Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Od marzeń, projektów, wizualizacji do ...


mirela99

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Listwy robił miejscowy (wiejski) stolarz :). Jest możliwość zrobienia wyższych. A masz takie wysokie gdzieś w inspiracjach ? Ciągle myślę o tym moim dole ...

 

Gdzieś mam, ale w tym momencie trudno mi je odszukać wśród tysięcy inspiracji - ale z pewnością będą świetnie pasować!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Pszczynianki ? Mówisz o kawiarni pszczynianka? ;;)

 

malkul - poszło PW

 

Nie do tej kawiarni aż takim sentymentem nie pałam :D.

Napisałaś u Monsanbii (albo mi na oczy padło?? i zobaczyłam co chciałam zobaczyć??), że jesteś z Pszczyny. Ja też...

Ale jeśli nie to przecież nic nie szkodzi, prawda? Choć mam nadzieję, że to nie obraza że pomyślałam, że jesteś z/z okolic Pszczyny.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na dół dała listwy wyższe np.10 cm. Wyższe listwy wyglądają bardziej reprezentacyjnie. Na zdjęciu z niebieską ścianą wygladają fajnie ,na wyższe.

Mirello ja bym też poprosiła o namiary na stolarza, czy on Ci coś wcześniej robił?

 

Powiedz mi jeszcze, oprócz problemu z fugami ,dobrze się myje te kafle w łazience domus peronda-pytam głównie o podłogę?

Mirello czy Twoim zdaniem podłoga radica negro ( podłoga) a na ścianie domus peronda ( nie czarna tylko szara) mogą się "kłócić" strukturą.Mnie się ta szara domus peronda podoba i do jakiejś łazienki bym ją dała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adk - jestem z Pszczyny (tzn. obecnie mieszkam we wsi tuż pod Pszczyną). Super, że są tutaj pszczyniacy :).

Barbaro ... dla mnie te kafle to różna bajka. Peronda to kamień, taki brutalnie ucięty, zimny, wręcz brutalny - kojarzy się z jaskinią. Radica to delikatna płytka, kolorystycznie zupełnie inna bajka. Postaram Ci się zrobić fotkę bo na przejściu z łazienki do korytarzyka mam połączenie jednej i drugiej na podłodze. Kurcze ... sląd jesteś ? Może najlepiej sobie zobacz je u mnie na żywo ? Bo one nie sa idealnie proste, tzn. przy frezowaniu widać, że to kamień - rowki są nierówne. Cięzko mi to wyjaśnić. Jak nie dasz rady wpaść to może uda mi się to aparatem uwiecznić.

 

Co do mycia ... radicę myje się idealnie, natomiast perondę szoruję inaczej (struktura nie jest obła, są ostre rysy, ze szmatki miękkiej np. zostają kićki) - woda z płynem i szczota (robi się wtedy piana), potem zbieram to szmatką (ważne, zeby nie zostawiaął kićków). Jeżeli chodzi o ściany, to myję je normalnie szmatką też taką niepozostawiającą kićków. Ale myłam je może z 2 razy dopiero. Powiem szczerze - w porównaniu do moje górnej szarej łazienki to fatalnie się je myje. Ale dla mnie przynajmniej one mają taki urok, że warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirello ja obecnie mieszkam w Sosnowcu, wyjazd do Pszczyny dla mnie nie jest problemem, nie chcę robić Ci kłopotu,aczkolwiek wpadłabym na chwileczkę-z dziecmi do alergologa tam jeżdzę.Wpadłabym sama,bez rozrabiaków oczywiście :(

Domus peronda szara okropnie mi się podoba-zmartwiło mnie to mycie, wolałabym bezproblemowo.Zaczęłam się zastanawiać czy dać ją na ścianę,ale wtedy problem co na podłogę:( W TTW na wystawce mają połączenie perondy ( beżowego koloru)z gresem poler. No nie wiem czy to dobre połączenie.

Mopem perondy się dobrze nie myje?zostają w tych rowkach brudy ?Moja ciotka psioczy na kafle w łązience że musi na kolanach za szczoteczką-wolałabym tego uniknąć.

Aha przeczytałam u Ciebie o krzesłąch do jadalni eamesach, dasz mi na priva gdzie je bedziesz zamawiać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mirela ale laska z Ciebie! :)

 

listwy przypodłogowe bardzo fajne, u siebie chciałam 10cm zrobić, jakiś czas temu pytałam w komforcie i mieli tam dobrą cenę razem z montażem , mogli sprowadzić wybrany wzór i wysokość.... niestety nie pamiętam ile dokładnie tam wychodziło, ale niedługo będę zamać to sie dowiem ;)

 

Pozdrawiam!!!!!

 

Edit:

Mirelka czarna łazienka wymiata!!! Baaardzo mi sie podba!

Edytowane przez Karolina i Artur :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mirela ale laska z Ciebie! :)

 

listwy przypodłogowe bardzo fajne, u siebie chciałam 10cm zrobić, jakiś czas temu pytałam w komforcie i mieli tam dobrą cenę razem z montażem , mogli sprowadzić wybrany wzór i wysokość.... niestety nie pamiętam ile dokładnie tam wychodziło, ale niedługo będę zamać to sie dowiem ;)

 

Pozdrawiam!!!!!

 

Edit:

Mirelka czarna łazienka wymiata!!! Baaardzo mi sie podba!

Dzięki :).

 

Wczoraj pytałam mojego stolarza i zrobi mi 10 cm ale cena wtedy z 15 wzrasta do 20. Niby żadna kasa, bo zostało mi na dole 40 metrów. Sahrlotka coś pisała o jeszcze wyższych 12 czy 15 cm. Ale nie widziałam takich wysokich i nie potrafię sobie do końca wyobrazić.

Edytowane przez mirela99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałam wycenę drzwi szklanych :(. Myślałam, że wyjdzie taniej.

Dobra nowina to taka, że mam drzwi standardowe (myślałam, że 100x210 to nie standard) i mogę sobie wybrać coś wśród gotowych np. Pol-Skone, dre itp.

W Dre jak sobie pozliczałam poszczególne elementy to wyszło mi 50% taniej.

Czy ktoś oprócz reni ma drzwi szklane z ościeżnicą kupione gotowe, a nie robione na zamówienie u szklarza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...