Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Od marzeń, projektów, wizualizacji do ...


mirela99

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

To ja się już nie wypowiem o proporcjach.

 

Po prostu mnie sie ta kompozycja nie podoba, bo ciężka. A ta lampa ? Ile Ty masz tam metrów, że chcesz takiego kloca ?

 

Sorry, nie mój wóz. tylko myślałam, że warto rozważyć co i jak, a nie tylko potakiwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mirelko, aale miałam do nadrobienia ;)

 

W sprawie jadalni przemyślenia mam takie:

- na podłodze położyłabym dywan, tak żeby ją zakryć całkiem. Ja z tych lubiących jednolite parkiety.

- jeśli podłoga będzie gładka (jaki dywan wybrałaś, bo tu się chyba zgubiłam? ten z wizek narendilki?), to wybór kolorów staje się łatwiejszy, dużo więcej typów pasuje. I nawet drewniane nóżki bronią się wtedy przy tym stole (który swoją drogą na zdjęciach nie wydaje się taki zły)

- pantonów nie widzę u Ciebie, co do szpiczastych też mam wątpliwości, ale kolory faktycznie mają fajne. Szary i musztardowy super.

- jeśli eamsy to moim zdaniem nie białe :no: czarne też nie bo będzie ciemno. Typuję: szary, navy i ten jaśniejszy niebieski.

 

To chyba tyle, uff! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mirelko :bye:

 

Przeczytałam wszystkie rozważania krzesełkowe :).......i wychodzi na to że myślę jak Dropka :p

 

Jestem za eamsami jasnymi po bokach i kontrastowymi u szczytu.

Te szpiczaste też wizualnie mi nie leżą:(...mimo że kolory są cudne - ale musiałabyś zobaczyć je na żywo.

 

Wcześniejsza wizka Ani z pomarańczowymi u szczytów bardzo mi się podoba (ale ja uwielbiam ten kolor :cool:)

 

 

 

Jak masz niedaleko to jedź pooglądaj krzesła na żywo :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się już nie wypowiem o proporcjach.

To do mnie?

Bo nie wiem, czy mam się wstydzić?

Albo czy ma być mi przykro?

Na szkolenie iść?

Edytowane przez narendil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, Narendil, nie chodzi o Ciebie, ani o żadną z Dziewczyn. To są moje ogólne wrażenia. Być może tylko moje, ale napisałam szczerze jak widzę wnętrze i miałam nadzieję, że gospodyni zastanowi się.

Wiem ze swoich doświadczeń jak trudno zachować umiar dobierając elementy do wnętrza. Chciałoby się mieć wszystko co się podoba, a tu zasada jest jedna – mniej znaczy lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się już nie wypowiem o proporcjach.

 

Po prostu mnie sie ta kompozycja nie podoba, bo ciężka. A ta lampa ? Ile Ty masz tam metrów, że chcesz takiego kloca ?

 

Sorry, nie mój wóz. tylko myślałam, że warto rozważyć co i jak, a nie tylko potakiwać.

Pestko - lempa jeszcze nie jest wybrana. Debatujemy nad krzesłami (nr 1) i ewentualnie dywanem (nr2). Wiem na pewno, ze będa lniane zasłony. I to wszystko co wiem :).

No trudno :lol: ,jakoś to przeżyję :lol::lol2::lol2:

 

Szare i musztardowe = fajny zestaw :yes: ,tylko te szpice mi się nie widzą :no: ,wzięłabym ze zwykłymi oparciami :yes:

 

Właśnie, tylko decydując się na zwykłe oparcia - tracę ten cudny szary :(.

 

Hej Mirelko, aale miałam do nadrobienia ;)

 

W sprawie jadalni przemyślenia mam takie:

- na podłodze położyłabym dywan, tak żeby ją zakryć całkiem. Ja z tych lubiących jednolite parkiety.

- jeśli podłoga będzie gładka (jaki dywan wybrałaś, bo tu się chyba zgubiłam? ten z wizek narendilki?), to wybór kolorów staje się łatwiejszy, dużo więcej typów pasuje. I nawet drewniane nóżki bronią się wtedy przy tym stole (który swoją drogą na zdjęciach nie wydaje się taki zły)

- pantonów nie widzę u Ciebie, co do szpiczastych też mam wątpliwości, ale kolory faktycznie mają fajne. Szary i musztardowy super.

- jeśli eamsy to moim zdaniem nie białe :no: czarne też nie bo będzie ciemno. Typuję: szary, navy i ten jaśniejszy niebieski.

