Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Od marzeń, projektów, wizualizacji do ...


mirela99

Recommended Posts

Witam się Marielko u ciebie!!! i nie wiem , czemu dopiero teraz trafiłam:cool: gapa ze mnie!!!! pięknie u ciebie!!! nie wszystko po pierwszym razie zakodowałam , ale jestem pod wrażeniem łazienek, w szczególności czarnej

piekna fototapeta!!!!!

super pomysł!!!:D

Lampka jest cudowna. Była droga, ale warto było. Chciała bym dobrać do niej własnie kolorystycznie szary na ścianach.

A tutaj właścicielka pokoiku z szarymi dodatkami:

 

http://img405.imageshack.us/img405/6464/dscf5661j.jpg

futrzane dodatki :jawdrop:

 

śliczne sierści posiadasz!!! a największa też super!!!!

 

mirelka, czyli lampy wybrane? lustro -znajome mi sie wydaje;) a galeria....szacun, Kobietko....ze Ci sie chciało...i ze taki fajny efekt:jawdrop:

 

No wiesz, ja na Jarocinie, Brodnicy i Odjazdach wychowana. A do tego męża i brata mam metalowców :).

 

A z tym garażem to mnie rzeczywiście nie denerwuj :p.

o i jak Boski Nergal:p Edytowane przez monika996
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

mirelko edytowałam mój pierwszy wpis:yes: powyżej

 

 

jeszcze raz przepiękne te czarne płytki w łazience i w całym domu. choć te bardziej kamiennne przefajniejsze:yes: ja mam łazienkę w podobnych:D kocham czarne łazienki:wave:

 

aha jeszcze chyba jakiś twój przepis miałam- na polędwiczki w sosie z zielonego pieprzu????:confused: u Monsabii podawałas.

 

a nie wiesz co z Monsabią - jakoś dziwnie ucichła:( i smutno bez niej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boski NErgal wymiata :). Podoba mi się jak się zachowują na scenie - grają jak aktorzy. To był teatr. Mieli takie straszne miny hehe. Szatany ;)

Nie wiem co z monią :(. Smutno niemiłosiernie. Nie wiem co gotować :(.

A poledwiczki moje, faktycznie - szybka pokazowa potrawa :).

Też kocham czarne łazienki - szkoda, ze one takie niefotogeniczne są :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia, jaka stara?Nie wkręcaj Dziewczyn, bo Cię zobaczą-jak ja-na żywo i będzie, że zmyślasz na fm swój wiek:D

Mirelka, jestem na bieżąco:yes:

Mi zdjęcia wystarczą, i tak szczękę zbierałam (i jeszcze ten syn ...)

 

Jaka straszna powódź:eek::eek: Mam nadzieję, że za mocno nie ucierpieliście mirelko:)

Hobby masz fantastyczne:D

Nie ucierpieliśmy (spłynął nam jedynie piasek) bo domek mamy na lekkim podwyższeniu. Ale kaloszki mi wtedy przebierały :).

A hobby ... zależy dla kogo fantastyczne. Mąż jest innego zdania :) (choć 90% z moich niszowych zapachów jest jednak męska i przed wyjściem z domu musimy się dogadywać kto czym pachnie żeby przypału nie było ;).

 

Mnie się ta tapeta w łazience bardzo podoba, ale co tam tapeta Mirelko koty, koty i jeszcze raz koty, uwielbiam koty :) i jakie przytulaski są, moja mainecoonka ze mną tak śpi :)

Z moimi sierściami JA nie potrafię tak spać - Bandzior się budzi około 2 w nocy, atakuje młodego pod kołdrą i rozpoczyna się w najlepsze zabawa. Wtedy jest wysiadka z sypialni. Dzisiaj spaliśmy razem i tak się właśnie skończyło. Średnio raz w miesiącu próbujemy ale nam to jakoś nie wychodzi. Sonia też co noc młodego wyrzuca (po uprzednim daniu mu 7 szans na poprawę) bo obgryza jej kolczyki w uszach :D.

