Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Od marzeń, projektów, wizualizacji do ...


mirela99

Recommended Posts

mmmmmmniam, mniam:D mirelka, nie masz serca-całe fm sie odchudza a Ty tu takie rzeczy...:D

a co z tymi lampami nad galeryjke? wybralas któras? mnie sie najbardziej podoba ta ostatnia (kula srebrna).

Zajrzyj do mnie zobaczyc to lustro...zazdroszcze Ci, ze go nie zamowilas...

Edytowane przez hazeleyes1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Z lampami nadal nie wiem. Jak jeszcze nad galeryjkę bym coś wybrała, to jak dipasować tą wiszącą w korytarzu do niej ?

Nie wiem ;(.

 

Ale właśnie ugaduję się z facetem i odkupię od niego fioletowego skórzanego Tirupa. JEdnak w salonie pójdę w fioletowe dodatki.

Na razie szukam białej misy na barek - mąż mi tam ciągle kładzie swoje szpargały (telefony, dokumenty, zegarek itp), muszę coś wyższego i białego poszukać żeby to ukryć.

http://img07.allegroimg.pl/photos/oryginal/20/08/38/27/2008382752

http://img10.allegroimg.pl/photos/oryginal/20/47/43/10/2047431053

Edytowane przez mirela99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artemide i ja lubię. Ale tylko na lubieniu pewnie się skończy :(

Lampy nad barek takie ładne, że aż pożałowałam braku barku :lol2:

 

Na tą torebkę-pojemnik czaję się od dłuższego czasu. Tylko nie mam gdzie jej na razie użyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mirello

 

Mam pytanie czy zamówiłaś już może narożnik??

 

Ja zakochałam sie w Katali model z Helvetii niestety jak na moje możliwości jest on nieprzyzwoicie drogi. Wiec zacisnęłam pasa i odkładam pieniążki. Chciałam zamówić go również w carrabu, ale boje się, że gdy zmienię obicie narożnik zmieni swój charakter... Dlatego się waham.

 

Poza tym ostatnio rozmawiałam z moim znajomym, który pracuje w meblowym i odradził mi ten materiał. Mówił, że jest to nowość, która go do końca nie przekonuje, ponieważ ten materiał jest mało przyjemny w dotyku kwestia czyszczenia jest bardzo ważna, ale inne materiały tańsze wcale dużo gorzej się nie czyszczą. Widziałam dwie sofy obite w tym materiale no i powiem, że trochę sobie to inaczej wyobrażałam. Jedna sofa była w ciemnym brązie i było do niej przyczepione pełno drobnych białych paprochów.... co mnie zastanowiło. Co prawda można było je strzepnąć, ale wcale nie tak łatwo.... a druga sofa jasny, bez ale wyglądała naprawdę słabo.... No i zgłupiałam za carrabu trzeba słono zapłacić a ja teraz mam wątpliwości...

 

Może masz jeszcze jakieś informacje na temat tego materiału albo którąś z forumowiczek użytkuje taki mebel i może się wypowiedzieć( i wstawic zdjecie_). Oczywiście jak już dostaniesz swoją kanapę koniecznie wstaw zdjęcia. Ja również chciałam zamówić szare carrabu.

 

PS Przeeeepiekne łazienki. Uwielbiam ciemne kolory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mirelko powiedz mi jaką masz odległość tej lampki ledowej od schodka? ja tez już zgłupiałam z tym oświetleniem a dopiero jestem na etapie kabli :lol2:

Jako że moi fachowcy ze schodami sobie nie poradzili - to mam różnie: 10-13 cm :)

 

Mam pytanie czy zamówiłaś już może narożnik??

Nie ma co się oszukiwać: skóra wygląda najładniej. Dlatego w 99% sofy w Agacie są w skórach. Ale wszystko ma swoje plusy i minusy.

My zdecydowaliśmy się na matriał z kilku powodów, ale ten jeden, ostateczny to ... naciągnięta skóra.

Jak byliśmy w Agacie to widzieliśmy Playa z Galii w skórze. Nie wiem ile on tam stał i ile osób na nim zasiadało ale jedo jest pewne: skóra była tragicznie naciągnięta. Wyglądało to fatalnie. Nie przypuszczałam, że takie rzeczy się z nią mogą stać. Jak jest nowa to przyznaję - cudo. A potem ...

Carabou widziałąm na żywo u jakiegoś polskiego producenta chyba z Dobrodzienia. Białe. Przeszło rok użytkowane. Biel stałą się lekko ecru, ale nie było widać brudu. Równomiernie się pewnie brudziła. Pani szmatką tylko ją ścierała. Nie było żadnych paprochów ani tym bardziej takich znaków po przejechaniu ręką (tego się najbardziej boję). Jednak przekonał mnie ten matriał.

A co do Katalii ... jak masz gdzieś w pobliży De Velde to radzę wstąpić i wypytać o promocje (mają co tydzień). Tam są dwa narożniki bardzo zbliżone do Katalii (Gran Via i Navia) ... i cenowo wyjdą ta samo jak nie taniej. A jednak De Velde to De Velde.

Zamawiam pod koniec miesiąca, do 3 tygodni ma być gotowy. Wezmę ciemniejszy szary. Oczywiście się pochwalę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiony, w poniedziałek zaliczkuję:

http://naszemieszkanie.files.wordpress.com/2009/09/fotel-tirup.jpg

 

Zastanawiałam się nad tymi misami ... jednak muszę męża odzwyczaić tego bałaganienia swoimi klamotami. Mam w hallu niezagospodarowany kącik - przygotowane miejsce na lustro i lampę. Wstawię takie coś tylko z szufladą:

http://www.inspirodesign.pl/17-298-thickbox/konsola-presta-czarny-polysk-mala.jpg

Edytowane przez mirela99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co ... ta galeryjka idealnie powieszona nie jest. Boję się, ze podobnie jak wszystkie niedociągniecia na ścianie gipsowej są widoczne przy podświetleniu reflektorami, tak samo tutaj boję się, że każdą nierówność będzie widać jak bezpośrednio taki snop światłą będzie padał na krzywo powieszone (jak by nie było) ramki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mirelko już wiem skąd Twoje pytanie - przez przypadek weszłam przed chwilą do tematu który założyłaś o sypialni - a tam lampa którą ja Ci zaproponowałam na hol :rotfl:

 

ale jaja sama się z siebie uśmiałam - więc to ja zamotałam podwójnie :lol2:

 

edit

to niezłą Ci propozycję dałam - taką którą Ty już doskonale znasz............

Edytowane przez admete
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...