Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Od marzeń, projektów, wizualizacji do ...


mirela99

Recommended Posts

http://img593.imageshack.us/img593/2692/4302r.jpg

 

 

Niech Zmartwychwstały Chrystus

oświeca nam drogi codziennego życia,

obdarza błogosławieństwem

i pomaga życie czynić szczęśliwym.

Niech króliczek przyniesie Wam w prezencie to,

czego najbardziej pragniecie.

To "coś" nie musi być ani widoczne, ani dotykalne,

może nawet nie pachnieć,

ale niech będzie czymś bez czego nie można i nie warto żyć...

 

Zyczy Kasia z Rodzinka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

anetko, AgaKuba, Dropku, emirando, pinakoladko, agawi, karolku, rere, kasiu, admete, bocianku, narendi (ale zajebiaszcza kartka), Two, rasiu, słoneczko, yuko tak bardzo Wam dziękuję za pamięć i życzenia :). Kochani jesteście.

Przykro mi, że nie mogłam się Wam odwdzięczyć :(.Przepraszam bardzo. Niestety ... od czwartku wieczorem zaginęłam w akcji :(. Zakupy, sprzątanie, gotowanie ... mam dość. Piekłam 4 różne rodzaje ciast, obiady dla 4 rodzin, codziennie na kawie miałam kilkanaście osób. Mam dość tych świąt.Nic nie odpoczęłam i w dodatku zaniedbałam forum :(.

Ustaliliśmy z mężem, że następne święta spędzamy spokojniej - tylko w jeden dzień robimy dom otwarty.

Mamy taką kiepską sytuację rodzinną, że na każde święta zabieram mamę i brata ( nie mają ich gdzie spędzić), do tego musimy na kawę zapraszać teściową, ciotki itp. Wrrrr..... nie mielismy domu to był spokój (wted były takie czasy, ze to MY byliśmy u naszych mam obsługiwani) a teraz musimy się odwdzięczać.

 

Żeby się zrelaksować pojechalłam w piątek do tikeja z zamiarem kupna czegoś ładnego do domu. Ale babska natura zwycięzyła i wróciłam tylko z fioletowym wazonem i tym oto cackiem (tylko zamiast niebieskiego kolor turkusowy):

http://www.bluestorm-clothing.co.uk/ekmps/shops/bluestorm/images/sangria-black-blue-green-hankerchief-hem-party-dress-size-8-satin-evening-ruched-5985-p.jpg

Edytowane przez mirela99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, no właśnie chyba my - kobiety - powinnyśmy się nauczyć odmawiać. Owszem, święta to czas, który spędza się z rodziną, ale kto powiedział, że powinnyśmy skakać wokół wszystkich? Przecież w święta również ważny jest spokój i odpoczynek...

W każdym razie życzę Ci na przyszłe święta, abyś miała choć kilka chwil dla siebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, szykuję się na baaardzo długi weekend majowy. Bez gości :). Bardzo Ci dziękuję bocian, fajnie, ze mnie rozumiesz. Nikt chyba nie powinien mi składać życzeń: "rodzinnych świąt". A przynajmniej nie w rozumieniu makro :).

Ja mam wielki problem z ambicją :(. Musi byc naj, nawet kosztem zdrowia i mojego wolnego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hug: oj Mirelko Mirelko

 

Chyba ja faktycznie jestem wojowniczy żółwik ninja, u nas nie ma czegoś takiego jak dom otwarty. Owszem gości lubimy i najchętniej co wieczór byśmy mieli...ale osoby młode z którymi mamy o czym porozmawiać.

 

O czym rozmawiać przez 2-3 godziny z ciocią Krysią i wujkiem Gienkiem. Od strony męża mamy taką część rodziny która w gościach baaaaardzo lubi być, natomiast do siebie nigdy nie zaprasza :lol: Ja taktycznie również nie zapraszam, a wszelkie próby wproszenia się ignoruję (bo to oznacza 10 osób w gościach którym polewa się alkohol i dokraja zagryzkę :lol: a oni biesiadują w swoim towarzystwie...gospodarzy nie trzeba) lub odkładam na tyle długo aż zrezygnują. Właśnie teraz mamy taką akcję, ale teściowa mi pomoże i ogarniemy to razem na szybcika...u niej :lol2: niestety tego nie da się przeskoczyć ignorem, bo to zaproszenie na komunie :p

 

Trzymam kciuki, bo to zarobić się można. Mój upór i nieustępliwość czasem mają dobre strony :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirelko wiesz co moje życzenia do ciebie nie dotarły:sick: no i wychodzi na to ,że ja ci nic nie życzyłam. a na pewno nie rodzinnych świąt:D my w tym roku uciekliśmy z rodziną M od strony taty M do Bukowiny na święta. I wiesz co - lubię nic nie robienie- tylko włoczenie się i biesiadowanie. Wiem na pewno,że mam 2 kg więcej, ale coż zrzucę do wakacji:p

a w takiej kiecce będzie ci super!!!!:wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję , kochane jesteście :).

