Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Od marzeń, projektów, wizualizacji do ...


mirela99

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

basen nie dla mnnie (ja z zatokami wlacze) lecz do So. Ja stoję za szybą i się gapię :(.
uuuuu to plama.

 

a wiesz co kup sobie homeopatyczny Sinuspax do ssania( mi po tym minęły zatoki) i jak masz katar sinuspret ( też homeopatyczny). sporobuj na mnie działa. I koniecznie czapkę noś i nie pozwalaj ,żeby katar ci się bardzo rozwinął:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bye:helloł

 

ja tez sie od wczoraj wziełam za porządki, okna umyłam na dole ale tylko od środka, po ciemku i przy mrozie to nawet ja nie jestem walnięta, wyprasowałam pieprzone firany, sorki ale jak je prasuję to przeklinam co sekundę, jeszcze mam żelazko parowe niby miało łatwo prasować:bash: a tu tylko głośno chodzi, jeszcze do tego wszystkiego mój mąż mówi, możesz wyłaczyć to żelazko bo nie słyszę telewizora:bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bye:helloł

 

ja tez sie od wczoraj wziełam za porządki, okna umyłam na dole ale tylko od środka, po ciemku i przy mrozie to nawet ja nie jestem walnięta, wyprasowałam pieprzone firany, sorki ale jak je prasuję to przeklinam co sekundę, jeszcze mam żelazko parowe niby miało łatwo prasować:bash: a tu tylko głośno chodzi, jeszcze do tego wszystkiego mój mąż mówi, możesz wyłaczyć to żelazko bo nie słyszę telewizora:bash:

:lol2::lol2::lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biedaczka. Mąż jakiś niewychowany ;).

 

Monia pisałam Ci kiedyś - ja jestem przed operacją mam 1,5 cm zmniejszone ujście do zatok - leki mi nie pomogą. NA razie jestem na sterydach. I o basenie do marca mam zapomnieć :(.

 

ivy - ten:

http://kotlet.tv/uszka-z-kapusta

bardzo szybko się lepi, rewelacja ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello

 

ja namaczam grzyby :) i jutro Lenę daję do przedszkola i biore się za uszka. Ugotuje tez barszcz na próbę :yes: (Monia, z czosnkiem :p ) .

Na poniedziałek umówiłam się do fryzjera na farbę i jeszcze musze masaż kręgosłupa zaliczyc bo z dnia na dzień coraz bardziej mnie boli. Boje się, że mnie szczyknie na same świeta :(

 

Mirelko = co to za nowatorski sposób lepienia uszek?

Ja znalazłam cos takiego: http://kotlet.tv/uszka-z-grzybami

 

Edit: :rotfl:

nie odświeżyłam strony przed napisaniem posta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mirella bardzo wychowany , kiedy ja mówię że całe sprzątanie na mojej głowie to uroczo mówi, kochanie przecież możesz tego nie robić :bash:
;) no rzeczywiście uroczo;)

 

Hello

 

ja namaczam grzyby :) i jutro Lenę daję do przedszkola i biore się za uszka. Ugotuje tez barszcz na próbę :yes: (Monia, z czosnkiem :p ) .

Na poniedziałek umówiłam się do fryzjera na farbę i jeszcze musze masaż kręgosłupa zaliczyc bo z dnia na dzień coraz bardziej mnie boli. Boje się, że mnie szczyknie na same świeta :(

 

Mirelko = co to za nowatorski sposób lepienia uszek?

Ja znalazłam cos takiego: http://kotlet.tv/uszka-z-grzybami

 

Edit: :rotfl:

nie odświeżyłam strony przed napisaniem posta ;)

no oczywiście ,że czytam ( z czosnkiem:P);)

 

ja w pon fryzjer a we wt. masaz :D Juz mi lepiej ;)

 

Nie wiem co się dzieje ale nie przychodza mi dziś powiadomienia. W ogóle od rana nie dostałam ani jednego maila :eek: nie wim o co kaman :sick:

o rany i ja bym masaż zaliczyła. ale tu koło mnie nie ma dobrej masażystki. A przynajmniej nikt nie zna z moich znajomych.

ja w czwartek ćwiczenia, sb- zumba, środa - może pojdę podciąc konce( farba po Nowym ROKU), wt- pilates, czw- pilates, czw- ginekolog.Potem Swięta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moni - zazdroszczę :). Ja w robocie siedzę tyle godzin, wpadam do domu jest ok. 18. Psa, koty trza odkarmić, dziecko i siebie, mąż ostatnio wraca po 22 więc jemu też coś przygotować muszę, na następny dzień kanapki do pracy, dwa razy w tygodniu basen so, raz angielski.. ... i to cały mój fitness :(. W międzyczasie uszka, pierogi, barszcz (muszę jutro zakisić), rolady ....Masakra :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...