Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Od marzeń, projektów, wizualizacji do ...


mirela99

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mirelko, wsjewo charoszewo s Nowym Godam:hug::lol: i zeby sie wszystko poukładało:wiggle:

Kochana, ale zaszalalas z tymi pierdółkami na Swieta-slicznie to wyglada:yes: Mozę zgapię next year?:p

Serialu, o którym napisałas nie znam...:( ale ja tak kilka lat temu tak samo namietnie ogladalam Desperate Housewives i Lost na kompie:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bye: helloł wszystkiego dobrego w nowym roku i dużo kasy na wykończenie domku zyczę:)

 

Mirelko, wszystkiego najlepszego w Nowym Roku:hug:

dziękuję bardzo za życzenia. Wzajemnie :hug:

 

Mirelko, wsjewo charoszewo s Nowym Godam:hug::lol: i zeby sie wszystko poukładało:wiggle:

Kochana, ale zaszalalas z tymi pierdółkami na Swieta-slicznie to wyglada:yes: Mozę zgapię next year?:p

Serialu, o którym napisałas nie znam...:( ale ja tak kilka lat temu tak samo namietnie ogladalam Desperate Housewives i Lost na kompie:rolleyes:

ja jestem antyserialowa, więc mi te tytuły nic nie mówią. Do "Gry..." skusiła mnie książka :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc mirelka-dzisiaj nie przychodze w sprawie Twojego meza;)tylko poszukuje zdjec Twojej kuchni i nie moge znalezc-dasz namiar?:rolleyes:gdzie szukac;)

- na 1 stronie. Jak Ci mało to daj znać- poszukam coś jeszcze.

BUZIALE DLA WSZYSTKICH SEXMANIACZEK;)

to nie dla mnie a dla mojego P. :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gumisia :hug::hug::hug:

Daj znać jak się czegoś dowiesz.

 

Mnie poinformował P. który siedzi w domu (w styczniu ma przymusowy urlop) i mi przygotowuje kanapki, że cebulki do pomidorka do kanapek mi kroić nie będzie bo jest zmeczony (jak ja wczoraj wieczorem) i jutro dostaję do pracu chleb z margaryną :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gumisia :hug::hug::hug:

Daj znać jak się czegoś dowiesz.

 

Mnie poinformował P. który siedzi w domu (w styczniu ma przymusowy urlop) i mi przygotowuje kanapki, że cebulki do pomidorka do kanapek mi kroić nie będzie bo jest zmeczony (jak ja wczoraj wieczorem) i jutro dostaję do pracu chleb z margaryną :(.

 

 

To sie kur.a dowiedzialam...Ze pan jest na wyjezdzie i wraca do pracy w poniedzialek i mowi mi ze sie skontaktujemy po weekendzie...

A ze mi po salonie halny hula i gwizdze to wszyscy maja to w du.ie...

 

Mirelka-bidoku-jak nie bedziesz miala co jesc wpadnij do mnie-gotuje caly garnek bolonese na czerwonym winie-spakuje Ci troche;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...