Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Od marzeń, projektów, wizualizacji do ...


mirela99

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zamówiłam dzisiaj do pokoju Sonii roletę rzymską zz popularnego sklepu interenetowego :). Zaoszczędziłąm i nie brałam łańcuszkowego tylko sznurkowy system (mam nadzieję, że się sprawdzi). Oczywście w bieli (łamanej)- Apet/1.

W sobotę elektryk w końcu podciągnie światło do garderoby Sonii (potem obfocę i poprosze o poradę w sprawie maleńkiego światełka), zawiesi lampy przed domem i sprawdzi dlaczego nie mam światła nad oknem w kuchni :(.

Tymczasem szaleję na zewnątrz - nawiozłam trawniki i czekam aż się ociepli - bo z przodu mam chwasty i muszę opryskać to cholerstwo. Posiałam ciemnolubną trawę pod moimi trzema leszczynami i zdecydowaliśmy się posiać trawę łąkową (wiele odmian różnorakich kwiatów - nie trzeba kosić) w naszym baaardzo przerzedzonym lasku z sosenek wejmutek. W sobotę jadę na giełdę kwiatową do Tych ,poluję na czerwonego dęba lub na jakieś drzewko liściaste które ładnie jesienią wygląda.

No i w końcu musze kupić regały do garażu - nie idzie już do niego wejść:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to sklep na D, to powinnaś być zadowolona :)

Mam, używam u Jakuba.

Też przyoszczędziłam i wzięłam mechanizm sznurkowy. Tym bardziej, że to miał być test jak się w ogóle rolety rzymskie sprawują. I jestem usatysfakcjonowana.

Sznureczki są OK, ale następnym razem wezmę koraliki. Przy normalnych oknach nie ma problemu, ale przy takich na całą ścianę nie wyobrażam sobie leżącego obok sznureczka :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poznaję się :).

Mam takie szczescie, że mam dostęp do pana, który zęby zjadł na trawnikach. Przegadalam z nim już chyba z kilkanaście godzin. Więc znam się trochę na trawnikach :). W miarę jak zacznę zapełniać nasz ogród innymi krzakami i drzewami mam nadzieję, że poznam się na reszcie :).

Mam kuzynkę, która skończyła projektowanie ogrodów i coś razem mam nadzieję uda nam się stworzyć :).

Na razie TARAS !!! To jest numer jeden. No i zjazd :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to sklep na D, to powinnaś być zadowolona :)

Mam, używam u Jakuba.

Też przyoszczędziłam i wzięłam mechanizm sznurkowy. Tym bardziej, że to miał być test jak się w ogóle rolety rzymskie sprawują. I jestem usatysfakcjonowana.

Sznureczki są OK, ale następnym razem wezmę koraliki. Przy normalnych oknach nie ma problemu, ale przy takich na całą ścianę nie wyobrażam sobie leżącego obok sznureczka :rotfl:

a widzisz. ... nie na D :( . O jakim mówisz ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz ... mieszkam na wsi ;) i jest u nas (na zamówienie) prawdziwy chlebek bez wszelkich ulepszaczy. Tak nam zasmakował, a nie jest niestety krojony. I stąd krajalnica. W ogóle w Pszczynie jest tak smaczny chleb, że znajomi jak do mnie przyjeżdzają to zawsze po dwa kupują.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...