Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Od marzeń, projektów, wizualizacji do ...


mirela99

Recommended Posts

ivy nie miałam zostawionego miejsca. I się bałam wycinania. Szczególnie, że u mnie twardy gres. Ale nie było żadnego problemu. Panowie błyskawicznie to wycięli (mamy podłogówkę więc się bardzo bałam). Jednak przecięli tylko płytki a resztę robili ręcznie, młotkiem, nie ma szansy aby uszkodzić podłogówkę.

 

Ja też się nie mogę doczekać choinki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej Mirelko

 

Drzwi :jawdrop: :jawdrop: :jawdrop:

 

Ja swoje tez uwielbiam więc wiem co czujesz :yes:

 

Napisz prosze jak robisz farsz do uszek?? (czytałam u Venuski ;) ) Namaczasz grzyby i potem z czym mieszasz?? I w jakich proporcjach?? Ja też będe robic - miałam nawet jutro ale młoda mi sie pochorowała i siedzę z nią - a z marudzącym dzieckiem ech..... na pewno nie warto brac się z klejenie pierogów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana ja na oko robię. Mam dwie garści suszonych grzybów. Zalałam je wczoraj wodą. Dzisiaj je ogotuję. Odcedzę ale wody nie wylewam tylko będę w niej gotować kapustę kiszoną (mniej niż 1 kg). Przesmażam cebulkę na oliwie.Jak się zeszkli dodaję ugotowaną, odciśniętą z wody kaustę i grzyby z 2 listkami laurowymi (potem je wyjmuję). Nie chce mi się tego kroić i zmielę na maszynce do mięsa na najgrubszych oczkach.Dodaję gałkę muszkatałową (to jest mój narkotyk - uwielbiam jej zapach podczas tarcia), duuużo pieprzu i soli (farsze powinno się przesalać i przepieprzać).

Ciasto pewnie wiesz jak ? Ja też dodaję odrobinę gałki :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mirelko drzwi --- super wyszły!!!! uwielbiam szklane:)

płytki mam takie same w saunie. Są super- tylko 30x60

 

Na film patrzylam od strony irańskiej, i myślę ,że to było jedyne wyjście , aby oprzeć sie wszechamerykanskiej inwazji i utrzymanie suwerennosći:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo, my do uszek kapusty nie dajemy tylko grzyby z cebulką mniaaam.

ja lubię odrobinę kwaśnego smaku - nie są wtedy dla mnie takie mdłe.

Mirelka czemu nie krzyczysz u mnie że masz już drzwi :mad:

Bardzo fajnie wyszło, wyglądaja zresztą znajomo, hihihihihhi, pan sie sprawdził?

Super, panowie się sprawdzili, jestem baardzo zadowolona, wiszę Ci kawę za ten namiar :)

Mirelko,piękne drzwi (mogę prosić o cenę na pw :rolleyes:)i piękne ozdoby :cool:.

Pozdrawiam :bye:

zaraz wyślę :)

Mirelko - dzieki za przepis - ja spróbuje zrobic z samych grzybków + cebulka :)

bardzo proszę :). Dodam jeszcze, że do ciasta warto dodać miękkiego masła - wtedy masa jest aksamitna i miękka.

 

Widzę, że wszędzie świątecznie...

 

Ja też robię uszka z samych grzybów i cebulki, mniam. Przy okazji robię mięsne na później :)

 

Ja mam w zamrażalniku ruskie (nie mam ich nawet kiedy zjeść).

 

Drzwi super!!!

A takie podobne ozdóbki to ja dostałam w tamtym roku od naszej Reni :p;)

 

no proszę, :). Ładnie się prezentują na choince ?

 

mirelko drzwi --- super wyszły!!!! uwielbiam szklane:)

płytki mam takie same w saunie. Są super- tylko 30x60

 

Na film patrzylam od strony irańskiej, i myślę ,że to było jedyne wyjście , aby oprzeć sie wszechamerykanskiej inwazji i utrzymanie suwerennosći:)

Ja uwielbiam reportaże JAgielskiego, czy nawet jakiś czas temu czytałam książkę naszego Radzia Sikorskiego. Uwielbiam opisu osób będących TAM na miejscu, rozmawiających z tubylcami, ocierających się o wojnę, śmierć. Wtedy te osoby używają słowa WOJNA a nie MISJA STABILIZACYJNA. Oj moni, to moje tematy bardzo :). Zaraz sobie go oblukam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu mama kupiła magno zet. A w tesco była jakaś nocna promocja na zabawki i jakiś zestaw monster high z mebelkami który w necie kosztował 200 pln jej się udało w promocji kupić za 100. Jak musisz kupić 3 to współczuję Twojej kieszeni ;).

 

yoka - mi jednak brakuje zawsze odrobiny kwasku :). Mój farsz popieprzony na maxa, uwielbiam pieprz świeżo zmielony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To odwiedze tesco jak przylece w piatek :D musze kupic 3 poniewaz nie moge wyroznic jednej bratanicy:rolleyes: a wszystkie 3 chca te lalki:rolleyes:

U nas uszka zawsze z kapusta i grzybami :D a ja dodatkowo do wigilijnych dan robie pierogi z kasza gryczana i serem na slodko dla Synka poniewaz On jje tylko takie lub ruskie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...