej niż 200m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

jeeezzuuu, biedny kot ma grób za życia. Masakra:lol2::lol2::lol2: Lubi na niego sikać ;) ?

Nie no, spoko poradzimy sobie jakoś :). Może mu kubraczek kupię ? Ostatnio oglądałam i ... matko czego to ludzie nie wymyślą: trampki dla psa i .. niebieskie sandałki z kwiatuszkiem :) A na zooplusie były okulary dla psa jeżdżącego kabrio lub motorem :) Przeciwsłoneczne i przeciwwiatrowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E, tam. Nic takiego. Koci grób pod brzozami, zarósł elegancko, a moje łobuzy nigdy na to miejsce nie zwracały uwagi.

 

Znasz może kociarstwo.pl Kapitalny blog kociarzy o kotach i innych sprawach. Ładnie pisany. Tam jest specjalny dział z różnymi kocimi gadżetami i nie tylko. Np. podgrzewane kocie łóżko widziałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe super.

Ale moje sierści są takie, że nie podoba im się jak są daleko ode mnie. Młody ciągle musi siedzieć mi na kolanie lub plecach. Jemu jest zimno więc chyba się w ten sposób dogrzewa :).

Jak jesteśmy na ogrodzie to one sobie biegają (pod naszym czujnym okiem). Ale jak idziemy do domu to one raczej też :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...