Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Od marzeń, projektów, wizualizacji do ...


mirela99

Recommended Posts

yoka -dzięki kochana kobieto :).A sierścouszki to na żywca na pewno by Cię ujęły.

 

Reni - z fotelami to założenie było takie - mają być najbardziej rzucającym się w naszym domu meblem.Dość szarości, bieli i czerni. Jeszcze poduszki muszę dać z resztki materiału uszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

oby. Choć So w zeszłym tygodniu zdążyła na sankach pozjeżdzać w pszczyńskim parku.

 

Ja wczoraj w Badurze byłam zgłaszać reklamację. Kupiliśmy sobie z P. trapery. Ja rozmiar 41 P. 42. W sobotę zauważył pęknięcie. Więc odnalazłam paragon i wieczorem pędzę do Bielska. Paragon z 18 grudnia 2010 r. Więc jeden dzień przed końcem okresu gwarancyjnego. Ale.... jak pani sobie w systemie odnalazła tą sprzedaż to ... okazało się, że to paragon dot. moich butów, czy;i rozm. 41. Myślałam, że się wścieknę. Na paragonie nigdzie nie było danych po których by można zweryfikować rozmiarówkę. No ale chyba chcieli pokazać jaką to dobrą są firmą i przyjęli mi na tzw. naprawę grzecznościową. Czyli nie wymienią butów, nie zwrócą pieniędzy tylko ...poszyją. Może.. bo to tez nie wiadomo :(. Wkurza mnie, że tyle kasy płaci się za buty i one nawet 2 lat nie wytrzymają. A P. w nich dosłownie kilkanaście razy tylko był :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz, przed naszym ślubiem kupiliśmy P. buty Red Indian (wtedy kosztowały przeszło 250 pln). A było to w 2000 roku. Chodził w nich (często bardzo) przez 6 lat. TEraz je używa w ogrodzie. Nie może już patrzeć na te buty, ile lat można chodzić w tych samych ?

A te ? Kurcze, porządne trapery, 400 pln i dwóch lat nie wytrzymały ? Może dlatego, że to nie skóra, tylko jakiś nieprzemakalny, oddychający materiał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka. Mam czad w pracy i jakiś mega dół. Powaliło się P. w pracy, muszę dojść do siebie.

Ivy - kupiłam taką mp3:

sandisk sansa clip 4 GB ma slot na kartę pamięci, dyktafon i radio. Nie wiem dlaczego tylko roczna gwarancja ale to chyba jest do obalenia.

119 pln z dostawą (pocztą polską)

Postaram się odezwać przed świętami jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...