Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Od marzeń, projektów, wizualizacji do ...


mirela99

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mirelko narożnik świetny :yes:

 

Kocie super, chociaż Cornish to nie mój typ - za sportowa sylwetka, lubię grube kluski a nie chude szyjki ;) ale uściskaj ode mnie i od Fionki

 

Devon za to śliczny, taki tłuściutki się wydaje :lol: no i point mmmmmmm :rolleyes:

 

Mirelko ja bym dała fiolet i nawet jeżeli trochę różniłby się intensywnością to nic :no: ważne żeby np kolor wychodził z tego samego koloru. U nas szary wychodzi raczej z niebieskiego i tak się nam podoba i tak dobieramy resztę itp

 

Do fioletu obłędnie wygląda pomarańcz :yes:

 

Łupy fajne, zwłaszcza młynek i sztućce, ale i u Ciebie i u mnie też gryzie mi się to naturalne drewno (u mnie wielka deska) z ciemnym pięknym palisandrem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kocie super, chociaż Cornish to nie mój typ - za sportowa sylwetka, lubię grube kluski a nie chude szyjki ;) ale uściskaj ode mnie i od Fionki

 

Devon za to śliczny, taki tłuściutki się wydaje :lol: no i point mmmmmmm :rolleyes:

 

Mirelko ja bym dała fiolet i nawet jeżeli trochę różniłby się intensywnością to nic :no: ważne żeby np kolor wychodził z tego samego koloru. U nas szary wychodzi raczej z niebieskiego i tak się nam podoba i tak dobieramy resztę itp

 

Do fioletu obłędnie wygląda pomarańcz :yes:

 

Łupy fajne, zwłaszcza młynek i sztućce, ale i u Ciebie i u mnie też gryzie mi się to naturalne drewno (u mnie wielka deska) z ciemnym pięknym palisandrem :(

A wiesz, że jak byś te kulkowate pozbawiła sierści (lub zmoczyła) to są połowę chudsze niż kornisz ? Ale Cię doskonale rozumiem, bo widze miny moich gości :D. Kornisz nie wyglądem powala ale zachowaniem. To niekot :). Inteligencją devon nawet do stóp mu nie sięga.

 

Przyczłapałam pochwalić narożnik.

 

Bardzo ładnyhttp://forum.barcis.pl/images/smilies/okdouble.gif

Dziękuję za pochwały. :)

Wczoraj zamówiłam lampy na zewnątrz:

http://images.okazje.info.pl/p/dom-i-ogrod/3702/th220/eglo-kinkiet-riga-83998.jpg

I kupiłam poduszkę tą na górze strony (za 28 pln z przesyłką :)).

No i jeszcze jestem u kresu upolowania tego (z tego najbardziej się cieszę):

http://4.bp.blogspot.com/_scczN8MdyKw/TPJA4YtE7yI/AAAAAAAAHWE/-rfetoUq2Fg/s320/Oud+Royal%252C+Rose+d%2527Arabie%252C+Ambre+Orient+-+Armani.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje udanych zakupów :D i poduchę chyba się udało taniej wyszukać ;)

 

Kornisz nie wyglądem powala ale zachowaniem. To niekot . Inteligencją devon nawet do stóp mu nie sięga.
a mnie kręci ta paskuda :lol: mam już dwa słodziaki więc może dlatego ;) ale boję się że by mi z syberyjką dom rozniosły bo to też taka inteligentna bestia :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie kręci ta paskuda :lol: mam już dwa słodziaki więc może dlatego ;) ale boję się że by mi z syberyjką dom rozniosły bo to też taka inteligentna bestia :)

Wstyd się przyznać, ale jak hodowczyni mi go przywiozła (późno w nocy) z Wawy to ... chciałam rano jej go oddać. Byłam załamana. Jak porównałam urodę do devona to był koszmar. A teraz ... że też ja nie mogę mieć z pięć tych paskudnych chuderlaków :).

