Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Od marzeń, projektów, wizualizacji do ...


mirela99

Recommended Posts

Szafki robione przes stolarza. To zwykła płyta, w miejscach cięcia zabezpieczona silikonem. Średnio polecam. Tzn dla dorosłych spoko, ale gdy sa dzieci ...

Jeżeli chodzi natomiast o umywalki to też nie polecam (rysują się). Jak jesteś mimo wszystko zainteresowany to poszukam sprzedawcę (to jakieś cholerstwo zmielone, nie pomnę teraz nazwy).

Edytowane przez mirela99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Umawiam się z panema przemalowanie Sonii pokoiku. W poście #294 są fotki. Zastanawiam się nad kolorem :

http://www.creationbaumann.com/portal/cbpdb_produkte/pics/artikel/Velos/Pics/Velos_0011_NCS_S6500-N.jpg

 

Nie wiem czy nie za ciemny ? Roletę rzymską na okno dam grubą, białą. Czy może poszukać jaśniejszego ?? Poradzicie mi ? Macie może jakiś inny odcień szarości ?

Wszystkie meble są białe, biała szafa zabudowana, białe drzwi, białe okna, biała lampa.

Chciałam na ścianę:

http://img18.allegroimg.pl/photos/oryginal/20/74/30/78/2074307845

Edytowane przez mirela99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jasny szary na dole w jadalni. Tylko dlatego, że jest to ciemny pokój (od północy) widać ze to szary (no i białe drzwi też powodują, ze nie kojarzy się bielą). Natomiast w jasnym pokoju (ten pokój jest baardzo jasny, ma duże okno i okno dachowe, to najjaśniejszy pokój w naszym domu) boję się, ze uzyskam efekt bieli (ewentualnie jasnej, gołębiej szarości). Chciałam go zrobić "z pazurem" i nic by mnie nie powstrzymywało gdyby nie fakt, że to jednak pokój siedmiolatki.

Widziałaś kolor lampki na biurku So ? Właśmie o takiej szarości bym myślała - ciemnej ale ciepłej jednak.

No to mam zgryza :). Myślałam, że mi przytakniesz i będzie bez problemowo ;).

 

Zobacz monikaa13 ma w kuchni jedną ścianę w tym kolorze: http://forum.muratordom.pl/showthread.php?132393-Szare-sciany-wybor-farby!!pomocy/page3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie kuchnia moniki:

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/4/vi/kg/qp4n/UG5TwmbUVQcaynObvB.jpg

 

Pamiętajcie, że tam nie ma dużych ścian. Jedynie sufit.

Jedna ściana jest zabudowana białą szafą i takimiż drzwiami. Na drugiej duże białe okno z białą roletą rzymską i meble białe (biurko, regały). Podłoga biała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie skośny sufit mogę zostawić biały ...

 

Skośne sufity koniecznie białe. Ciemne dają wrażanie że są niższe i spadają na głowę :lol2: Pomysł tej szarości mi się podoba, tym bardziej, że białe mebelki i jasne dodatki:yes:

 

A na taki zegar namawia mnie moja Maja, tyle że chciała czarny.... daj namiar:p

Ja jej znalazłam już taki tylko bez cyferek i cięzko odczytac jej godzinę, a ten jest bardziej wyrazisty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirelko,antracyt jest piekny ale zrobiłabym, jak dziewczyny-sufit biały i dużo jasnych dodatków, mebelków...masz to co ja-ja chce na szaro zrobic pokój dwulatka...:lol2:

 

Tak, wszyscy się pukają w głowę w mojej rodzinie :). Ale poszłyśmy z So na kompromis, miała prawie rok wściekły róż i się z niego wyleczyła (teraz chce ... czarny.... pomalowany w czachy. Musiałam ją przekonać, że czarny się będzie bardzo brudził).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirello czy mozesz polecić stolarza od schodów?poproszę o namiary i gdzie zamawiałas kuchnię,czy jesteś również zadowolona?

Najważniejsze masz zdjęcie w przedpokoju gdzie widać z dalszej perspektywy płytki radica i białe drzwi,dałaś w końcu 10 cm listwy przypodłogowej, nie znalazłam żadnego zdjęcia:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stolarz oki, ale żadna rewelacja. Tani. Kuchnia robiona w Mikołowie u Przyłudzkich. Jestem baaardzo zadowolona. Super fachowcy (choć z "obsługą" klienta cięzko).

Listwy się będą w poniedziałek robić (tylko na górze, bo trzymają nas drzwi do wiatrołapu na dole) - w końcu wzięłam wysokość opaski - 6cm.

 

Tutaj jest radica i białe drzwi:

http://img833.imageshack.us/img833/1660/dscf4809n.jpg

Edytowane przez mirela99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki bardzo to już znam drugą osobę robiącą kuchnię w tej firmie.Dzięki za zdjęcie ,aczkolwiek to samo było wcześniej w Twoimm dzienniku.Czy byłby problem z dalszej perspektywy, a moze poczekam na zdjęcie po montażu listew - to byłoby super.Czy mogłabyś mi wysłać na priva ile Ty płaciłaś za kuchnię?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o wy paple :lol:

 

Mirelko dziękuję za namiar na konsolę jest świetna, taka prosta i niby lekka ale pasuję i do wnętrz glamour i do nowoczesnych :rolleyes: myślałaś o niej w kontekście swojej toaletki? :)

 

Krzesła na tablicy fajne, ale za mało nowoczesne do Ciebie :no:

 

Kolor ciemny u So fajny, jak jest dużo skosów to śmiało. Do takiego antracytu pasują też czarne dodatki, więc i So będzie zadowolona. Prawdziwy charakterrrek wam wyrasta widzę :lol:

 

Lampa barocco to jest to czego powinnaś się trzymać, mimo że jest glamour pozostaje nadal bardzo nowoczesna. Z tapetą nie wiem :lol: Zasłony radziłabym jednak naturalne...a może porządnie umarszczoną na taśmie naturalną firankę gładką w kolorze czarnym dymionym? I do toaletki czarny dymiony ghoscik? :D

 

Te które pokazałaś, podobały mi się kiedyś. Uważam, że ten wypukły wzór jest fatalny w użytkowaniu, pył się osadza i nie wygląda to estetycznie, a pozbyć się go nie jest tak łatwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...