Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Od marzeń, projektów, wizualizacji do ...


mirela99

Recommended Posts

Genialny strój Soni :cool: mega oryginalny :yes: Otwarta z niej dziewczynka i widać, że ma odwagę się wyróżnić.

I kociaki przezabawne jak się tłuką na drapaku :) Jak by mi wlazły na okap dostała bym zawału, że się wszystko oberwie i zleci z hukiem razem z kotem :lol2: Ale moje to grubasy :p Syberyjka uwielbia za to wisieć na karniszu ;) A Twoje zasłony nie cierpią od kotów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Niestety biedne dziecko doświadczyło co to znaczy byc oryginalnym w dzisiejszej szkole :(.

 

Szła na bal rozentuzjazmowana. Przy spotkaniu z wychowawczynią nastrój miała świetny, nauczyciele ją zaczepiali, chwalili. JEdnak wśród dziewczynek (wszystkie wróżki, królewny i cyganki z wyjątkiej jednej teletubiśki) zaczęła zauważać swoja inność. Nie było by źle, ja jej ciagle powtarzam, że nie powinno się byc tuzinkowym, że oryginalność jest trendy. Jednak chłopcy zaczeli się z niej nasmiewać, że jest "ubrana po chłopsku" (chłopsku znaczy po męsku).Że czarny kolor nie jest babski (czyt. dziewczecy) a czaszka w ogóle nie przystoi babie.

Masakra. Przyszła do domu zasmucona, zdezorientowana. Dorośli ją chwalili, zaczepiali, ale jednak w oczach najbliższych jej osób - kolegów z klasy nie zobaczyła entuzjazmu.

Wieczorem ja pochwaliłam za odwagę, za pomysł (na googlach wyszukała makeup). Wiem, że nasze zdanie jest dla niej jeszcze ważne. Ale widzę też, że zablolała ja ta oryginalność. No, ale chyba wszechstronna nietolerancja odmienności jest pochodną oryginalności :(. Wiem, bo sama przez to przechodziłam jako nastolatka.

 

No nic to. W przyszłym roku nie będę jej nic proponować. Sama wymyśli sobie coś (choć w tym roku wymyśliła kościotrupa - tez by było cięzko).

 

Koty - nie niszczą zasłon (sztuk dwie w całym mieszkaniu). NA szczęście. Wystarczy, że całą rogówkę mam poprzykrywają kocami (Bandzior drapie szwy).

Edytowane przez mirela99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:jawdrop: no to młoda dała czadu:eek: zielone buty i czerwone sznurówki rządzą :D i nawet paznokcie pomalowane i ten mejkap- Boska jest!!!

Kocurki, urocze! Ale ja bym też nie przeżyła ich obecności na blacie w kuchni ;)

dzięki :). JA nie wiem co Wam tak te koty przeszkadzają ??

Młoda nie odstaje od gustu rodziców;) Fajna......jedyna w swoim rodzaju

 

Koty same na okap wskakują???????

 

 

a Trawnik-mam to samo....co to jest. jakie zwierzę to robi????

monia przecie że same. Chyba nie myślisz, że je tak dostarczam ?

 

Niestety trawnik załatwiony jest przez nornice :(.

 

Odjechana rasowa punkówa!!!!!:)

Ja uwielbiam patrzeć na koty, moje też wariują po meblach:)

mam to samo :).

 

Mirelko So rewelacja bardzo mi sie podoba, no i piekna z niej panienka. Wiesz ja starej daty jestem, ale otwarta na wszystkie takie nowości. I powiem Ci, że punk lepiej mi sie podoba od księżniczki, zawsze coś innego :)

.

Ty mi nie mów, żeś starej daty! Rozmawiałąm z Tobą i Twoim mężem i jezeli chodzi o wychowywanie dzieciaków to zauwazyłam wielce nowatoreskie podejście do tej sprawy w porównaniu do 90% rodziców w PL :).

 

So, SUPER.

A ja miałam w domu na serio, glany i czarne ciuchy i Marylina Mansona :cool: Oj, było ;)

 

JA mam glany do dzisiaj (swoje, męża, So ma różowe i zielone). Mansona u nas się już nie słucha bo plastikowy i landrynkowy za bardzo. A ciężka muza (także punkowa) to jest na codzień :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki :). JA nie wiem co Wam tak te koty przeszkadzają ??

 

.