My szalejemy nadal z trawnikiem (wczoraj pierwsze koszenie), ja zakupiłam jakiś oprysk na chwasty na trawniku i teraz tylko muszę czekać, żeby się w nocy ociepliło i pryskam to cholerstwo co mi życie uprzykrza ;).

W weekend musimy jeszcze wykuć dziurę do schowka pod schodami - okazało się, ze mamy problem tam z wentylacją i zapach jest bardzo niemiły. Jakiś próg jeszcze w gospodarczym jest do założenia no i w czwartek jadę po te zasłonki:

http://www.ikea.com/pl/pl/images/products/merete-zasony-szt__0131456_PE222497_S4.JPG

Końcem końców kupuję zwykły drążek (oczywiście ładnego białego nie wyglądającego jak kiepski plastik - nie znalazłam). Zasłonki będą do salonu, nie będę na okno balkonowe dawała dodatkowo żaluzji białych bo niestety nie sprawdzą się (okna tarasowe są oba otwierane więc ani zamontowanie na ścianie ani tym bardziej na oknie nie wchodzi w grę). NA razie będą same zasłonki, nie będzie mi przeszkadzał widok pięknego drewnianego tarasu i ogrodu w przysżłości :).

Jak zasłonki się sprawdzą to do sypialni też kupię Merete ale bielone.

 

Przyszedł zegar dla SOnii ... debil ze mnie, nie zauważyłam, że jest pozbawiony cyferek :(. A to zegar dla dziecka więc będę musiała sama do niego dokleić jakieś (najlepiej szare) cyferki. Wczoraj wysłali kurierem roletę też dla So. Mam nadzieję, że mnie miło zaskoczy. W końcu tania nie była skubana:(.

Pokój So malowany będzie ... dopiero w maju :(. Pan w kwietniu niestety nie ma czasu :(.

Wszystko idzie jak krew z nosa :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Mirelko - widzę że humor nie najlepszy i do tego zamiast odpoczywac w święta to się narobiłaś :hug:

Ja z racji tego że nie mam nawet stołu - nikogo też nie zapraszam :lol2:

Ale za rok pewnie będę urobiona po pachy jak Ty ;)

 

 

Sukienusia prześłiczna :lol:

 

Też życzę Ci od razu spokojnego dłuuuuuuuuuuugiego wypoczynku na majowym weekendzie :yes:

 

Zegarem się nie przejmuj - teraz dokleisz naklejki - a potem będzie jak znalazł dla nastolatki :yes: - swoją droga pokaż bo nie kojarzę - albo mi uleciało ;)

 

Ps dziś rano zajarzyłam o co Ci chodziło z postem o snach u mnie jak nadrobiłam zaległośći po wątkach :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę kupić pościel do sypialni. W sklepie na I tylko to mi się podoba:

http://www.ikea.com/pl/pl/images/products/jorun-fro-komplet-poscieli__0083853_PE210124_S4.JPG

Nie jestem przekonana, czy wprowadzać jakiś kolor w sypialni. Śmietankowo-czarna sypialnia mi się podoba i jak na razie chyba pozostanę przy tym.

Widziałam w tikeju dużo ładnej, deliketnej pościeli. Lekkie hafciki, cudo.

 

admete - pstryknę zegar jak się z literkami uporam. Takie cudo, jeno białe:

http://www.flexistyle.home.pl/zdjecia/allegro/z4_produkt.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zegar śliczny. naklej cyferki- będzie ok. chyba,że oddaj i kup nowy:p ale ci doradziłam:confused:

 

a pościel fajna, choć ja uwielbiam takie jednokolorowe . ewentualnie haftowane;) a ty nie chowasz pościeli w dzień/////??? ja chowam więć mi jest w zasadzie obojętne jaką mam!!!!chodzi o kolor!!!!

 

Mirelko musisz mi pomóc z trawą , bo moja jest podła. wyślę ci zdjęcia tej mojej spalonej trawy!!! jeszcze się nie zazieleniła w tych miejscach spalonych:confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...