Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Od marzeń, projektów, wizualizacji do ...


mirela99

Recommended Posts

Będę zamawiać. Musze jeszcze zapytać czy światło dobre jest do czytania (to dla mnie podstawa).

 

Czy ktoś wie, jak zniechęcić wiejskiego polnego ogoniastego stwora (myszołapa) do NIESIKANIA na moje drzwi wejściowe ? Cholera ... wiatrołap capi jak w melinie :(. Całe szczęście, że mam szklane drzwi wahadłowe bo by na modusia było (zawsze jak któryś coś przeskrobie to jest wina modusia :().

Edytowane przez mirela99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

O rety, gapa jestem :oops:

Źle przeczytałam i myślałam, że jest wybór między metalem błyszczącym a satynowym.

Skoro drewno, to satynowe.

Bardzo lubię połączenie matowego drewna i błyszczącego chromu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę zamawiać. Musze jeszcze zapytać czy światło dobre jest do czytania (to dla mnie podstawa).

 

Czy ktoś wie, jak zniechęcić wiejskiego polnego ogoniastego stwora (myszołapa) do NIESIKANIA na moje drzwi wejściowe ? Cholera ... wiatrołap capi jak w melinie :(. Całe szczęście, że mam szklane drzwi wahadłowe bo by na modusia było (zawsze jak któryś coś przeskrobie to jest wina modusia :().

 

Są specjalne preparaty zniechęcająco-odstręczające w psiukaczach, którymi polewa się teren znaczony przez sierściucha. Poszukaj w zwierzątkowym sklepie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kliknęłam ....

zamówić błyszczący czarny stelaż czy satynę ?

 

Mirela, zamawiaj czarne drewno, będzie bezpieczniej, bo nie masz gwarancji, że inne dopasuje.

Machnij mi na priv cenę. Ciekawa jestem, bo mam 2 takie stelaże po tacie fotografie. Z jednego chcę właśnie tripoda zrobić do siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Octu nie próbowałam, bo wprawdzie kwaśno-smrodliwy czego koty nie lubią. Ale ja też nie lubię. Poza tym prędko wietrzeje. Nie wiem jak działa.

 

Miałam jesienią podobny problem ze znaczeniem terenu. Moje domowe nigdy nie znaczyły. Ale zaczął przychodzić Pirat dziki i włamywać się do domu przez kocie drzwiczki. Początkowo opsikał mi kilka razy od zewnątrz drzwi wejściowe i okno kuchenne. Z lenistwa i zapominalstwa nie kupiłam odstraszacza. Myłam bez rozcieńczania płynem Starwaxa do pielęgnacji podłóg i zostawiałam do wyschnięcia, a jak akurat nie miałam czasu to psikałam neutralizatorem zapachów. Jakoś po 2 tygodniach uznał, że mnie nie przebije i dał spokój ze znaczeniem terenu. Na podżeranie z kocich miseczek w kuchni przyłazi nadal. Nawet zimą nocował.

 

Odstraszacz stosowałam kiedyś w mieście. Mój Pasqal był pewną gębą kocurem do 3-go roku życia. Niekastrowany kot sąsiadki grasował po klatce schodowej, urządzał pod drzwiami koncerty i znaczył. Odstraszacz działał dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirelko-ja tez robie warzywnik w skrzyniach. Dechy juz przyjechały, Będę miała 6 sztuk - 2metry na 1,5metra

Od środka obij folią kubełkową budowlaną aby wody ni piły i maluj tylko pokostem lnianym ( ekologicznie)

 

Robisz rozsady sama czy kupujesz gotowe? jak tak to gdzie?;)

 

Wodę pić będą także z zewnątrz. Nie zapomnij o dziurkach w tej folii, jak już chcesz tak strasznie poważnie, bo korzonki zgniją w basenikach z wodą.

Pokost zostanie wymyty wodą deszczową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...