Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Od marzeń, projektów, wizualizacji do ...


mirela99

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

MASAKRA !!!

Paczka miała byc u mnie wczoraj, ale zawalił cos pracownik hurtowni. Dzisiaj .. dzwoniła przed chwila pani z hurtowni która jest odpowiedzialna za wysyłkę ... okazuje się że firma kurierska "przytrzymała" przesyłkę (cokolwiek to oznacza). Właśnie dzwoniła do mnie z przeprosinami kiedy zarządałam zwrotu przesyłki. Bardzo przepraszała i własnie dzwoni do firmy kuriereskiej żeby za dopłatą przywieźli ją do mnie w sobotę. Jeżeli nie da rady to dopiero w środę będę miała krzesła (będę na szkoleniu ). Przecież to sa kpiny !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka będzi ejutro dostarczona. Była w Siódemce i powiedzieli, że w sobotę ją dowiozą (nie wiem czy za dodatkowa opłatą, wali mnie to ...).

Nie brałam urlopu na szczęście, ale mąż wczesniej wrócił z pracy :(.

Jutro jestem w domu więc będę czekac na "pana kuriera".

Pani bardzo przejęta, będzie do mnie dzwonic jutro czy wszystko w porzadku. Nadali nowy nr listu (bo chyba inna usługa, z dostawa na sobotę), za godzinę jak wróci do biura przesle mi go skanem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirela,

raczej po prostu dopiero dzisiaj nadali przesyłkę - z dostawą na sobotę - mnie ostatnio jeden ze sklepów zwodził od wtorku, że "towar wysłany", gdy w piątek nie otrzymałam paczki, napisałam mail, że rezygnuję z zamówienia, jeśli nie dostarczą paczki do soboty - i wtedy oczywiście udało się przesyłkę nadać, dopłacili ekstra za dostawę sobotnią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...