Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Od marzeń, projektów, wizualizacji do ...


mirela99

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cześć Mirelko :hug:

 

Nie wiem o co chodzi z listwami, mnie się podoba :rolleyes:

 

Lampy bardzo ładne, mnie się przełamanie w postaci złota podoba :yes: wnętrze staje się ciekawsze, oczywiście nie mówię o tym aby przesadzić i teraz mieszać każdy rodzaj metalu bez przemyślenia. Ja bym nie rezygnowała ;)

 

Edit: ja mam Ritvę w sypialni, przy dwóch kotach dla mnie masakra.

Edytowane przez Venus_m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Venus - moje koty (w sumie to jeden) - skupia sie na drapaniu naroznika. Reszta go nie ineteresuje. Nawet woalowe firanki lezace na ziemi w salonie :). Więc wydaje mi się, że luz. Tym bardziej, że jadalnia jest czesto zamknięta.

Venus - widzisz tą białą lampę z Ikeii ze złotymi wstawkami u mnie nad barkiem ??

JA chyba jednak zdecydowałam się na te kule, tylko muszę poszukac czegoś przyjaznego dla kieszeni. Może zgdzies widziałaś w rozsadnej cenie ?

 

http://www.formazone.pl/pol_pl_Lampa-Perlota-chrom-sr-kul-20cm-961_2.jpg

 

http://www.kreocen.pl/img/z/0/p/678502/1/Living-Art-Lampa-Chromagon-3-kule-4052.jpg

 

http://img2.sprzedajemy.pl/540x405_nowoczesna-lampa-kule-banki-chro-20664902.jpg

 

women - ja nie mam karnisza ani zasłon :). Początkiem grudnia jedziemy kupić (teraz kupiliśmy lampy - musimy to jakoś rozkładać w czasie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

women - ja nie mam karnisza ani zasłon :). Początkiem grudnia jedziemy kupić (teraz kupiliśmy lampy - musimy to jakoś rozkładać w czasie).

 

Myślałam, że już kupiłaś ja je kupiłam w niedziele dodatkowo wzięłam szare viviany te z lnu też wydawały mi się mdłe teraz rozglądam się za karniszem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirelko mnie nie chodzi o drapanie, dałabym w dupsko jakby tak robiły :rolleyes: (tia na pewno ;) ). Ritva jest taka bardziej naturalna i strasznie sierść się do nich przyczepia. Ja mam tak stłuczone, że nie opłaca mi się ich prać, tylko wywalić a czyszczenie z sierści to majątek na rolkach Elephanta ;) Jeżeli koty będą tam rzadko wchodzić to ok, moje się kotłują przez zasłony :lol: (bawią).

 

Te białe ze złotem są mniej oklepane i ja je jak najbardziej u Ciebie widzę :yes: ale wiadomo, Ty będziesz z nimi na co dzień, więc Twoje zdanie ważniejsze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałam, że już kupiłaś ja je kupiłam w niedziele dodatkowo wzięłam szare viviany te z lnu też wydawały mi się mdłe teraz rozglądam się za karniszem

ja mam karnisz z Ikei (lubię proste)

 

Mirelko mnie nie chodzi o drapanie, dałabym w dupsko jakby tak robiły :rolleyes: (tia na pewno ;) ). Ritva jest taka bardziej naturalna i strasznie sierść się do nich przyczepia. Ja mam tak stłuczone, że nie opłaca mi się ich prać, tylko wywalić a czyszczenie z sierści to majątek na rolkach Elephanta ;) Jeżeli koty będą tam rzadko wchodzić to ok, moje się kotłują przez zasłony :lol: (bawią).

 

Te białe ze złotem są mniej oklepane i ja je jak najbardziej u Ciebie widzę :yes: ale wiadomo, Ty będziesz z nimi na co dzień, więc Twoje zdanie ważniejsze ;)

Zapominasz, że ja decydując się na kota miałam wybrac typ nieliniejacy :). Młody nie zostawi wogóle siersci z Bandzior minimalnie :). Loozik :). Sierść nie lata w powietrzu a koty się nie tarzaja w zasłonach, chyba przetrzymamy to :). Co innego z czarna posciela - Bandzior jak się w niej wyleguje to widac włoski :(

 

Mirela coś podobnego jak te kule widziałam chyba w praktikerze lub casto

 

musze poszukać :)

 

moze by ci odpowiadaly takie lampy jak moje nad stolem? to massive balder

 

tak, sa śliczne. Ale mąż nie przełknie lampy pod 500 pln :(. Niestety skygarden go nieco ostudziła w wydatkach "lampowych" ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...