Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Od marzeń, projektów, wizualizacji do ...


mirela99

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze szkoda :(

-ale szukaj jeszcze - na pewno znajdziesz coś extra w rozsądniejszej cenie :yes:

Chyba stanie na szarym i na poduchach - wiecie gdzie można takie nabyć ?

 

Hokery są super ale KOLOR - nie dla czarnego, białego i kremu :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten ostatni ... jeeezzzuuuu cudo (choć nie w kolorze sypialni, ale to MÓJ kolor !!! Tylko jak je sprowadzić ??

 

Od razu się usprawideliwiam: byłam wczoraj na giełdzie kwiatowej i byłam wieczorej padnięta. Niby jakieś choróbsko a miałam fotkę strzelić mojej tece. Pinakolakdo przepraszam, dzisiaj się poprawię. Pstryknę też fotkę: koszyczkowi, ktory kupiłam na barek na szpargały męża. I kupiłam taki 70 cm wielki trójkątny kieliszek szampanowy. Na jajka na stół. I ... jak go wniosłam to nawet mężowi nie zdążyłam go pokazać- młody go ROZWALIŁ !!!

Łajza jedna !!!

Nie kupiłam zbyt wiele - żonkile cięte (mam trzymać w garażu bez wody do czartku) i w doniczce.

Szukałam drzewek liściastych ale jeszcze nie ma (za 2-3 tygodnie będą), trawy - tez nie ma i nie wiem kiedy będą i takiej brzózki Doorenbos:

http://3.bp.blogspot.com/-GxzVFiycCBc/TtDTHF8CKsI/AAAAAAAAMy0/U3Ag1fHqdv8/s320/Betula+utilis+%2527Doorenbos%2527+1.jpg

 

Mam w końcu dzwonek i światło przed domem oraz u Sonii w garderobie. Po świętach chcę pomalować pokój. Szukam jeszcze ładnej lampy nad garaż - samozapalającej się i najlepiej ledowej (tylko czy cokolwiek widać przy takiej ? ).

Edytowane przez mirela99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kielich był piękny ;(.

Jak się wkurzę, to pojadę tam jeszcze w piątek, i tylko 35 pln kosztował :(.

Tylko co z sierścią ? Chyba go oddam na czas świąt ;).

Mąż był szczęsliwy, że to kot rozbił a nie on - bo bardzo się tego bał jak mu tylko opisałam jakie cudo kupiłam. Wiadomo - kot zniszczył przez nieuwagę a mąż ? Zawsze to jego wina ;).

Znalazłam chyba stolik do pokoju męża (on jeszcze nie wie;)).

http://img18.allegroimg.pl/photos/oryginal/22/19/87/73/2219877354

Edytowane przez mirela99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirelko, to Garden Trading.

Znam dwa miejsca w Polsce, które ich produkty dystrybuują:

http://gardentrading.decostyl.pl/

http://www.bellemaison.pl

 

Wiesz, w tym kolorze jest wiele rzeczy.

Sama się przymierzam do paru elementów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U So brakuje do kompletu lampy ściennej. A na biureczku ma taką:

http://1.bp.blogspot.com/-2uQTjLRw7e0/Tnd5Qtj10LI/AAAAAAAABGo/PHeKD97ZVHg/s400/Bild+316.jpg

 

Pięknie by z sobą współgrały !

Muszę się porozglądać za nią ...

Jak coś jeszcze masz w tym kolorze - podziel się proszę. Kocham go :).

 

Już do nich napisałam :)

Edytowane przez mirela99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś jeszcze masz w tym kolorze - podziel się proszę. Kocham go :).

 

Oj, chyba się nie zrozumiałyśmy.

Chodziło mi o to, że ta firma ma w swojej ofercie sporo przedmiotów w tym kolorze.

Uwielbiam ich pojemniki do przechowywania w kuchni i łazience :)

 

Ten kolor też kocham :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj :( to się pewnie młody wystraszył, nasza jak coś nabroi to się prawie czołga ze strachu i oczy łapkami zasłania, jak ja do niej podchodzę na spokojnie żeby zobaczyć czy z nią ok to ona się tak boi że ma minkę przepraszam :(

 

Mirelko niech Cię ręka boska broni od tapicerowanych eko skórą hokerów, przy kotach nie mają racji bytu. Ja już myślę, aby uszyć pokrowiec materiałowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj :( to się pewnie młody wystraszył, nasza jak coś nabroi to się prawie czołga ze strachu i oczy łapkami zasłania, jak ja do niej podchodzę na spokojnie żeby zobaczyć czy z nią ok to ona się tak boi że ma minkę przepraszam :(

 

Mirelko niech Cię ręka boska broni od tapicerowanych eko skórą hokerów, przy kotach nie mają racji bytu. Ja już myślę, aby uszyć pokrowiec materiałowy.

Nie, moje nie sa karane i nie wiedzą o co chodzi. Nie wystraszył się tylko zdziwił i zainteresował co tak dzwoni w środku :).

 

A co do hokerów ... kurcze miałam przez rok narożnik z ekoskóry i nie interesowały się nim w ogóle. Teraz Bandzior czasami lubi sobie podrapać bok (ale nie ma żadnych śladów) - i dlatego myślę o ekoskórze. Tylko nie może być pikowań i odczuwalnych szwów. Kurcze sama już nie wiem ... A Twój co im robi ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak :). Czekam co drugi sklep odpisze :). Jeszcze myślę nad kolorem ... bo ściana będzie też w takim szarym kolorze i nie wiem czy na biel jednak nie zmienić ....

So będzie miała pokój na tip-top zrobiony a ja nadal bez krzeseł i lampy w sypialni :(.

 

E tam, nie przejmuj się :)

U mnie będzie podobnie. Do pokoju Jakuba mam już prawie wszystko - poza lampami.

A my w pokoju dziennym na podłodze będziemy siedzieć :rotfl:

Na kuchnie też nie wiem skąd wydłubię kasę :p Będzie zabawnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...