Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Od marzeń, projektów, wizualizacji do ...


mirela99

Recommended Posts

Oki, wyślij. Nie wiem na ile będę mogła pomóc.

Moja też pożólkła w miejscu gdzie do psa chodziliśmy. Wygrabiłam, odżywiłam i nadal nie wygląda to ładnie :(. Chyba trzeba czasu.

 

Ja nie chowam pościeli (bo i gdzie ?) od tego mam sypialnie (zawsze o tym marzyłam). Szukam jednak czegoś spokojnego, bardziej sielskiego. Może jednokolorwego. Może w tikeju coś znajdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

W czwartek jadę do Ikei i od razu na przeciwko do castoramy. Chcę jeszcze tam podpytać. I zadzwonię tam gdzie mi radziłaś.

Szukam

- dwóch przed dom - wąskokątne białe ciepłe słabsze SMD

- trzech do szarej łazienki, mocnych, wąskokątnych, białe ciepłe power ledy

- dwóch do szarej łazienki, słabsze, wąskokątne, białe ciepłe SMD

- jednej do czarnej łazienki, IP44 najlepiej, wąskokątnek, biały zimny, power led

Wszystkie GU-10, na 230V, wysokość 55 mm.

 

Nie wiem jeszcze, czy są ledy zastępujące te mniejsze reflektorki ? muszę podpytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio mam fazę na białą pościel z grafitowym prześcieradłem lub wszystko białe.
To tak jak u mnie :) jasna pościel i grafitowe prześcieradło a na święta założyłam czerwoną pościel i grafitowe prześcieradło i też było fajnie :wiggle: Mirelka a nie lepiej mieć przykrycie na łóżko dopasowane do kolorystyki pokoju i wtedy pościel już dowolna? Ja pomimo oddzielnej sypialni i tak zawsze łóżko nakrywam przykryciem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, trzeba dwa razy ścielić (raz pościel a drugi raz narzutę). Jak ja ją jeszcze jakoś ładnie poukładam tak mój mąż ...

Ja lubię mieć dobraną pościel kolorystycznie. Jak zawsze spałam w totalnie ciemnych kolorach, tak teraz chcę kolor śmietankowy. Chyba jednak skłaniam się ku jednolitej pościeli. Bez dodatków.

Szary to mój kolor, ale nie w sypialni :).

Za to So ma coś takiego, tylko z F&F (nabyłam przed świętami):

http://www.ikea.com/pl/pl/images/products/brunkrissla-komplet-poscieli__0116360_PE270917_S4.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Jakub taką ma :) Fajna jest, tylko kolory na zdjęciu odbiegają od rzeczywistości - na żywo są mniej szare a bardziej w beż wpadają.

 

I pościel do przedszkola mu z tej Ikeowskiej uszyłam. Lekko się wyróżnia na tle niebieskich misiów i różowych księżniczek :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybko się nauczy :) Może nawet nie cyferki a kropeczki?

A skąd macie swoją pościel? Skrót F&F nic mi nie mówi :rolleyes:

Ta z IKEA też jest ładna, tylko nie taka szara jak na zdjęciu.

 

A my w sypialni mamy niezmiennie od wielu lat czarną pościel.

Mama i teściowa niepocieszone, bo kwiatuszków i chmurek nie mogą nam sprezentować :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, trzeba dwa razy ścielić (raz pościel a drugi raz narzutę). Jak ja ją jeszcze jakoś ładnie poukładam tak mój mąż ...

Ja lubię mieć dobraną pościel kolorystycznie. Jak zawsze spałam w totalnie ciemnych kolorach, tak teraz chcę kolor śmietankowy. Chyba jednak skłaniam się ku jednolitej pościeli. Bez dodatków.

Szary to mój kolor, ale nie w sypialni :).

Za to So ma coś takiego, tylko z F&F (nabyłam przed świętami):

http://www.ikea.com/pl/pl/images/products/brunkrissla-komplet-poscieli__0116360_PE270917_S4.JPG

a moj syn ma taką z Ikei. jest tylko bardzo twarda, nie mięciutka.:p ja wolę takie mięciutkie:rolleyes:

F&F to firma która sprzedaje swoje wyroby w Tesco.

 

Ja mam teraz ciemnobordową. Ale ... biały podszerstek ogonów na niej widać i ... okruszki. U was nie widać takich drobinek ?

na czym okruszków na pościeli??? u mnie nie widać , bo ją chowam. a jak mi sie nie chce chować , to mam narzutę:p ja też nie lubię pościeli nie przykrytej narzutą na dzień. my często w ciuchach siedzimy na łozku, to bardziej higienicznie jest z narzutą . po za tym pies teściowej przychodzi i on zawsze rozpędza się na łózko w sypialn( a łapy są nie zawsze czyste:o)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż poszłam do Jakuba pomacać.

Normalna w dotyku pościel :)

Co to znaczy mięciutka?

w Ikei jak będziesz to pomacaj taką brązową w białe kwiatki( ta jest miękka). a ta w kratę jest taka twarda ( być może ,że trafiła mi się taka partia, bo macałam czerwono - pomarańczową w kratę i była właśnie mięciutka)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...