 

Ola nie ja myślałam ,że Mirelka jest młodsza a tu proszę siostra:)

:).

Edytowane przez mirela99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z moimi sierściami JA nie potrafię tak spać - Bandzior się budzi około 2 w nocy, atakuje młodego pod kołdrą i rozpoczyna się w najlepsze zabawa. Wtedy jest wysiadka z sypialni. Dzisiaj spaliśmy razem i tak się właśnie skończyło. Średnio raz w miesiącu próbujemy ale nam to jakoś nie wychodzi. Sonia też co noc młodego wyrzuca (po uprzednim daniu mu 7 szans na poprawę) bo obgryza jej kolczyki w uszach :D.

 

:).

 

No u nas odkąd Migotka jest w naszym domu pozostałe koty uważaja sie za brzydkie kaczątka i nie chca z nia zadzierac, niestety nie zyja w przyjaźni.

Migusia tak naprwde to niedobra kotka jest, rządzi sie jak tylko moze. Wieczorem kładzie się na łóżku w sypialni zanim my tam przyjdziemy i jak tylko któryś inny kot podchodzi to go atakuje. Ostatnio naszemu Rudemu udało się do męża przytulić, przyszedl biedak sie pomiziać, bo Migotka pomagala mi pranie do pralki wsadzać.:)

Jak weszla do sypialni i zobaczyła jak mąż głaszcze Rudego to go (kota) zaatakowała. My bylismy tym wzburzeni i w zwiazku z tym wyrzucilismy ja na korytazr i zamknelismy sypialnie.

 

Więc generalnie to ona sama śpi z nami około drugiej przenosi sie w nogi, chyba za mocno chrapiemy, jeden kot spi na kaloryferze jeden na stoliku nocnym, a czarny najstarszy sie alienuje i śpi w garderobie :)

Edytowane przez emiranda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej, biedaczki. Ostatnio na forum Barfa była dyskusja nt. wielokotowości. I jednak często robimy krzywdę kociakom sprowadzając im rodzeństwo. Mój bandzior się na nas obraził i trzy dni siedział na blacie w kuchni (młody tam nie sięgał) odwrócony przodem do ściany w rogu :D. Obecnie przy michach rządzi młody (wcina swoje i Bandziora) a w domu jednak Bandzior. Ale mimo tego, ze rządzi to jest niemiłosiernie do młodego przywiązany. Jak go nie widzi to za nim płacze. Kiedyś zamykaliśmy młodego w innym pomieszczeniu aby nie zjadał Bandziorowi jedzenia. Ale Bandzior zamiast wykorzystać tą chwilę i w spokoju zjeść - siedział pod drzwiami gdzie młody był zamknięty i płakał za nim. Więc przywiązany jest do niego niemiłosiernie. Ale za to młody ... ma totalnie gdzieś Bandziora - dla niego istnieją tylko LUDZIE. Chodzi za nami krok w krok, siada mi na kolana nawet jak siedzę na kibelku , jak gotuję to się ciagle łasi. wchodzi na laptopa. A Bandzior w tym czasie śpi na fotelu i tylko spogląda czy młody jest w pobliżu. Myślę, ze się fajnie dogadują. Choć czasami walki są niezłe, potrafią kilka dni po ścianach biegać (ale nie ma krwi ani zadrapań). Uwielbiam je obserwować jak się gonią, biją a potem liżą i tulą :).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirelko podobnie jest z dziećmi tez robimy starszakom krzywdę, że raptem nowy gośc w domu jest i wokól niego sie wszystko kręci. Cos wiem na ten temat mam mlodzego o 10 lat brata. Odkąd go mama przywiozła do domu, o mnie zapomniała,(tak mi się przynajmniej wydawalo), byłam juz duża dziewczynką. :(

 

Więc koty muszą sobie jakoś poradzić. U nas wszystko było w porzadku dopoki piękna Migotka i Behemot sie nie pojawili. :(

Tylko, że moje koty to już stare sa 10,9,8,i5w tym roku będa mialy, więc już tak nie szaleją :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...