Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Od marzeń, projektów, wizualizacji do ...


mirela99

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mirelko :bye:

 

 

 

Admete, dzięki. To zbiory w wyniku „prośby” kręgosłupa :) dobrze wybierz miejsce na warzywnik, żeby był osłonięty od wiatru, miał słońce, a rano cień (bo wtedy się podlewa najlepiej). I zostaw przejście między skrzyniami tak żeby taczką dało się wjechać.

 

 

Ja mam już miejsce na warzywnik z wykostkowanymi dróżkami :yes:

Miejsce jest chyba dobre tak jak piszesz.

Osłonięty bo przy lesie - tam nigdy nie wieje :)

 

Tylko słoneczko chyba jest tam od samego rana ;)

Będę musiała więcej podlewać ;)

 

Deski na skrzynie zrobi mi pan od placu zabaw - musze dobrze wczytać się w Wasze posty i wybrać dobrą wysokość skrzyń.

Musze też podzielić te kwaterki na skrzynie i robić pomiędzy nimi przejście bo jeden pas jest za szeroki i chyba nie sięgnę do środka skrzyni żeby wyplewić

 

Skoro już zdecydowałyście się na warzywnik, to pomyślcie też o kompostowniku. Bardzo pomaga. Większość odpadów miękkich kuchennych można skompostować. Trawę oczywiście przede wszystkim. Liście opadające z drzew i krzewów. To są wszystko produkty uboczne, które sprawiają kłopot w utylizacji i rodzą koszty. Kompostownik to rozwiązuje, a dodatkowo po krótkim czasie można mieć własną znakomitą ziemie np. do użycia w warzywniku. Jeśli potrzebujecie to napiszę więcej.

 

Aha, kilka fajnych pomysłów ogrodniczo-warzywniczych wpisała wczoraj na swoim blogu moja córka - link w sygnaturze.

 

Kompostownik tez planuję :yes: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, zajob w pracy. Niechęć do prac polowych. No i brak kasy na "dopieszczenie" wnętrza :(.

 

Ale zakochałam się w navy ... za sprawą Agi oczywiście. Teraz sobie kminię nad swoją sypialnią, miała byc biała a chyba malnę ją na niebiesko ... czarne łóżko, czarna lampa. Coś się wykluwa :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...