Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Od marzeń, projektów, wizualizacji do ...


mirela99

Recommended Posts

o wy paple :lol:

 

Mirelko dziękuję za namiar na konsolę jest świetna, taka prosta i niby lekka ale pasuję i do wnętrz glamour i do nowoczesnych :rolleyes: myślałaś o niej w kontekście swojej toaletki? :)

chyba myślenie odkładam na jakiś czas, muszę w końcu salon doprowadzić do ładu. Czekam na narożnik, fotel na dniach ma przyjść, wsześniej muszę wybrać hokery, lampy i stolik do salonu. Jak już zainstalujemy narożnik to będę miała znowu wiele pytań odnośnie nieszczęsnego salonu

 

Krzesła na tablicy fajne, ale za mało nowoczesne do Ciebie :no:
- ja eamsy dwa kupię z podłokietnikami a potem będę znowu myśleć czy resztę uzupełnić ghostami czy mrówkami czy też zarą.

 

Kolor ciemny u So fajny, jak jest dużo skosów to śmiało. Do takiego antracytu pasują też czarne dodatki, więc i So będzie zadowolona. Prawdziwy charakterrrek wam wyrasta widzę :lol:
skos jest dosyć duży pomalujemy skos i sufit na biało i zobaczymy jak to będzie wyglądać. Jak mi się nie spodoba to zawsze na szaro go można malnąć :). A charakterek to po mamusi - ja też zawsze chciałam być inna niż rówieśnicy :).

 

Lampa barocco to jest to czego powinnaś się trzymać, mimo że jest glamour pozostaje nadal bardzo nowoczesna. Z tapetą nie wiem :lol: Zasłony radziłabym jednak naturalne...a może porządnie umarszczoną na taśmie naturalną firankę gładką w kolorze czarnym dymionym? I do toaletki czarny dymiony ghoscik? :D

firanki jednak odpadają (tzn ja nie widziałam żadnej interesującej inspiracji - masz coś fajnego na oku ? Chyba stanie na zasłonach ... czarnych. Marzy mi się czarny len.

 

Dziewczyny zainteresowane blatem ... przykro mi bardzo, ale wczoraj do domu przybyłam o 20:30. 2,5 godziny byłam z So na zawodach pływackich. A rano z domu wyszłam o 6:20. Już się nie mogę doczekać ferii :).

Blacik obfocę przez weekend. Zaraz na początku przyszłego tygodnia będę miała olej i pokażę Wam też jak go można łatwo naprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No i nie znalazłam ściany ;)

 

Popatrz jak u Darcy wygląda biblioteka w halu: http://www.decoratorium.pl/moj-dom/

 

Wrzucam Ci zdjęcie Billy'ego z książkami: https://picasaweb.google.com/a.lupinska.dubicka/CoMam#5657093123685831138

Zostaje tak mniej więcej 1/3 szerokości półki przy standardowych książkach.

Jeśli chcesz, mogę dokładnie pomierzyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są Besty 20 cm i 40 cm.

Mi w Bestach podoba się jeszcze to, że mają więcej elementów a co za tym idzie większą możliwość regulacji wysokości całej zabudowy.

 

Fotkę wkleję Ci na razie tak:

meble1.jpg

Usunę potem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Venus :). Tirup będzie (na egga mnie niestety nie stać ani na sexteen - pokazywałam ?). Więc do fioletowego tirupa muszę dobrać hokery(raczej nie fioletowe). Narożnik oczywiście zamówiony szary. Hokery sztuk 3. Mają być raczej wygodne bo będziemy w ciągu tygodnia na nich siedzieć i w pośpiechu wcinać obiado-kolacje.

Lampę nad barek wcześniej zamieściłam (biała kula). Pozostały dwa kinkiety(halogeny) nad okno w kuchni (na pewno białe). I oświetlenie salonu (wstępnie inspirowana caroche) plus 2 kinkiety (po kiego grzyba je dawałam).No i ogromna lampa podłogowa służąca do czytania. Zastanawiałąm się nawet, czy nie kupić jakiegokolwiek koloru i nie dać przemalować proszkowo na filolet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirelko wyczytałam że planujesz regał z książkami na holu - ja też mam taki plan :) - w moim wielkim domu nie znalazłam innego miejsca na moje ukochane książki :lol2:, pozrzucam później fotki do fmixa i pokaże u mnie co mam - może coś znajdziesz dla siebie :yes:.

I zrób koniecznie zdjęcie gdzie je u siebie planujesz :yes:

 

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

admete, Ty też kochasz książki?

A biblioteczka w hallu to naprawdę świetny pomysł.

Bardzo mi się takie rozwiązanie podoba.

Tylko ja nie mam hallu :(

 

A mirelka obiecała fotki w weekend zrobić :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...