Ale Two powim Ci szczerze, że devon jest odpowiedzialny u nas w domu za KOCIE psoty. To jemu się zdarza coś podrapać, ukraść, beczeć w nocy, nie dać młodemu spać pod kołderką, zaczepiać go i bić. Ogólnie jest szatanem. Młody ... jest baaaardzo gzreczny ale cholernie inteligentny. Codziennie odrabia z nami zadanie, uwielbia trzymac w łapkach ołówek i ... w sobotę zobaczył z Sonią całego Alladyna. Leżał koło niej pod kołderką, ona go po główce głaskała a ten przez 1,5 godziny wpatrzony był w komputer. Czasami nie wytrzymywał napięcia i łapkami pacnął jakiegoś bohatera :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heloł mirelahttp://forum.barcis.pl/images/smiliesbf/kwiaty2.gifwpadłam z rewizytą do Twojego pięknego domku:wiggle:Wszystkiego nie doczytałam, ale znalazłam historię o desce wolnoopadającej, świetnych zakupach w Duce, cudnym narożniku, listwach i przepięknym kocie:o Trochę się tego uzbierało:lol2:

Będę podglądać, żeby być na bieżąco:lol: To kiedy przeprowadzka?:wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heloł mirelahttp://forum.barcis.pl/images/smiliesbf/kwiaty2.gifwpadłam z rewizytą do Twojego pięknego domku:wiggle:Wszystkiego nie doczytałam, ale znalazłam historię o desce wolnoopadającej, świetnych zakupach w Duce, cudnym narożniku, listwach i przepięknym kocie:o Trochę się tego uzbierało:lol2:

Będę podglądać, żeby być na bieżąco:lol: To kiedy przeprowadzka?:wiggle:

Oj, to faktycznie nie jesteś na bieżąco :). W tym miesiącu stuknie rok jak już mieszkamy i nie mamy zamiaru się nigdzie przeprowadzać :).

A sierści są dwie (nie jedna) :).

Witam serdecznie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, to faktycznie nie jesteś na bieżąco :). W tym miesiącu stuknie rok jak już mieszkamy i nie mamy zamiaru się nigdzie przeprowadzać :).

:lol2:http://www.polishbikers.com/images/smilies/rozne/oops.gif no widzisz przeca pisałam, że wszystkiego nie doczytałam:lol2: Ale doczytam:p

W takim razie gratuluję i czekam na więcej zakupów:wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirelko pewnie masz rację, ale Cornish to taka specyficzna rasa jak Sfinks, musi się znaleźć amator. Ogólnie gdyby ktoś mi dał Cornisha w prezencie pewnie po czasie uznałabym że śliczna paskuda (ale zabrzmiało:lol:) ale kiedy wybieram sama od początku do końca to puszysta dupka i okrągły ryjek musi być :lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na koniec dobra wiadomość - pierwszy sezon grzewczy (od marca 2011 do lutego 2012) zamknęliśmy kwotą .... 3000 pln :). Zliczyłam sobie ile płaciłam za ogrzewanie mieszkanka na blokach (48 metrów) i wyszło mi ... 2950 pln :). A wszyscy znajomi się za głowe łapią jak słyszą, że gazem ogrzewamy:).

 

Cieszę się razem z Tobą, bo u nas też będzie gaz. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nicol - nie da się upilnować, musiała byś mu wyrwać pazurki (podobno takie zabiegi się wykonuje np w USA). One to robią bezwiednie biedaczki. Po prostu aby utrzymać równowagę przyczepiają się pazurkami. Ja regularnie je obcinam (co 1-2 tygodnie) ale to nic nie daje.

Teraz myślę czym obite hokery kupić - chciała skórę. Zostanie mi chyba jakiś plusz :). Bo jeden przykryty fotel w domu wystarczy (jak goście przychodzą to ściągamy to piękne nakrycie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...