 

To chyba tyle, uff! :)

dywan wybrałam ten (najlepiej jak trafię na szary, chyba że te beżowo-brazowe nitki mi spasują do nó krzeseł.

http://www.dywany-luszczow.pl/zdjecia/superdywancom/WYKL/CASABLANCA_610_krem_004.JPG

 

Ale nad dywanem się zastanowię jak będzią już krzesła.

 

a...a moze zamiast bialych to te bezowe...? taka zlamana biel pasowalaby zarowno do stolu (biale stanowilyby zbyt duzy kontrast) jak i do podlogi? :)

 

Hej Mirelko :bye:

 

Przeczytałam wszystkie rozważania krzesełkowe :).......i wychodzi na to że myślę jak Dropka :p

 

Jestem za eamsami jasnymi po bokach i kontrastowymi u szczytu.

Te szpiczaste też wizualnie mi nie leżą:(...mimo że kolory są cudne - ale musiałabyś zobaczyć je na żywo.

 

Wcześniejsza wizka Ani z pomarańczowymi u szczytów bardzo mi się podoba (ale ja uwielbiam ten kolor :cool:)

 

 

 

Jak masz niedaleko to jedź pooglądaj krzesła na żywo :yes:

Szpiczastych nie zobaczę raczej na żywo (jeden sprzedawca je ma w Krotoszynie) ale eamesy - wybiorę się do Rybnika :)

 

Nie, Narendil, nie chodzi o Ciebie, ani o żadną z Dziewczyn. To są moje ogólne wrażenia. Być może tylko moje, ale napisałam szczerze jak widzę wnętrze i miałam nadzieję, że gospodyni zastanowi się.

Wiem ze swoich doświadczeń jak trudno zachować umiar dobierając elementy do wnętrza. Chciałoby się mieć wszystko co się podoba, a tu zasada jest jedna – mniej znaczy lepiej.

Gadaj, gadaj Pestko. Ja tez nie lubię słodzić jak nie jestem przekonana do wnętrza. Uwielbiam szczerość. Ale tą lampę już zostaw - zupełnie się nad nią jeszcze nie zastanawiałam.

Edytowane przez mirela99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pestko, ok.

Wczoraj byłam zbyt zmęczona i odebrałam Twojego posta (a dokładniej to zdanie o perspektywie) jako krytykę jakości moich wklejek.

(Choć tak na marginesie, to jaki jest koń każdy widzi ;) Sporo im brakuje.)

Nie wiem dlaczego. Rano mi takie zachowanie do Ciebie już nie pasuje.

Przepraszam :D

 

Odnośnie pantonów, to sama pisałam, że mi one u mirelki nie pasują.

Za bardzo ciągną do ziemi.

A stół jest już wystarczająco masywny. Ładny, ale ciężki wizualnie.

Tu powinny stanąć krzesła na lekkich nóżkach.

Mogą być eamesy. Albo te spiczaste, skoro się mireli spodobały.

 

Ja bym tu widziała również takie krzesła takie, jak ma kanka.

Albo te nowe z Pagedu, xchair albo sig.

Może Mister lub Miss z Radomska?

 

Z tym, że one się chyba nie mieszczą w budżecie.Przyznaję bez bicia, że nie znam cen.

 

PS. A lampa-kloc to mój pomysł. No co ja zrobię, że ją lubię.

Ma 47 cm średnicy, to tak dużo? No dobra, jest ciemna i może niekoniecznie się tu sprawdzi.

Ale nikt nie zaprotestował wcześniej, więc sobie wisi :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mam problemy ze zdjęciem ... jak przez FM chce bezpośrednio z mojego kompa wrzucić to mi pisze, ze nie utworzył grupy (jakiej kurna grupy ?)

Zawsze z fotosik wrzucałam a dzisiaj coś nie wyświetla się na forum :(

fotosik coś się też chrzani :(

Edytowane przez mirela99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny - spokój prosze ;)

Nie będzie pantonów (choć je kocham) bo mi się TAM akurat nie widzą. Będą albo eamesy albo te szpiczaste. Innej opcji nie ma bo jestem niestety finasowo ograniczona :(.

Lampe będę szukać jak już coś we wnętrzu będzie. Podac sobie prosze raczki i dać buziaka ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirela, na razie spiczaste.

Starałam się dobrać wymiary, serio. Starałam się :p

 

Na razie muszę do pracy wracać. Dzisiaj mam termin wysłania artykułu, a jeszcze trochę kosmetyki on potrzebuje.

 

Eamesy zrobię Ci później, ok?

Ale nie gwarantuję, że znajdę takie ujęcia tych kolorowych. Najwyżej wkleję Ci białe, ok?

 

mirela_zestaw_been.jpg

 

A, i żeby Ci zupełnie namieszać, to znalazłam jeszcze jedne transparentne w przyjemnej cenie ;)

KILK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...