 

Mi przeszkadzają , jedynie na blatach i stole, tak poza tym mogą dyndać nawet na żylandorze ;)

 

 

 

Mirelko najważniejsze , że Panie nie robiły głupich uwag, a nawet im się podobało, a dzieci to tylko dzieci, nie wszystko jeszcze rozumieją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirelka witam się w Twoim wątku :)

 

Co do stroju So - wyglądała rewelacyjnie swoją drogą, w tym gąszczu księżniczek faktycznie mogła zostać wytknięta i poczuć się źle. Ale to kurcze karnawał !!!! Ma się wyglądać i słodko i dziwnie i strasznie. Pole do popisu ogromne. Dzieciaki czasem tak reagują, nie ma się co przejmować. Moja 1-klasistka ( swoją drogą bardzo delikatnej urody, słodka, drobna blondyneczka :)) w tym roku zapragneła być wampirem. I była, wyglądała okropnie, czarny diabeł ze szczękami jeszcze zmalowany. :cool: Ja nawet będąc w sklepie żeeby coś kupić, dzwonię i pytam: może jednak będziesz kotkiem albo biedroneczką :) to mnie wyśmiała. Ale z kolei jej wampir podobał się dzieciom a paniom już niekoniecznie. ;);)

 

U mojej córki też przeważały księżniczki i wróżki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakieś nie rozgarnięte muszą być
:lol2::lol2::lol2::lol2:

dzieciaki to surowi sędziowie:yes:

 

Mi przeszkadzają , jedynie na blatach i stole, tak poza tym mogą dyndać nawet na żylandorze ;)

 

 

 

Mirelko najważniejsze , że Panie nie robiły głupich uwag, a nawet im się podobało, a dzieci to tylko dzieci, nie wszystko jeszcze rozumieją.

 

Moj kot już nie wskakuje wysoko/ /////ale nigdy też nie wskakiwał:D

 

 

-------------------

Cholerka jeszcze nornice u mnie na trawniku. Chyba cały do wymiany na wiosnę > mam sąsiada ogrodnika magistra, pasjonata ogrodnictwa , Coś poradzi:)

Dopiero poznałam jego żonę na pilatesie. poleciła go i zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O cholerka nie pomyślałam, że dzieciom sie strój nie spodoba, a czy to przypadkiem nie zazdrość????? A z chłopakami tak jest "kto sie czubi ten sie lubi".

 

Powiem Ci, że jest mi przykro, ale jak rozumiem to miał być bal przebierańców a nie księżniczek. Siegnęlam do zdjecia Mi z drugiej klasy i tylko dwie księzniczki reszta to zupełnie inne stroje i też jedna dziewczynka punk :) Trudno wszystko przewidzieć :(

 

Trzeba jednak młodzieży od małego uświadamiać, ze co nas nie zabije to nas wzmocni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u nas są koty i nornice nawet jak się pojawiają to zaraz zostają zamordowane. Spinoza już sprawdza stan „żywej spiżarni” i poluje. Przedwczoraj cały dzień grasowała po ogrodzie i tylko ciut śmietanki wypiła z miseczki. Znaczy łowy się udały.

 

My oboje z pokolenia, które zaczynało wychowanie muzyczne na Hendrixie, Janis Joplin, Joe Cockerze i innych z czasów festiwalu w Woodstock. Jak dorośliśmy do słuchania muzyki, to to wszystko było nadal w rozkwicie. Nadal słuchamy Cream, Ten Years After, Led Zeppelin, Roling Stonesów, Deep Purple, Budgie i.... Mnie się to jeszcze rozciągnęło na takie kwiatuszki jak Godsmack np. To trochę z racji słuchania tego co moja córka przerabiała.

A z Mansonem to była taka historia, że ona miała 14 lat jak przyjechał do Polski na koncert. To był wtedy wśród jej przyjaciół szał i nie dało się uniknąć pójścia na koncert. Co ja wtedy przeżyłam :cool: , ale rozeszło się po kościach.

Ciekawe co przed Wami.

W kwestii przebierania może podrzuć na przyszłość So styl hippisowski do przebierania się. Jak na to patrzę z perspektywy – spodnie dzwony i kolorowe ciuszki - to bardzo kobiece i wesołe były te ubranka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirelko W DNIU URODZIN

 

Życzę Ci tylko jednego: miłości.

 

Miłości do siebie - abyś prawdziwie kochając siebie, nauczyła się kochać innych.

 

Miłości do życia - aby każdy poranek wywoływał uśmiech na Twojej twarzy już samym faktem, że właśnie nastąpił.

 

Miłości do ludzi - abyś od przyjaciół wiele oczekiwała jednocześnie niczego nie żądając, a nieprzyjaciół potrafił wprawić w zadumienie swoim postępowaniem wobec nich.

 

Miłości do przyrody - aby każdy wschód słońca, zachód, widok ze szczytu góry powodował w Tobie nieopisaną, dziecięcą radość.

 

images?q=tbn:ANd9GcQkMK2mMLHNEkRMDz-RWByvwY4_BPv3_t_7UbV2QZlY7bBNVZMb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sto lat, sto lat,

sto lat, sto lat

Niechaj żyje nam

 

Niech zyje nam, niech zyje nam,

w zdrowiu, szczęściu, pomyślnosci niechaj żyyyyyyyje naaaaaaam:stereo:

A kto?Mirelkaaaaa:D

 

Czesc Kochana.:hug:Widziałam zdjęcie So i podziwiam Was, ze nie ograniczacie jej w zaden sposób i ze macie odwage walczyc ze stereotypami :yes:

Wpadnij do mnie, to padniesz. Jak wszystko dobrze pojdzie, to ja tez będę "kocialą":D:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...