Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Od marzeń, projektów, wizualizacji do ...


mirela99

Recommended Posts

E, ten brąz mi nie będzie do niczego pasował (jedyna brązowa rzecz u mnie w domu oprócz butów i ciuchów to zestaw 3 wazonów które dostałam od ciotki na parapetówę i skrzętnie schowałam do szafy). No chyba, ze do schodów ? Ale ciemne ramki mi optycznie zmiejszą klatkę schodową :(.

Na razie szukam Pana od tapet :). Znajomy wyjechał i nie mam nikogo na oku :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mam fotoatpetę w końcu. Czy kojarzycie gdzieś jakieś dodatki w kolorze czerwono-żółtym ? Szukam czegoś (co nie jest plastikiem) a ciężko coś sensownego znaleźć :(.

Dwie fotki: ze sztucznym światłem (totalnie zmienione sa tutaj kolory)

http://img705.imageshack.us/img705/4701/dscf5475d.jpg

i z lampą błyskową:

http://img195.imageshack.us/img195/6783/dscf5477b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superowo wyszło!!!

Myślę, ze o zdjęcia z szerszej perspektywy trudno będzie, w końcu to łazienka;) a jak wszyscy wiemy sfotografowanie łazienki, zeby pokazać to, co się chce to nie lada wyzwanie!!! Mirella, gdyby jednak się udało...;) fajnie byłoby zobaczyć, nawet nie en face ale z większym fragmentem lazienki:yes:

Niemniej efekt końcowy (zacytuję moją córkę;)) geniastyczny :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirella, gdyby jednak się udało...;) fajnie byłoby zobaczyć, nawet nie en face ale z większym fragmentem lazienki:yes:

najpierw muszę nad TŻ-em popracować coby trochę ją uprzatnął bo ja na weekend wybywam :). Jak się chłopak wywiąże to postaram się pstryknąć inaczej.

 

Aha ... stała się katastrofa. Zginęły mi gdzieś stare fotki :(. 70 sztuk :(. Te które wysłałam do obrobienia są, ale tego jest tylko 30 sztuk. Nie wiem teraz czy w necie znajdę gdzieś jakieś stare zdjęcia i dokończę tą galerię, czy będę musiała kupić na allegro lub na jakimś targu staroci (tylko gdzie ja go znajdę ?). Mąż mnie prawie powiesił, to jego rodzinne zdjęcia były :(. Natknęliście się na jakieś stare fotki w necie ? Nie wiem, czy jakiaś ochrona praw autorskich tutaj jest? Jeżeli autor zdjęć już pewnie nie żyje, toczy mogę legalnie z netu sobie ściagnąc i wywołać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, dało się zrobić lepsze ujęcia :)

Naprawdę ta tapeta super wygląda!

 

Jeśli można, to mam kilka pytań o szczegóły wykończeniowe.

Co to za klamki?

Co to za baterie?

Co to za grzejnik? Ma grzałkę?

 

Przepraszam, ale nie szukałam sama w wątku. Jeśli już było, to powiedz a pogrzebię.

 

Co do zdjęć, to przykra sprawa. Może jednak się znajdą? Przecież nie wyparowały :bash:

Pisząć "zdjęcia z netu" co masz na myśli?

Na allegro w dziale Kolekcje można znaleźć różne stare zdjęcia.

Ale ja bym chyba cudzych facjat sobie nie powiesiła.

Ja kupowałam stare pocztówki mojego miasta. Możesz zobaczyć jak u mnie wyglądają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za klamki i baterię. Co do grzejnika, nie trudź się na razie. Pogrzebię w wątku w wolnej chwili :) Jak nie znajdę, to się zgłoszę.

 

Mam mieszane uczucia, jeśli chodzi o te zdjęcia.

Coś takiego jak najbardziej:

http://www.popphoto.com/files/4dca045ce3fd91025dc7f4cb0b2562f7_0.png

 

http://i.fotomaniak.pl/2011/09/3d-mapping-old-photography-thumbnail.jpg

 

Ale takie to nie :no:

http://alexwaterhousehayward.com/blog/uploaded_images/la-familia-748648.jpg

 

Ale to nie moja ściana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narendi ... a mnie własnie takie rajcują z facjatami. Podoba mi się "inność" tych ludzi.

Ale myślisz, ze mogę sobie je ściągnąć ? Bez naciągania prawa ?

MarJel - dzięki. Własnie fajnych dodatków w tym kolorze szukam. Ale wszystko jest plastikowe, lekkie :(.

Zostaną mi tylko ręczniczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarJel - dzięki. Własnie fajnych dodatków w tym kolorze szukam. Ale wszystko jest plastikowe, lekkie :(.

Zostaną mi tylko ręczniczki.

Ja właśnie o ręcznikach myślałam, one w zupełności wystarczą, a może w między czasie coś ci się jeszcze uda znaleźć w tym kolorku, to też nie zaszkodzi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki salomka :)

 

Wczoraj podjęłam z mężem temat zdjęć. Wściekły jest bardzo, chciał zrezygnować z galerii. Jak się podzieliłam pomysłem zakupu starych zdjęć to usłyszałam swoje. Nie będę zanudzać, ale ostatecznie dostałam wolną rękę i ... nabyłam takie coś :

http://img194.imageshack.us/img194/1441/fotkp.jpg

 

Powiesimy oryginały. Biorę to na klatę, co będzie to będzie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mirelko tapeta wyszlo o wiele lepiej nie sie spodziewalam, jest naprawde swietna, super pomysl :-)

nie zrozumialam o co chodzi ze zdjeciami, zaginely Ci w galerii wirtualnej ?

to zdjecie z fotografem to realne zdjecie ? czy z jakiegos filmu statysci ?

gdzie nabylas stare portrety ? swietnie wygladaja, ja uwielbiam takie zdjecia i jeszcze brak kolorow dodatkowo nie urzeka

pozdraiam serdecznie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieliśmy 100 zdjęć z okresu wojny od babci męża. Znalazłam pana który mi je miał "obrobić" bo nie chcieliśmy oryginałów wieszać. Wysłałam mu pierwszą turę - 30 sztuk. Facet się spisał, zeskanował, obrobił i wydrukował. Jak miałam dostałć mu resztę to się okazało, ze zdjęcia wcięło (pozostałe 70 sztuk). Przeszukałam kilka razy cały dom -nie ma. Mąż się wkurzył, nie chciał już galerii. A ja sobie obmyśliłam, tak ona ma wyglądać i wylookałam te fotki na allegro. To oryginały z przełomu XIX I XX wieku. Nie wiem kto to i nie interesuje mnie to - podchodze do nich bardziej od strony wizualnej. Podobają mi się i będa mi pasować -to się liczy. Powieszę oryginały (niektóre są opisane, po niemiecku).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...