Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Od marzeń, projektów, wizualizacji do ...


mirela99

Recommended Posts

Reni, nie mogłabym eamesów na drewnianych nóżkach kupić - bo za dużo drewnianego szcześcia na raz i nieudało by mi sie tego dopasować.

Poza tym wykładzina jest tania, a w pokoju nie ma podłogówki więc może ten dywan to fajna sprawa ... ? Sama nie wiem już.

Czyli sugerujesz kupić krzesła .. a jakie ?Greige ? Tylko ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Szkoda, że eamesy transparentne sa tak drogie - bo chyba bym sie na nie zdecydowała plus kolorowe u szczytu :(;.

Mirelko, a popatrz na TE

Bardzo przekraczają budżet?

Mam takie jedno w sypialni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzięłabym ich najwyżej mniej (6 sztuk) - a jesteś pewna za te policarbonowe nogi ?

Nazwy tworzywa kompletnie nic mi nie mówią, ale krzesło jest stabilne.

Fakt, mąż na nim nie siada, ale moim zdaniem przesadza.

U siebie, na pierwszej stronie mam fotki na żywo. Jeśli byś chciała, to mogę jeszcze jakieś zrobić.

 

Znalazłam takie jeszcze (ten szary taki pięny) i cena super:

Jak dla mnie zbyt udziwnione oparcie :rolleyes:

Musiałabyś chyba usiąść i sprawdzić, czy wygodne.

A cena rzeczywiście przyjazna.

 

EDIT.

I jeszcze jedna sprawa.

Jeśli położysz wykładzinę na całość, to spokojnie możesz wziąć krzesła z drewnianymi nogami. Moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy te eamesy z podlokietnikami wejda pod Twoj stol? bo pod wiekszosc stolow o standardowej wysokosci nie da sie ich wsunac do konca

Jeszcze raz sprawdzę, ale z tego co pamiętam (mierzyłam z dwa lata temu) to wejdą.

 

te nowe krzesełka śliczne maja kolory - szary i musztarda :yes::yes:

 

właśnie, te kolory ... bajka. Dokładnie o tych dwóch pomyślałam.

 

Nazwy tworzywa kompletnie nic mi nie mówią, ale krzesło jest stabilne.

Fakt, mąż na nim nie siada, ale moim zdaniem przesadza.

U siebie, na pierwszej stronie mam fotki na żywo. Jeśli byś chciała, to mogę jeszcze jakieś zrobić.

 

 

Jak dla mnie zbyt udziwnione oparcie :rolleyes:

Musiałabyś chyba usiąść i sprawdzić, czy wygodne.

A cena rzeczywiście przyjazna.

 

EDIT.

I jeszcze jedna sprawa.

Jeśli położysz wykładzinę na całość, to spokojnie możesz wziąć krzesła z drewnianymi nogami. Moim zdaniem.

 

Wygodniejsze są chyba nawet od eamesow bo te nowe mają większe wymiary (średnio o 5 cm szersze, o 6 cm wyższe i głębsze o 3,5 cm.

 

Sprawdzałam na stronie stołu - on ma inne wymiary niż podałam (podałam wymiary starego z salonu). Długość 180 cm (wejdą 3 krzesła) plus rozkładanie 46 cm, szerokość 99 cm i wysokość 76 cm.

Tak wykładzina na całą podlogę i wtedy mogę wybrać z drewanianymi - tez tak myślałam.

Edytowane przez mirela99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mirela wykładzinę na całość na piękny jesionowy parkiet, Jezusie bój się boga:mad::mad::mad::mad:

 

Ja bym ten parkiet zostawiła w spokoju. Jest tak piękny, że szkoda go zakrywać

 

Rany, dziewczyny.

Piszecie o zakrywaniu parkietu jakby to jakaś zbrodnia była :p

Najważniejsze chyba jest to, że mirela nie jest z niego zadowolona.

I to ona na niego będzie patrzeć, nie Wy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku, niedwano z mężem miałam rozprawkę nt tego parkiety (kosztował kupę kasy). Swoje usłyszałam :(. Ale chyba faktycznie bym się bez niego lepiej czuła.

Jedziemy z krzesłami wobec tego, poustawiam je i zobaczymy co dalej. Ale wolałabym jednak krzesła z drewnianymi nogami.

Więc które ?

Jak nie będzie pasować (będzie za dużo barw, odcieni itd ) to przykryję podłogę dywanem - oki ?

No bo jaki inny kompromis wybrać ? Ewentualnie białe krzesła jak pisze agatah -ale ja chcę troszkę koloru :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zbrodnia :D

 

dokładnie to zbrodnia, żeby był jeszcze 50 letni, brzozowy i porozsychany ale nowy piękny jesionowy parkiet zakryć sztuczną wykładziną:eek::eek::eek:

 

6 szt eamesów białych lub szarych na metalowych nogach, 2 kolory na szczytach, potem dodatki wazony, poduchy, grafika i dywan - moim zdaniem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...